رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید|Israeli did not will see 25 years

عنــــصــــر شـــــــیــــک

ما در شبکه های اجتماعی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، با هشدار درباره تلاش های فریب کارانه آمریکا برای نفوذ از برخی روزنه ها، «اقتصاد قوی و مقاوم»، «توسعه روزافزون علم» و «حفظ و تقویت روحیه انقلابی گری بخصوص در جوانان» را سه عامل مقابله مقتدرانه با دشمنی های پایان ناپذیر شیطان بزرگ اعلام کردند و با بیان برخی نکات درباره انتخابات اسفند 94، افزودند: نتیجه هر انتخابات نیز مانند تک تک آرای مردم، حق الناس است و با همه وجود، از این حق ملت، دفاع خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ایام پربرکت ماه ذیقعده و لزوم بهره مندی از این فرصتهای گرانبها، ماه شهریور را نیز حاوی خاطراتی پرمعنا خواندند و خاطرنشان کردند: در همه حوادث این ماه از جمله کشتار مردم بیگناه به دست رژیم پهلوی در 17 شهریور 57، شهادت رئیس جمهور و نخست وزیر کشور در 8 شهریور 60، ترور شهید آیت الله قدوسی و شهید آیت الله مدنی در همین ماه و حمله صدام به ایران در 29 شهریور 59، ردپای مستقیم یا غیرمستقیم امریکا مشاهده می شود.

ایشان با ابراز نگرانی از فراموش شدن تدریجی این خاطرات تأمل برانگیز به ویژه در ذهن جوانان کشور، از کم کاری دستگاههای مسئول در این زمینه انتقاد کردند و افزودند: اینگونه حوادث عبرت آموز نباید در حافظه تاریخی ملت کمرنگ شود، چرا که اگر نسل جوان از شناخت و ریشه یابی اینگونه خاطرات تاریخی و ملّی، بازماند در شناخت راهِ حال و آینده کشور دچار خطا خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای با بازخوانی برخی نشانه ها از حاکمیت مطلق آمریکایی ها در دوران رژیم پهلوی خاطرنشان کردند: همه ارکان حکومت طاغوت از جمله هیأت دولت و شخص شاه تابع آمریکا بودند و مقامات آمریکایی از طریق دست نشاندگان خود همچون فرعون بر ملت مظلوم ایران حکومت می کردند، اما امام بزرگوار همچون موسای زمان، به پشتوانه ملت، آن بساط را از این سرزمین کهن، برچید.

رهبر انقلاب، پایان یافتن منافع نامشروع آمریکایی ها در ایران را علت اصلی کینه ورزی و دشمنی پایان ناپذیر آنها با جمهوری اسلامی و ملت ایران برشمردند.

حضرت آیت الله خامنه ای، اقدام تاریخی امام خمینی در دادن لقب «شیطان بزرگ» به امریکا را، حرکتی بسیار پرمغز برشمردند و افزودند: رئیس همه شیطانهای عالم، ابلیس است، اما ابلیس کارش فقط اغوا و فریب است در حالیکه آمریکا هم اغوا می کند، هم کشتار هم تحریم و هم فریب و ریاکاری.


 , ashura , ashura naruto , ashura 2015 , ashura god , asura , ashura the hedgehog , ashura movie , ashuramaru owari no seraph , ashura indra , ashura dark reign ,رهبر انقلاب با انتقاد شدید از کسانی که سعی می کنند چهره بدتر از ابلیسِ آمریکا را فرشته نجات جلوه دهند گفتند: دین و انقلابی گری به کنار، وفاداری به مصالح کشور و عقل چه می شود؟ کدام عقل و وجدان اجازه می دهد ما جنایتکاری مانند آمریکا را بزک کنیم و دوست و مورد اعتماد جلوه دهیم؟

ایشان با هشدار درباره سیاستها و روشهای نفوذ آمریکا افزودند: شیطانی را که ملت از در بیرون کردند در صدد است از پنجره برگردد و ما نباید اجازه این کار را بدهیم.

رهبر انقلاب دشمنی آمریکایی ها را با ملّت ایران، پایان ناپذیر خواندند و به عنوان نمونه خاطرنشان کردند: در همین روزهای بعد از برجام و توافقی که هنوز سرنوشتش در ایران و آمریکا درست معلوم نیست، آمریکایی ها در کنگره مشغول توطئه و طراحی مصوبه ای برای مشکل تراشی علیه ایران هستند.

ایشان تنها راه پایان یافتن توطئه های آمریکایی ها را، اقتدار ملی ایرانیان خواندند و افزودند: باید به گونه ای قوی شویم که شیطان بزرگ از نتیجه بخشی دشمنی های خود مأیوس شود.

رهبر انقلاب در تبیین راههای دستیابی به اقتدار ملی بر سه نکته تأکید کردند: «اقتصاد قوی و مقاوم»، «علم پیشرفته و روزافزون» و «حفظ و تقویت روحیه انقلابی گری به خصوص در جوانان».

ایشان درباره نکته اول افزودند: اقتصاد قوی و مقاوم، از طریق اجرای عینی و بدون تأخیر سیاستهای ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی امکان پذیر می شود که البته دولت کارهایی هم در دست اجرا دارد.

رهبر انقلاب توسعه علمی و حفظ شتاب پیشرفت علمی را نیز مهم دانستند و افزودند: تقویت روحیه انقلابی و ایستادگی در مردم، از بهترین راههای تقویت درونی است و مسئولان باید جوانان انقلابی را گرامی بدارند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تلاش دشمن برای لاابالی و بی تفاوت کردن جوانان افزودند: آنها می خواهند روحیه حماسی و انقلابی را در جوانان بُکُشند و در داخل نیز عده ای مدام جوانان حزب اللهی را با تعابیری نظیر افراطی می کوبند که این کار بسیار غلط است.

رهبر انقلاب پس از تبیین راههای دست یابی به اقتدار روزافزون و مأیوس کردن دشمنان افزودند: امریکایی ها، اکنون با نوعی تقسیم وظایف، با ایران، دوگانه رفتار می کنند برخی لبخند می زنند و برخی در حال تهیه مصوبه علیه ایران هستند.

ایشان تلاش امریکایی ها برای مذاکره با ایران را بهانه ای برای نفوذ و تحمیل خواسته های کاخ سفید خواندند و تأکید کردند: ما فقط در قضیه هسته ای آنهم به دلایل مشخص و اعلام شده اجازه مذاکره دادیم که بحمدالله مذاکره کنندگان نیز در این عرصه خوب ظاهر شدند اما در زمینه های دیگر با امریکا مذاکره ای نمی کنیم.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: البته ما با همه کشورها به جز شیطان بزرگ در سطوح مختلف «دولتی، اقوام و ادیان»، اهل مذاکره و تفاهم هستیم.

اسرائیل , اسرائیل بیخ گوش ایران , اسرائیل فارسی , اسرائیل به فارسی , اسرائیل بزرگ , اسرائیل و ایران , اسرائیل به انگلیسی , اسرائیلیهای ایرانی تبار , اسرائیل کجاست , اسرائیلیات , مرگ بر اسرائیل , مرگ بر اسرائيل , چرا مرگ بر اسرائیل , عکس مرگ بر اسرائیل , مرگ اسراییل , مرگ , مرگ شاهین نجفی , مرگ جان سینا , مرگ مایکل جکسون , مرگ یزدگرد , مرگ مرتضی پاشایی , مرگ بر اسلام , مرگ تدریجی یک رویا , مرگ بر جمهوری اسلامی , مرگ قو , خامنه ای , خامنه ای سیگار , خامنه ایی , خامنه ای دات آی آر , خامنه ای کیست , خامنه ای ویکی پدیا , خامنه ای داعش , خامنه ای روسیه , خامنه ای مخملباف , خامنه ای اینستاگرام , امام خامنه ای , امام خامنه ای مدظله العالی , امام خامنه ای و امام زمان , امام خامنه ای بوشهر , امام خامنه ای پژوهی , امام خامنه ای شعر , امام خامنه ای ویکی پدیا , امام خامنه ای کیست , امام خامنه ای سید خراسانی , امام خامنه ای در کلام بزرگان , http://khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/entekhabat92 , http://english khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/moghavemat , http://urdu khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/news-index , http://farsi khamenei ir/contact , http://www leader-khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/news-content?id=23052 , , khamenei ir , khamenei ir farsi , khamenei ir twitter , khamenei ir english , khamenei ir instagram , khamenei irr , khamenei ir arabic , khamenei , khamenei twitter , khamenei net worth , khamenei iran , khamenei u s , khamenei successor , khamenei cancer , khamenei speech , khamenei instagram , khamenei israel , ali khamenei , ali khamenei twitter , ali khamenei quotes , ali khamenei speech , ali khamenei health , ali khamenei wife , ali khamenei nuclear deal , ali khamenei wealth , ali khamenei israel , ali khamenei website , , imam khamenei , imam khamenei website , imam khamenei twitter , imam khamenei video , imam khamenei instagram , imam khamenei quotes , imam khamenei speech , imam khamenei eid 2015 , imam khamenei site , imam khamenei biography , imam khamenei , imam khamenei website , imam khamenei twitter , imam khamenei video , imam khamenei instagram , imam khamenei quotes , imam khamenei speech , imam khamenei eid 2015 , imam khamenei site , imam khamenei biography , ashura , ashura naruto , ashura 2015 , ashura god , asura , ashura the hedgehog , ashura movie , ashuramaru owari no seraph , ashura indra , ashura dark reign ,
 


ایشان همچنین با اشاره به جعلی بودن دولت صهیونیستی افزودند: برخی صهیونیستها گفته اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته ای، 25 سال از دغدغه ایران آسوده شده ایم اما ما به آنها می گوییم شما 25 سال آینده را، اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

رهبر انقلاب تأکید کردند: در همین مدت نیز روحیه اسلامی مبارز، حِماسی و جهادی، صهیونیستها را راحت نخواهد گذاشت.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش پایانی سخنانشان به بیان نکاتی مهم درباره انتخابات اسفند 94 پرداختند.

ایشان با انتقاد از کسانی که از یک سال و نیم قبل درصدد انتخاباتی کردن فضای کشور برآمده اند گفتند: این موضوع به مصلحت کشور نیست، زیرا وقتی فضای رقابت و تعارضات انتخاباتی اصل می شود، مسائل اصلی به حاشیه می رود و این به نفع مردم و کشور نیست اما اکنون زمان طرح برخی نکات انتخاباتی فرا رسیده است.

رهبر انقلاب، مسئله انتخابات را بسیار مهم و مظهر حضور و اعتماد مردم و نماد مردم سالاری دینی و واقعی در ایران خواندند.

ایشان افزودند: به دلیل همین اهمیت بی بدیل، برگزاری انتخابات در ایران در 37 سال گذشته، به هیچ علتی و در هر شرایط سخت و دشوار، حتی یک روز به تأخیر نیفتاده است البته برخی سیاست بازان در مقاطعی در این زمینه تلاش کردند اما جلوی آنها گرفته شد.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تبلیغات بی وقفه امریکا و عواملش ضد انتخابات در ایران خاطرنشان کردند:  آنها در همه دوران رژیم طاغوت حتی یک بار به انتخابات فرمایشی و نمایشی، اعتراض نکردند و اکنون هم به رژیم های دیکتاتور و وراثتی منطقه، هیچ اعتراضی نمی کنند اما ایران را با وجود دهها انتخابات کاملاً مردمی و واقعی، مدام در معرض تبلیغات منفی قرار می دهند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر سالم بودن همه انتخابات 37 سال گذشته افزودند: انتخابات در ایران، با معیارهای متعارف بین المللی نیز از سالم ترین و بهترین انتخابات است اما متأسفانه عده ای در داخل در اقدامی غلط در سلامت انتخابات خدشه می کنند و حتی از قبل از انتخابات از تقلب و دغدغه ناسالم بودن انتخابات حرف می زنند.

رهبر انقلاب حضور پرشور ملت در همه انتخابات 3 دهه اخیر را نشانه اعتماد به نظام دانستند و افزودند: چرا عده ای با طرح دغدغه های دروغین و مباداگویی های بی مبنا، این اعتماد را خدشه دار می کنند؟

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: بدیهی است که در موضوع سلامت انتخابات مراقبتهای شدیدی به عمل می آید و به کسی اجازه چنین کارهایی داده نمی شود پس تکرار این حرفها با چه هدفی صورت می گیرد؟

ایشان در بحث مراقبت از سلامت انتخابات، به نقش قانونی و مؤثر شورای نگهبان اشاره کردند و افزودند: از بزرگترین برکات شورای نگهبان این است که مراقب هر گونه خطا و اشتباه است که البته دستگاههای دیگر هم در این زمینه، فعال هستند.

رهبر انقلاب در تبیین سلامت انتخابات پس از انقلاب خاطرنشان کردند: البته در برخی انتخابات گزارشهایی در مورد اشکال در انتخابات وجود داشت که دستور بررسی دقیق داده و معلوم شد آنگونه نبوده است، ضمن اینکه گاه در گوشه و کنار، مشکلاتی و تخلفاتی نیز وجود داشته اما هیچکدام در نتیجه انتخابات مؤثر نبوده است.

رهبر انقلاب، رأی مردم را به معنای واقعی کلمه «حق الناس» خواندند و تأکید کردند: مراقبت از رأی هر ایرانی، «واجب شرعی و اسلامی» است و هیچ کس حق ندارد در این امانت خیانت کند ضمن اینکه «نتیجه آرای» مردم نیز مظهر کامل حق الناس است و همه باید در مراقبت و دفاع از آن تلاش کنند.

رهبر انقلاب ایستادگی در مقابل اصرار عده ای برای باطل اعلام شدن نتیجه انتخابات 88 را نمونه ای از صیانت از نتایج آرای ملت و دفاع از حق الناس برشمردند و افزودند: 40 میلیون نفر با حضور پرشور، به میدان آمدند، نتیجه انتخابات نیز هرچه بود ما بطور کامل از آن دفاع می کردیم، همچنانکه در همه انتخابات دیگر نیز پشت نتایج آرای ملت هرچه باشد می ایستم و اجازه خدشه در آن را نمی دهم.


رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید/ در عرصه‌های دیگر اجازه‌ مذاکره با آمریکا ندادیمرهبر انقلاب با اشاره به حرفهای بی منطقی که در باب انتخابات درباره وزارت کشور و شورای نگهبان زده می شود تأکید کردند: شورای نگهبان چشم بینای نظام در انتخابات است و در همه دنیا، چنین نهادی با اسم ها و عناوین متفاوت وجود دارد.

ایشان افزودند: نظارت شورای نگهبان در انتخابات، استصوابی و مؤثر است و این نظارت بخشی از همان حق الناس است و باید آن را رعایت و حفظ کرد.

رهبر انقلاب با تأکید بر ضرورت احراز صلاحیتها در انتخابات افزودند: شورای نگهبان مراقبت می کند که اگر به علت برخی کوتاهی ها، افراد بی صلاحیت، به عنوان نامزد وارد عرصه انتخابات شدند، جلویش را بگیرد و این حق قانونی، منطقی و عقلی شورا است.

حضرت آیت الله خامنه ای حضور پرشور مردم در انتخابات را ضامن حفظ کشور خواندند و افزودند: جمهوری اسلامی به شرط وحدت و انسجام ملت و پرهیز از دو دستگی، بدون تردید شامل نصرت الهی شده و بر همه دشمنان پیروز خواهد شد.

نویسنده : Mostafa بازدید : 1038 تاریخ : چهار شنبه 18 شهريور 1394برچسب:اسرائیل , اسرائیل بیخ گوش ایران , اسرائیل فارسی , اسرائیل به فارسی , اسرائیل بزرگ , اسرائیل و ایران , اسرائیل به انگلیسی , اسرائیلیهای ایرانی تبار , اسرائیل کجاست , اسرائیلیات , مرگ بر اسرائیل , مرگ بر اسرائيل , چرا مرگ بر اسرائیل , عکس مرگ بر اسرائیل , مرگ اسراییل , مرگ , مرگ شاهین نجفی , مرگ جان سینا , مرگ مایکل جکسون , مرگ یزدگرد , مرگ مرتضی پاشایی , مرگ بر اسلام , مرگ تدریجی یک رویا , مرگ بر جمهوری اسلامی , مرگ قو , خامنه ای , خامنه ای سیگار , خامنه ایی , خامنه ای دات آی آر , خامنه ای کیست , خامنه ای ویکی پدیا , خامنه ای داعش , خامنه ای روسیه , خامنه ای مخملباف , خامنه ای اینستاگرام , امام خامنه ای , امام خامنه ای مدظله العالی , امام خامنه ای و امام زمان , امام خامنه ای بوشهر , امام خامنه ای پژوهی , امام خامنه ای شعر , امام خامنه ای ویکی پدیا , امام خامنه ای کیست , امام خامنه ای سید خراسانی , امام خامنه ای در کلام بزرگان , http://khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/entekhabat92 , http://english khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/moghavemat , http://urdu khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/news-index , http://farsi khamenei ir/contact , http://www leader-khamenei ir/ , http://farsi khamenei ir/news-content?id=23052 , , khamenei ir , khamenei ir farsi , khamenei ir twitter , khamenei ir english , khamenei ir instagram , khamenei irr , khamenei ir arabic , khamenei , khamenei twitter , khamenei net worth , khamenei iran , khamenei u s , khamenei successor , khamenei cancer , khamenei speech , khamenei instagram , khamenei israel , ali khamenei , ali khamenei twitter , ali khamenei quotes , ali khamenei speech , ali khamenei health , ali khamenei wife , ali khamenei nuclear deal , ali khamenei wealth , ali khamenei israel , ali khamenei website , , imam khamenei , imam khamenei website , imam khamenei twitter , imam khamenei video , imam khamenei instagram , imam khamenei quotes , imam khamenei speech , imam khamenei eid 2015 , imam khamenei site , imam khamenei biography , imam khamenei , imam khamenei website , imam khamenei twitter , imam khamenei video , imam khamenei instagram , imam khamenei quotes , imam khamenei speech , imam khamenei eid 2015 , imam khamenei site , imam khamenei biography , ashura , ashura naruto , ashura 2015 , ashura god , asura , ashura the hedgehog , ashura movie , ashuramaru owari no seraph , ashura indra , ashura dark reign , , ادامه مطلب

به بهانه های جور وا جور تو را از #عرب بیزار کردند!!!
.
هدف آنها فقط پیامبرت (ص) بود,
نه عربهای سعودی وهابی که خودشان ساپورت میکنند!!!
.
مدام میگویند عربی حرف نزنید!!؟ و ننویسید!!!
.
اما یکبار هم جلوی زبان #انگلیسی که در دهانمان بیشتر از عربی جاری ست!!! را گرفتند!!!؟؟
.


اصلا میتوانند در شبکه هایشان از غربی ها بد بگویند!؟؟
دیگر کی به آنها جا دهد!!!
.
عید غدیر و قربان را تحقیر میکنند,
اما جلوی کریسمس و ولنتاین و....را نمیگیرند!!!
.
#آریایی بودن آنها فقط برای #عرب هاست نه #غربی ها!!!☹️
.
 شما را تحریک میکنند, که عرب با حمله و زور آنها را مسلمان کردند!!!
و شما را به روح آریایی تان تحریک میکنند که انتقام بگیرید…
.
اما شما حتی حاضر به مطالعه کتاب و منبع هم نیستید!!
.
تا بدانید در زمان ساسانیان آنقدر اوضاع بهم ریخته بود و مردم از آنها ناراضی بودند,
.
که اگر اسلام هم نمیامد,
دین دیگری مثل مسیحیت جایگزین میشد!!!
و آنها به زور مسلمان نشدند, بروید بخوانید!!!
.
که این بزرگترین توهین به ایرانیهاست که بگوییم به زور و تجاوز به زنانشان، مسلمان شدند؟! یعنی از روی ترس و بی غیرتی؟!
.
دریغا بر این همه جهل و بی خبری! و تحریف روشن تاریخ...
.
چطور میشود به زور مسلمان شد و این همه به اسلام خدمت کرد؟! این همه عاشق اسلام شد؟! .
چطور روشن ترین حقیقت تاریخ ایران را انکار می کنند. یعنی اینکه: .
ما ایرانی ها عاشق اسلام شدیم.
. ❤️ مثل خیل عظیم مسلمانان در بقیه کشورها.
.
 نگذارید باورتان را هدف بگیرند فقط بخاطر کم مطالعه بودنتان!!!
اسیر چه شدی!!؟
.
فقط بخاطر کلاس و مد و به به و چه چه چند بهائی و وهابی که خود را #آتئیست می خوانند,
.
شدی ضد اسلام و قرآنت تا دیگران مدحت کنند!!!
.
این #روشنفکری نیست. این اوج تاریکی است.. .
.

 

 

 

دانلود رایگان مترجم سخنگوی ویرا vira وویراا خارجی با رمز فعال سازی

http://www.ramsarsms.com

دانلود رایگان مترجم سخنگوی ویرا vira وویراا خارجی با رمز فعال سازی

دانلود رایگان مترجم سخنگوی ویرا vira وویراا خارجی با رمز فعال سازی

دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا vira – دانلود فیلم جدید,دانلود …
رمز فعال سازی نرم افزار ویرا. vira دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا vira … جهت دانلود نرم افزار سخنگوی مترجم همراه ویرا بر روی لینک زیر که با رنگ قرمز مشخص شده …
دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا vira
دانلود-رایگان-نرم-افزار-مترجم-ویرا-vira/
دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا دانلود مترجم همراه ویرا رمز فعال سازی رایگان نرم افزار ویرا … دانلود رایگان مترجم سخنگو و دیکشنری انگلیسی به فارسی اندروید با پرداخت درون برنامه … اگر دانشجوی رشته زبان یا کسی هستید که به کشورهای خارجی.
دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا vira | دانلود | دانلود …

viratranslator-www.ramsarsms.com برای دانلود کلیک کنید

دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا دانلود مترجم همراه ویرا رمز فعال سازی نرم افزار ویرا … جهت دانلود نرم افزار سخنگوی مترجم همراه ویرا

راهنمای نصب مترجم سخنگوی ویرا viera

دانلود رایگان مترجم سخنگوی ویرا vira وویراا خارجی با رمز فعال سازی

 

 

دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا

دانلود مترجم همراه ویرا

رمز فعال سازی نرم افزار ویرا

vira دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا vira

کد فعال سازی نرم افزار ویرا

جهت دانلود نرم افزار سخنگوی مترجم همراه ویرا بر روی  لینک زیر که با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک کرده و برنامه را دانلود کنید و بر روی موبایل یا تبلت خود نصب و اجرا کنید.

دانلود مترجم همراه ویرا

جهت راهنمایی بیشتر در مورد خرید نرم افزاراز ساعت ۹:۳۰ الی ۲۲:۳۰ با شماره تلفن ۸۸۷۰۱۸۰۱- ۰۲۱ (۳۰ خط ) تماس حاصل فرمایید..

جهت پیگیری و پشتیبانی لطفا از ساعات ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ با شماره موبایل های زیرتماس بگیرید.

,دانلود نرم افزار ویرا مترجم,دانلود ویرا,دانلود ویرا برای اندروید,رمز فعال سازی نرم افزار ویرا,قیمت نرم افزار مترجم ویرا,مترجم ویرا *۷۲۴#,کد فعال سازی نرم افزار ویرا

 

نویسنده : Mostafa بازدید : 11740 تاریخ : سه شنبه 17 شهريور 1394برچسب: آموزش استفاده نرم افزار مترجم ویرا آموزش راهنمای نرم افزار مترجم ویرا آموزش نصب برنامه ویرا خرید نرم افزار ویرا دانلود آموزش استفاده نرم افزار مترجم ویرا دانلود آموزش راهنمای نرم افزار مترجم ویرادانلود آموزش نصب برنامه ویرا دانلود اپلیکیشن ویرا دانلود برنامه مترجم 724 دانلود برنامه مترجم ویرا برای اندروید دانلود برنامه ویرا دانلود برنامه ویرا برای اندروید دانلود رایگان اپلیکیشن ویرا دانلود رایگان برنامه مترجم 724 دانلود رایگان برنامه مترجم ویرا برای اندروید دانلود رایگان برنامه ویرا دانلود رایگان نرم افزا ویرا vira دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا دانلود رایگان نرم افزار مترجم ویرا vira دانلود مترجم همراه ویرا دانلود مترجم همراه ویرا 94 دانلود مترجم ویرا برای کامپیوتر ویندوز 94 دانلود نرم افزا ویرا vira دانلود نرم افزار vira مترجم دانلود نرم افزار vira مترجم 94 دانلود نرم افزار مترجم ویرا دانلود نرم افزار مترجم ویرا vira دانلود نرم افزار ویرا دانلود نرم افزار ویرا مترجم 94 دانلود ویرا دانلود ویرا برای اندروید 94 رمز فعال سازی نرم افزار ویرا 94 قیمت نرم افزار مترجم ویرا کد فعال سازی نرم افزار ویرا 94 مترجم ویرا *724# , مصطفی صالحی , مصطفی صالحی نژاد , مصطفی صالحی زاده , مصطفی صالحی ارسالی نسب , مصطفی صالحی فر , مصطفی صالحی راد , مصطفی صالحی بوکس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی نزاد , مصطفی صالحی رزوه , , مترجم سخنگوی ویرا , mostafa salehi , mostafa salehi nejad , mostafa salehi boulder , mostafa salehi colorado , mostafa salehi toronto , seyed mostafa salehi , mostafa e salehi , facebook mostafa salehi , dr seyed mostafa salehi , مترجم سخنگوی ویرا , مترجم ویرا , مترجم ویرا کرک شده , دانلود مترجم ویرا , دانلود مترجم ویرا اندروید , دانلود مترجم سخنگوی ویرا , دانلود مترجم , دانلود مترجم همراه ,دانلود رایگان مترجم سخنگوی ویرا vira وویراا خارجی با رمز فعال سازی, دانلود مترجم متن , دانلود مترجم ویرا , دانلود مترجم گوگل , دانلود مترجم همراه اندروید , دانلود مترجم همراه ویرا , دانلود مترجم پارس , دانلود مترجم سخنگو , دانلود مترجم هوشمند , دانلود مترجم هوشمند ویرا , دانلود مترجم هوشمند اندروید , دانلود مترجم هوشمند kingroid , دانلود مترجم هوشمند رایگان , دانلود رایگان مترجم هوشمند ویرا , دانلود رایگان مترجم هوشمند , دانلود رایگان مترجم ویرا , نرم افزار مترجم همراه , نرم افزار مترجم , نرم افزار مترجم سخنگو , نرم افزار مترجم صوتی , نرم افزار مترجم همراه اندروید , نرم افزار مترجم ویرا , نرم افزار مترجم متن , نرم افزار مترجم زبان , نرم افزار مترجم فیلم , نرم افزار مترجم همزمان , ادامه مطلب

نامزد انتخابات رياست جمهوری آمريکا ضمن «گانگستر» خواندن رئیس جمهور روسیه، تهدید کرد در صورتی که رئیس جمهور شود، تحریم‌های ايران را بار ديگر برقرار می‌کند.

نویسنده : Mostafa بازدید : 605 تاریخ : سه شنبه 17 شهريور 1394برچسب: , دانلود اهنگهای بزن برقص , دانلود آهنگهای شاد بزن برقص , آهنگهای بزن و برقص , دانلود اهنگهای بزن و برقص , مصطفی صالحی , مصطفی صالحی نژاد , مصطفی صالحی زاده , مصطفی صالحی ارسالی نسب , مصطفی صالحی فر , مصطفی صالحی راد , مصطفی صالحی بوکس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی نزاد , مصطفی صالحی رزوه , مارک روبیو , مارك روبيو , رییس جمهور آینده آمریکا , رئیس جمهور آینده آمریکا , انتخابات آمریکا , انتخابات آمریکا 2016 , انتخابات آمریکا پیروزی اوباما , انتخابات آمریکای جنوبی , انتخابات آمریکا+طلا , انتخابات آمریکا2012 , انتخابات آمریکا 2016 , انتخابات آمریکا چگونه است , انتخابات آمریکا آنلاین , انتخابات آمریکا نتیجه , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا زنده , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ویکی پدیا , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2004 , انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 , انتخابات رياست جمهوري امريكا 2016 , انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱6 آمریکا, ادامه مطلب

پس از کریس رونالدو، لیونل مسی هم ساکت نماند و به جمع حامیان پناهجویان سوری پیوست…

 

لیونل مسی با بازنشر عکسی از پناهجویانی که اکثرا از سوریه هستند، نوشت: “چنین اتفاقاتی در قرن بیست و یکم غیرقابل تصور است.”

واکنش لیونل مسی به آوارگان سوری + عکس

لیونل مسی

رادیو جوان با نهایت افتخار تقدیم میکند

دانلود شادترین آهنگهای جدید و شنیدنی چند سال اخیر منتشر شده از عنصرشیک

Download New Happy Selection Released in 2015 Exclusive MyRadiojavan.Ir

مخصوص عروسی و میهمانی – با بهترین کیفیت – حدود ۵۰۰ مگا بایت آهنگ شاد

 

MyRadiojavan,com MyRadiojavan,ir radio javan radio-javan,com radiojavan radiojavan,biz radiojavan,com radiojavan,info آدرس جديد راديو جوان دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ شاد 94 دانلود آهنگ شاد عروسی دانلود آهنگ شاد مخصوص عروسی دانلود آهنگ مخصوص پارتی دانلود از راديو جوان دانلود موزيک جديد راديو جوان راديوجوان ریمیکس شاد سايت راديو جوان سایت موزیک جوان شادترین آهنگهای رادیو جوان موزيک جوان , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی , مصطفی صالحی نژاد , مصطفی صالحی زاده , مصطفی صالحی ارسالی نسب , مصطفی صالحی فر , مصطفی صالحی راد , مصطفی صالحی بوکس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی نزاد , مصطفی صالحی رزوه , mostafa salehi , mostafa salehi nejad , mostafa salehi boulder , mostafa salehi colorado , mostafa salehi toronto , seyed mostafa salehi , mostafa e salehi , facebook mostafa salehi , dr seyed mostafa salehi , آهنگ مخصوص عروسی , اهنگ مخصوص عروسی جدید , آهنگ مخصوص عروسی شاد , آهنگ مخصوص عروسي , آهنگ برای عروسی , آهنگ برای عروسی دانلود , آهنگ برای عروسی جدید , اهنگ برای عروسی شاد , آهنگ مخصوص عروس و داماد , اهنگ مخصوص عروس داماد , آهنگ قردار , آهنگ قردار قدیمی , آهنگهای قر دار , دانلود آهنگ قر دار , آهنگ شاد قر دار , دانلود اهنگ قردار برای عروسی , آهنگ های جدید قر دار , آهنگ های شاد قر دار , آهنگ جدید شاد قر دار , دانلود رایگان اهنگ قردار , آهنگ رقص , آهنگ رقص عربی , آهنگ رقص عروس , آهنگ رقص عروس و داماد , آهنگ رقص تانگو , آهنگ رقص جدید , آهنگ رقص آذری , آهنگ رقص ترکی , آهنگ رقص ایرانی , آهنگ رقص قدیمی , آهنگ شاد , آهنگ شاد جدید , آهنگ شاد عروسی , آهنگ شاد ایرانی , آهنگ شاد رقص , آهنگ شاد قدیمی , آهنگ شاد ترکی , آهنگ شادمهر حس خوبیه , آهنگ شاد آذری , آهنگ شاد کردی , آهنگ جدید شادمهر , آهنگ جدید شادمهر حس خوبیه , آهنگ جدید شاد , آهنگ جدید شادمهر نفس بکش , آهنگ جدید شادمهر 94 , آهنگ جدید شاد 94 , آهنگ جدید شادمهر گمت کردم , آهنگ جدید شاد عروسی , آهنگ جدید شادمهر معروف , آهنگ جدید شادمهر جنون , ریمیکس شاد , ریمیکس شاد قدیمی , ریمیکس شاد قدیمی رادیو جوان , ریمیکس شاد رادیو جوان 94 , ریمیکس شاد جدید , ریمیکس شاد دی جی تبا , ریمیکس شاد عروسی 94 , ریمیکس شاد خارجی , ریمیکس شاد آب و آتش , ریمیکس شاد مهمونی , آهنگ جدید , آهنگ جدید شادمهر , آهنگ جدید معین , آهنگ جدید سامی بیگی , آهنگ جدید شهاب تیام , آهنگ جدید تتلو , آهنگ جدید حمید صفت , آهنگ جدید آرش , آهنگ جدید معین شمال , آهنگ جدید سیاوش قمیشی , مجموعه آهنگ شاد , مجموعه آهنگ شاد 94 , مجموعه آهنگ شاد عروسی , مجموعه اهنگ شاد تولد , مجموعه آهنگ شاد رقص , مجموعه آهنگ شاد جدید , مجموعه آهنگ شاد 92 , مجموعه آهنگ شاد برای عروسی , مجموعه آهنگ شاد برای تولد , مجموعه آهنگ شاد ماشین , آهنگ برای عروسی , آهنگ برای عروسی دانلود2016 , آهنگ برای عروسی جدید 2015, اهنگ برای عروسی شاد , دانلود اهنگ برای عروسی شاد , آهنگ ارگ برای عروسی , دانلود اهنگ برای عروسی جدید , آهنگ برای فیلم عروسی , آهنگ برای کلیپ عروسی95 , دانلود آهنگ برای عروسی , آهنگ شاد 2016 , آهنگ جذاب , آهنگ جذابتر مهدی یراحی , آهنگ جذاب خارجی , آهنگ جذاب سینا حجازی , آهنگ جذابتر از مهدی یراحی , آهنگ جذاب کامران مولایی , اهنگ جذاب سينا حجازي , آهنگ جذاب موبایل , آهنگ جذابی تو , آهنگ جذاب سینا حجازی , پاپ موزیک , پاپ موزیک ایرانی , پاپ موزیک شاد , موزیک پاپ ایرانی دانلود , دانلود موزیک پاپ خارجی , رادیو جوان , رادیو جوان دانلود , رادیو جوان ریمیکس , رادیو جوان اندروید , رادیو جوان دانلودر , رادیو جوان دانلود آهنگ , رادیو جوان میکس , رادیو جوان زنده , رادیو جوان ریمیکس شاد , رادیو جوان آهنگ , رپ صدا , رپ صدا ادرس جدید , رپ صدا جدید , رپ صدا ادرس جديد , رپ صدا اهنگ جدید , رپ صدا موزیک , رپ صدای جدید , رپ صدا98 , رپ صدا هیچکس , رپ صدا یاس , دانلود آهنگ جدید , دانلود آهنگ جدید شادمهر , دانلود آهنگ شاد , دانلود آهنگ تکون بده آرش , دانلود آهنگ شمال معین , دانلود آهنگ خارجی , دانلود آهنگ جدید معین , دانلود آهنگ جدید یاس , دانلود آهنگ جدید سامی بیگی , دانلود آهنگ حمید صفت , دانلود آهنگ شاد , دانلود آهنگ شاد عروسی , دانلود آهنگ شادمهر حس خوبیه , دانلود آهنگ شادمهر , دانلود آهنگ شادمهر گمت کردم , دانلود آهنگ شاد ایرانی , دانلود آهنگ شاد قدیمی , دانلود آهنگ شاد عروسی 94 , دانلود آهنگ شادمهر عقیلی , دانلود آهنگ شادمهر جدید , ویکی صدا , ویکی صدا خارجی , ویکی صدا شاهین نجفی , ویکی صدا عربی , ویکی صدا داریوش , ویکی صدا ابی , ویکی صدا هایده , ویکی صدا معین , ویکی صدا دایان , ویکی صدا شادمهر , صالحی , صالحین , صالحی امیری , صالحی نجف آبادی , صالحین آنلاین , صالحی بیمارستان , صالحین تهران , صالحی مجلس , صالحی منش , صالحی در مجلس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی , مصطفی صالحی نژاد , مصطفی صالحی زاده , مصطفی صالحی ارسالی نسب , مصطفی صالحی فر , مصطفی صالحی راد , مصطفی صالحی بوکس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی نزاد , مصطفی صالحی رزوه , mostafa salehi , mostafa salehi nejad , mostafa salehi boulder , mostafa salehi colorado , mostafa salehi toronto , seyed mostafa salehi , mostafa e salehi , facebook mostafa salehi , dr seyed mostafa salehi ,

شادترین آهنگهای رادیو جوان

 


MP3 320

دانلود تمامی آهنگهای شاد در یک فایل زیپ


دانلود آهنگهای شاد به صورت تکی


MP3 128

دانلود تمامی آهنگهای شاد در یک فایل زیپ


دانلود آهنگهای شاد به صورت تکی


نویسنده : Mostafa بازدید : 2480 تاریخ : دو شنبه 16 شهريور 1394برچسب: musicjavan,info MyRadiojavan,com MyRadiojavan,ir radio javan radio-javan,com radiojavan radiojavan,biz radiojavan,com radiojavan,info آدرس جديد راديو جوان دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ شاد 94 دانلود آهنگ شاد عروسی دانلود آهنگ شاد مخصوص عروسی دانلود آهنگ مخصوص پارتی دانلود از راديو جوان دانلود موزيک جديد راديو جوان راديوجوان ریمیکس شاد سايت راديو جوان سایت موزیک جوان شادترین آهنگهای رادیو جوان موزيک جوان , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی , مصطفی صالحی نژاد , مصطفی صالحی زاده , مصطفی صالحی ارسالی نسب , مصطفی صالحی فر , مصطفی صالحی راد , مصطفی صالحی بوکس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی نزاد , مصطفی صالحی رزوه , mostafa salehi , mostafa salehi nejad , mostafa salehi boulder , mostafa salehi colorado , mostafa salehi toronto , seyed mostafa salehi , mostafa e salehi , facebook mostafa salehi , dr seyed mostafa salehi , آهنگ مخصوص عروسی , اهنگ مخصوص عروسی جدید , آهنگ مخصوص عروسی شاد , آهنگ مخصوص عروسي , آهنگ برای عروسی , آهنگ برای عروسی دانلود , آهنگ برای عروسی جدید , اهنگ برای عروسی شاد , آهنگ مخصوص عروس و داماد , اهنگ مخصوص عروس داماد , آهنگ قردار , آهنگ قردار قدیمی , آهنگهای قر دار , دانلود آهنگ قر دار , آهنگ شاد قر دار , دانلود اهنگ قردار برای عروسی , آهنگ های جدید قر دار , آهنگ های شاد قر دار , آهنگ جدید شاد قر دار , دانلود رایگان اهنگ قردار , آهنگ رقص , آهنگ رقص عربی , آهنگ رقص عروس , آهنگ رقص عروس و داماد , آهنگ رقص تانگو , آهنگ رقص جدید , آهنگ رقص آذری , آهنگ رقص ترکی , آهنگ رقص ایرانی , آهنگ رقص قدیمی , آهنگ شاد , آهنگ شاد جدید , آهنگ شاد عروسی , آهنگ شاد ایرانی , آهنگ شاد رقص , آهنگ شاد قدیمی , آهنگ شاد ترکی , آهنگ شادمهر حس خوبیه , آهنگ شاد آذری , آهنگ شاد کردی , آهنگ جدید شادمهر , آهنگ جدید شادمهر حس خوبیه , آهنگ جدید شاد , آهنگ جدید شادمهر نفس بکش , آهنگ جدید شادمهر 94 , آهنگ جدید شاد 94 , آهنگ جدید شادمهر گمت کردم , آهنگ جدید شاد عروسی , آهنگ جدید شادمهر معروف , آهنگ جدید شادمهر جنون , ریمیکس شاد , ریمیکس شاد قدیمی , ریمیکس شاد قدیمی رادیو جوان , ریمیکس شاد رادیو جوان 94 , ریمیکس شاد جدید , ریمیکس شاد دی جی تبا , ریمیکس شاد عروسی 94 , ریمیکس شاد خارجی , ریمیکس شاد آب و آتش , ریمیکس شاد مهمونی , آهنگ جدید , آهنگ جدید شادمهر , آهنگ جدید معین , آهنگ جدید سامی بیگی , آهنگ جدید شهاب تیام , آهنگ جدید تتلو , آهنگ جدید حمید صفت , آهنگ جدید آرش , آهنگ جدید معین شمال , آهنگ جدید سیاوش قمیشی , مجموعه آهنگ شاد , مجموعه آهنگ شاد 94 , مجموعه آهنگ شاد عروسی , مجموعه اهنگ شاد تولد , مجموعه آهنگ شاد رقص , مجموعه آهنگ شاد جدید , مجموعه آهنگ شاد 92 , مجموعه آهنگ شاد برای عروسی , مجموعه آهنگ شاد برای تولد , مجموعه آهنگ شاد ماشین , آهنگ برای عروسی , آهنگ برای عروسی دانلود2016 , آهنگ برای عروسی جدید 2015, اهنگ برای عروسی شاد , دانلود اهنگ برای عروسی شاد , آهنگ ارگ برای عروسی , دانلود اهنگ برای عروسی جدید , آهنگ برای فیلم عروسی , آهنگ برای کلیپ عروسی95 , دانلود آهنگ برای عروسی , آهنگ شاد 2016 , آهنگ جذاب , آهنگ جذابتر مهدی یراحی , آهنگ جذاب خارجی , آهنگ جذاب سینا حجازی , آهنگ جذابتر از مهدی یراحی , آهنگ جذاب کامران مولایی , اهنگ جذاب سينا حجازي , آهنگ جذاب موبایل , آهنگ جذابی تو , آهنگ جذاب سینا حجازی , پاپ موزیک , پاپ موزیک ایرانی , پاپ موزیک شاد , موزیک پاپ ایرانی دانلود , دانلود موزیک پاپ خارجی , رادیو جوان , رادیو جوان دانلود , رادیو جوان ریمیکس , رادیو جوان اندروید , رادیو جوان دانلودر , رادیو جوان دانلود آهنگ , رادیو جوان میکس , رادیو جوان زنده , رادیو جوان ریمیکس شاد , رادیو جوان آهنگ , رپ صدا , رپ صدا ادرس جدید , رپ صدا جدید , رپ صدا ادرس جديد , رپ صدا اهنگ جدید , رپ صدا موزیک , رپ صدای جدید , رپ صدا98 , رپ صدا هیچکس , رپ صدا یاس , دانلود آهنگ جدید , دانلود آهنگ جدید شادمهر , دانلود آهنگ شاد , دانلود آهنگ تکون بده آرش , دانلود آهنگ شمال معین , دانلود آهنگ خارجی , دانلود آهنگ جدید معین , دانلود آهنگ جدید یاس , دانلود آهنگ جدید سامی بیگی , دانلود آهنگ حمید صفت , دانلود آهنگ شاد , دانلود آهنگ شاد عروسی , دانلود آهنگ شادمهر حس خوبیه , دانلود آهنگ شادمهر , دانلود آهنگ شادمهر گمت کردم , دانلود آهنگ شاد ایرانی , دانلود آهنگ شاد قدیمی , دانلود آهنگ شاد عروسی 94 , دانلود آهنگ شادمهر عقیلی , دانلود آهنگ شادمهر جدید , ویکی صدا , ویکی صدا خارجی , ویکی صدا شاهین نجفی , ویکی صدا عربی , ویکی صدا داریوش , ویکی صدا ابی , ویکی صدا هایده , ویکی صدا معین , ویکی صدا دایان , ویکی صدا شادمهر , صالحی , صالحین , صالحی امیری , صالحی نجف آبادی , صالحین آنلاین , صالحی بیمارستان , صالحین تهران , صالحی مجلس , صالحی منش , صالحی در مجلس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی , مصطفی صالحی نژاد , مصطفی صالحی زاده , مصطفی صالحی ارسالی نسب , مصطفی صالحی فر , مصطفی صالحی راد , مصطفی صالحی بوکس , مصطفی صالحی اردلانی , مصطفی صالحی نزاد , مصطفی صالحی رزوه , mostafa salehi , mostafa salehi nejad , mostafa salehi boulder , mostafa salehi colorado , mostafa salehi toronto , seyed mostafa salehi , mostafa e salehi , facebook mostafa salehi , dr seyed mostafa salehi , ادامه مطلب

Millions of Muslims across the globe are holding mourning ceremonies to mark Ashura, the anniversary of the martyrdom of Imam Hussein (PBUH), the third Shia imam, Press TV reports.

Shia mourners from Iran and other countries have taken to the streets and mosques to honor Ashura, the 10th day of the lunar month of Muharram.

Meanwhile, millions of Muslims have flocked to the Iraqi city of Karbala, where the holy shrines of Imam Hussein, his children and his brother Hazrat Abbas (PBUH) are located, to commemorate the event.

In an interview with Press TV, a Shia mourner praised Imam Hussein for having promoted “freedom” and “peace.”

Karbala residents make efforts to serve the pilgrims to the holy shrines during Muharram ceremonies.

“We are expecting a larger flow of pilgrims than the previous years. We have 1,500 registered camps which are providing water, meals, sleeping space and medicine to mourners,” said Akil al-Tarihi, the governor of Karbala.

Imam Hussein, the grandson of Prophet Muhammad (PBUH), and 72 of his loyal companions, were martyred on Ashura in the battle of Karbala against the second Umayyad caliph, Yazid I, in 680 AD. Imam Hussein was killed after he refused to pledge allegiance to the tyrant ruler.

The mourning services have been in place worldwide since the beginning of Muharram. Ashura marks the climax of the mourning processions.

The annual Muharram ceremonies symbolize the eternal and unwavering stance of truth against falsehood and humanity’s struggle against injustice, tyranny and oppression, the cause for which Imam Hussein was martyred

سری جدید از جدیدترین مدل های شال و روسری ایرانی 95 ؛ بانوان عزیز از دست ندهند…

جدیدترین مدل های روسری, جدیدترین مدلهای شال و روسری, روسری ایرانی, شال دخترانه, مدل روسری های روز, مدل شال, مدل شال تصاویر, مدل لباس, مدل لباس اسلامی, مدل لباس باحجاب, مدل های روسری 95, مدل های شال و روسری ایرانی 95, مدلهای جدید شال , مدل شال و روسری , مدل شال و روسری 94 , مدل شال و روسری بستن , مدل شال و روسری 2016 , مدل شال و روسری 96 , مدل شال و روسری جدید , مدل شال و روسری بافتنی , مدل شال و روسری 2016 , مدل شال و روسری سال 95 , مدل شال و روسری دخترانه , شال و روسری , شال و روسری ماچو , شال و روسری تی تی , شال و روسری 94 , شال و روسری hps , شال و روسری توتو , شال و روسری tt , شال و روسری جدید95 , شال و روسری بافتنی , شال و روسری مارک دار , دختر خوشگل , دختر خوشگل فیس بوک , دختر خوشگل تهرانی , دختر خوشگل فیسبوکی , دختر خوشگل ایرانی فیس بوک , دختر خوشگله , دختر خوشگل ایرانی در فیسبوک , دختر خوشگل ایرانی با ساپورت , دختر خوشگلای فیس بوک , دختر خوشگل تهرانی فیس بوک , عکس برای پروفایل تلگرام , عکس برای پروفایل تلگرام پسرانه , عکس برای پروفایل تلگرام دخترانه , عکس برای تلگرام , عکس تلگرام , عکس پروفایل تلگرام , عکس پروفایل , عکس پروفایل دخترونه , عکس پروفایل پسرانه , عکس پروفایل دخترانه , عکس پروفایل فیس بوک , عکس پروفایل اینستاگرام , عکس پروفایل وایبر , عکس پروفایل جدید , عکس پروفایل پسرونه , عکس پروفایل پسر , پروفایل دخترانه , پروفایل دخترانه جدید , پروفایل دخترانه باحال , پروفایل دخترانه زیبا , پروفایل دخترانه فانتزی , پروفایل دخترانه شیک , پروفایل دخترانه جذاب , پروفایل دخترانه عاشقانه , عکس پروفایل دخترانه , عکس برای پروفایل دخترانه95 , مدل لباس زنانه , مدل لباس زنانه 2015 , مدل لباس زنانه جدید , مدل لباس زنانه ایرانی , مدل لباس زنانه مجلسی , مدل لباس زنانه 2016 , مدل لباس زنانه 2015 , مدل لباس زنانه 2016 , مدل لباس زنانه با پارچه ریون , مدل لباس زنانه مجلسي , لباس زنانه کردی , لباس زنانه تحریک کننده , لباس زنانه ایرانی , لباس زنانه مجلسی , لباس زنانه افغانی , لباس زنانه به انگلیسی , لباس زنانه سایز بزرگ , لباس زنانه ترک , لباس زنانه زیر , لباس زنانه جدید , لباس زنانه شیک , لباس زنانه شیک ومجلسی , لباس زنانه شیک مجلسی , لباس زنانه شیک جدید , لباس زنانه شيك , لباس شیک زنانه 2014 , لباس شیک زنانه سایز بزرگ , لباس شیک زنانه شب , مدل لباس زنانه شیک , خرید لباس زنانه شیک , لباس زنانه عروسی , مدل لباس زنانه برای عروسی , لباس مجلسی زنانه برای عروسی , لباس زنانه عروس , لباس زنانه برای عروسی , مدل لباس زنانه عروسی , لباس زنانه مخصوص عروسی , عکس لباس عروسی زنانه , جدیدترین لباس عروسی زنانه , لباس شب عروسی زنانه

نویسنده : Mostafa بازدید : 5706 تاریخ : یک شنبه 15 شهريور 1394برچسب:جدیدترین مدل های روسری, جدیدترین مدلهای شال و روسری, روسری ایرانی, شال دخترانه, مدل روسری های روز, مدل شال, مدل شال تصاویر, مدل لباس, مدل لباس اسلامی, مدل لباس باحجاب, مدل های روسری 95, مدل های شال و روسری ایرانی 95, مدلهای جدید شال , مدل شال و روسری , مدل شال و روسری 94 , مدل شال و روسری بستن , مدل شال و روسری 2016 , مدل شال و روسری 96 , مدل شال و روسری جدید , مدل شال و روسری بافتنی , مدل شال و روسری 2016 , مدل شال و روسری سال 95 , مدل شال و روسری دخترانه , شال و روسری , شال و روسری ماچو , شال و روسری تی تی , شال و روسری 94 , شال و روسری hps , شال و روسری توتو , شال و روسری tt , شال و روسری جدید95 , شال و روسری بافتنی , شال و روسری مارک دار , دختر خوشگل , دختر خوشگل فیس بوک , دختر خوشگل تهرانی , دختر خوشگل فیسبوکی , دختر خوشگل ایرانی فیس بوک , دختر خوشگله , دختر خوشگل ایرانی در فیسبوک , دختر خوشگل ایرانی با ساپورت , دختر خوشگلای فیس بوک , دختر خوشگل تهرانی فیس بوک , عکس برای پروفایل تلگرام , عکس برای پروفایل تلگرام پسرانه , عکس برای پروفایل تلگرام دخترانه , عکس برای تلگرام , عکس تلگرام , عکس پروفایل تلگرام , عکس پروفایل , عکس پروفایل دخترونه , عکس پروفایل پسرانه , عکس پروفایل دخترانه , عکس پروفایل فیس بوک , عکس پروفایل اینستاگرام , عکس پروفایل وایبر , عکس پروفایل جدید , عکس پروفایل پسرونه , عکس پروفایل پسر , پروفایل دخترانه , پروفایل دخترانه جدید , پروفایل دخترانه باحال , پروفایل دخترانه زیبا , پروفایل دخترانه فانتزی , پروفایل دخترانه شیک , پروفایل دخترانه جذاب , پروفایل دخترانه عاشقانه , عکس پروفایل دخترانه , عکس برای پروفایل دخترانه95 , مدل لباس زنانه , مدل لباس زنانه 2015 , مدل لباس زنانه جدید , مدل لباس زنانه ایرانی , مدل لباس زنانه مجلسی , مدل لباس زنانه 2016 , مدل لباس زنانه 2015 , مدل لباس زنانه 2016 , مدل لباس زنانه با پارچه ریون , مدل لباس زنانه مجلسي , لباس زنانه کردی , لباس زنانه تحریک کننده , لباس زنانه ایرانی , لباس زنانه مجلسی , لباس زنانه افغانی , لباس زنانه به انگلیسی , لباس زنانه سایز بزرگ , لباس زنانه ترک , لباس زنانه زیر , لباس زنانه جدید , لباس زنانه شیک , لباس زنانه شیک ومجلسی , لباس زنانه شیک مجلسی , لباس زنانه شیک جدید , لباس زنانه شيك , لباس شیک زنانه 2014 , لباس شیک زنانه سایز بزرگ , لباس شیک زنانه شب , مدل لباس زنانه شیک , خرید لباس زنانه شیک , لباس زنانه عروسی , مدل لباس زنانه برای عروسی , لباس مجلسی زنانه برای عروسی , لباس زنانه عروس , لباس زنانه برای عروسی , مدل لباس زنانه عروسی , لباس زنانه مخصوص عروسی , عکس لباس عروسی زنانه , جدیدترین لباس عروسی زنانه , لباس شب عروسی زنانه, ادامه مطلب

 ,shura, the tenth day of Muharram in the Islamic calendar, is the Muslim holy day. [1] reputation among Shiite day of Ashura because events on this day of the year 61 AH Imam Hussein bin Ali thirds of Shiites - and his helpers Event Karbala killed at war with Lashkar-e-Omar Saad. Shiites are in this day of mourning. Sunni Ashura, the anniversary of the day they know that Moses parted the Red Sea, and he and his followers crossed and marked the day of fasting on this day is considered an abomination.
The word Ashura means "10" is. In the official calendar of Iran, Iraq, Afghanistan, Pakistan and India is a holiday.

 

 , real story of ashura ,    Google+‎   جستجو   تصاویر   YouTube   Gmail   Drive   Translate   Mobile   بیشتر   ورود Google تقریباً ۹۷۲٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۵۵ ثانیه)  نمایش نتایج برای day of ashura درعوض جستجوی day of aushura اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید   Day of Ashura - Wikipedia, the free encyclopedia   https://en.wikipedia.org/wiki/Day_of_Ashura این صفحه را ترجمه کن The Day of Ashura (Arabic: عاشوراء ʻĀshūrā' , colloquially: /ʕa(ː)ˈʃuːra/; Urdu: عاشورا ; ... Shiite celebrations of the Day of Ashura have traditionally included ... ‏Etymology - ‏Historical background - ‏Legacy - ‏Commemoration of the death of ... Ashura 2014: 3 Things You Need To Know About The ... www.ibtimes.com/ashura-2014-3-things-you-nee... این صفحه را ترجمه کن ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - Millions of Muslims worldwide are now marking the holy day of Ashura, the tenth day of Muharram in the Islamic calendar. This year, Ashura ... تصاویر برای ‪day of ashura‬‏گزارش تصاویر   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏ تصاویر بیشتر برای day of ashura Fasting the Day of 'Ashura' - IslamiCity www.islamicity.org/.../fasting-the-day-of-ashura/ این صفحه را ترجمه کن 'Ashura' commemorates the day that Allah saved the Children of Israel from Pharaoh. Fasting on Muharram 10, known as the Day of 'Ashura', expiates for the ... The Day of 'Ashura: Sunni and Shi'a Comparison - Islam islam.about.com › ... › Other Islamic Observances این صفحه را ترجمه کن The historical significance of the day of 'Ashura, and how it is observed among Sunni and Shi'a Muslims. Mumbai boy has a gash cut into his head as part of Shi'ite ... www.dailymail.co.uk/.../Screaming-fear-moment-... این صفحه را ترجمه کن ۱۲ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - The Day of Ashura is a national holiday in some Muslim countries, with thousands taking part in annual rituals which include people whipping ... What is Ashura? - BBC News - BBC.com www.bbc.com/news/world-middle-east-16047713 این صفحه را ترجمه کن ۱۵ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - The day of Ashura is a major festival for Shia Muslims and commemorates the martyrdom at Karbala of Hussein, a grandson of the Prophet ... Shia Day of Ashura around the world – in pictures | World ... www.theguardian.com › World › Islam - Ashura, one of the holiest days in Shia Islam, commemorates the killing of Imam Hussein, a grandson of the prophet Muhammad. A minority of ... Ashura - ReligionFacts www.religionfacts.com/ashura این صفحه را ترجمه کن Shortly after the Hijira in AD 622, Muhammad designated Ashura as a day of fasting from sunset to sunset, perhaps patterned on the Jewish Day of Atonement ... The Historical Significance of `Ashura www.sunnah.org/ibadaat/fasting/ashura.htm   این صفحه را ترجمه کن   Mu'awiyah ibn Abu Sufyan (Radiyallahu 'anh) relates: I heard the Messenger of Allah (Subhanahu wa Ta'ala) say:

ashura , ashura naruto , ashura 2015 , ashura god , asura , ashura the hedgehog , ashura movie , ashuramaru owari no seraph , ashura indra , ashura dark reign ,

 

    Google+‎   جستجو   تصاویر   YouTube   Gmail   Drive   Translate   Mobile   بیشتر   ورود Google تقریباً ۹۷۲٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۵۵ ثانیه)  نمایش نتایج برای day of ashura درعوض جستجوی day of aushura اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید   Day of Ashura - Wikipedia, the free encyclopedia   https://en.wikipedia.org/wiki/Day_of_Ashura این صفحه را ترجمه کن The Day of Ashura (Arabic: عاشوراء ʻĀshūrā' , colloquially: /ʕa(ː)ˈʃuːra/; Urdu: عاشورا ; ... Shiite celebrations of the Day of Ashura have traditionally included ... ‏Etymology - ‏Historical background - ‏Legacy - ‏Commemoration of the death of ... Ashura 2014: 3 Things You Need To Know About The ... www.ibtimes.com/ashura-2014-3-things-you-nee... این صفحه را ترجمه کن ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - Millions of Muslims worldwide are now marking the holy day of Ashura, the tenth day of Muharram in the Islamic calendar. This year, Ashura ... تصاویر برای ‪day of ashura‬‏گزارش تصاویر   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏   نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏ تصاویر بیشتر برای day of ashura Fasting the Day of 'Ashura' - IslamiCity www.islamicity.org/.../fasting-the-day-of-ashura/ این صفحه را ترجمه کن 'Ashura' commemorates the day that Allah saved the Children of Israel from Pharaoh. Fasting on Muharram 10, known as the Day of 'Ashura', expiates for the ... The Day of 'Ashura: Sunni and Shi'a Comparison - Islam islam.about.com › ... › Other Islamic Observances این صفحه را ترجمه کن The historical significance of the day of 'Ashura, and how it is observed among Sunni and Shi'a Muslims. Mumbai boy has a gash cut into his head as part of Shi'ite ... www.dailymail.co.uk/.../Screaming-fear-moment-... این صفحه را ترجمه کن ۱۲ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - The Day of Ashura is a national holiday in some Muslim countries, with thousands taking part in annual rituals which include people whipping ... What is Ashura? - BBC News - BBC.com www.bbc.com/news/world-middle-east-16047713 این صفحه را ترجمه کن ۱۵ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - The day of Ashura is a major festival for Shia Muslims and commemorates the martyrdom at Karbala of Hussein, a grandson of the Prophet ... Shia Day of Ashura around the world – in pictures | World ... www.theguardian.com › World › Islam - Ashura, one of the holiest days in Shia Islam, commemorates the killing of Imam Hussein, a grandson of the prophet Muhammad. A minority of ... Ashura - ReligionFacts www.religionfacts.com/ashura این صفحه را ترجمه کن Shortly after the Hijira in AD 622, Muhammad designated Ashura as a day of fasting from sunset to sunset, perhaps patterned on the Jewish Day of Atonement ... The Historical Significance of `Ashura www.sunnah.org/ibadaat/fasting/ashura.htm   این صفحه را ترجمه کن   Mu'awiyah ibn Abu Sufyan (Radiyallahu 'anh) relates: I heard the Messenger of Allah (Subhanahu wa Ta'ala) say:

 , what is ashura , what is ashura mode , what is ashura fasting , what is ashura 2016 , what is ashura 2015 , what is ashura yahoo , what is ashura morocco , what is ashura in urdu ,

 

 

 , ashura day , ashara dayne , ashura day 2015 , ashara dayne theories , ashara dayne and brandon stark , ashara dayne ned stark , ashara dayne child , ashara dayne reddit , ashara dayne fanfiction , ashara dayne family tree

 

 , ashura day , ashura day 2013 , ashura day 2012 , ashura day dua , ashura day fasting , ashura day 10th muharram , ashura day 2014 , ashura day prayers , ashura day significance , ashura day video , ashura day , ashara dayne , ashura day 2015 , ashara dayne theories , ashara dayne and brandon stark , ashara dayne ned stark , ashara dayne child , ashara dayne reddit , ashara dayne fanfiction , ashara dayne family tree ,

,

 

 , day of ashura , day of ashura 2015 , day of ashura sunni , day of ashura video , day of ashura self flagellation , day of ashura 2016 , day of ashura 2015 uk , day of ashura cutting ,  , karbala , karbala tv , karbala map , karbala 4 , karbala battle , karbala iraq map , karbala tv live , karbala weather , karbala gap , karbala 5 ,

نویسنده : Mostafa بازدید : 2006 تاریخ : شنبه 14 شهريور 1394برچسب: Google+‎ جستجو تصاویر YouTube Gmail Drive Translate Mobile بیشتر ورود Google تقریباً ۹۷۲٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۵۵ ثانیه) نمایش نتایج برای day of ashura درعوض جستجوی day of aushura اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید Day of Ashura - Wikipedia, the free encyclopedia https://en,wikipedia,org/wiki/Day_of_Ashura این صفحه را ترجمه کن The Day of Ashura (Arabic: عاشوراء ʻĀshūrā' , colloquially: /ʕa(ː)ˈʃuːra/; Urdu: عاشورا ; ,,, Shiite celebrations of the Day of Ashura have traditionally included ,,, ‏Etymology - ‏Historical background - ‏Legacy - ‏Commemoration of the death of ,,, Ashura 2014: 3 Things You Need To Know About The ,,, www,ibtimes,com/ashura-2014-3-things-you-nee,,, این صفحه را ترجمه کن ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍,ش, - Millions of Muslims worldwide are now marking the holy day of Ashura, the tenth day of Muharram in the Islamic calendar, This year, Ashura ,,, تصاویر برای ‪day of ashura‬‏گزارش تصاویر نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏ نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏ نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏ نتیجه تصویری برای ‪day of ashura‬‏ تصاویر بیشتر برای day of ashura Fasting the Day of 'Ashura' - IslamiCity www,islamicity,org/,,,/fasting-the-day-of-ashura/ این صفحه را ترجمه کن 'Ashura' commemorates the day that Allah saved the Children of Israel from Pharaoh, Fasting on Muharram 10, known as the Day of 'Ashura', expiates for the ,,, The Day of 'Ashura: Sunni and Shi'a Comparison - Islam islam,about,com › ,,, › Other Islamic Observances این صفحه را ترجمه کن The historical significance of the day of 'Ashura, and how it is observed among Sunni and Shi'a Muslims, Mumbai boy has a gash cut into his head as part of Shi'ite ,,, www,dailymail,co,uk/,,,/Screaming-fear-moment-,,, این صفحه را ترجمه کن ۱۲ آبان ۱۳۹۳ ه‍,ش, - The Day of Ashura is a national holiday in some Muslim countries, with thousands taking part in annual rituals which include people whipping ,,, What is Ashura? - BBC News - BBC,com www,bbc,com/news/world-middle-east-16047713 این صفحه را ترجمه کن ۱۵ آذر ۱۳۹۰ ه‍,ش, - The day of Ashura is a major festival for Shia Muslims and commemorates the martyrdom at Karbala of Hussein, a grandson of the Prophet ,,, Shia Day of Ashura around the world – in pictures | World ,,, www,theguardian,com › World › Islam - Ashura, one of the holiest days in Shia Islam, commemorates the killing of Imam Hussein, a grandson of the prophet Muhammad, A minority of ,,, Ashura - ReligionFacts www,religionfacts,com/ashura این صفحه را ترجمه کن Shortly after the Hijira in AD 622, Muhammad designated Ashura as a day of fasting from sunset to sunset, perhaps patterned on the Jewish Day of Atonement ,,, The Historical Significance of `Ashura www,sunnah,org/ibadaat/fasting/ashura,htm این صفحه را ترجمه کن Mu'awiyah ibn Abu Sufyan (Radiyallahu 'anh) relates: I heard the Messenger of Allah (Subhanahu wa Ta'ala) say: , ادامه مطلب
اخیرا وزیر دفاع آمریکا سخنانی ضد ایرانی را مطرح کرده که در این گزارش به آن می‌پردازیم.

 مقامات آمریکایی به صورت ادامه‌دار از تهدید نظامی به عنوان یک ابزاری که عمدتا مصرف داخلی دارد، استفاده می‌کنند. مقامات آمریکایی با دست‌مایه قرار دادن برخی موارد، "گزینه نظامی" را همیشگی می‌دانند.

 


لفاضی های درشت

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، از آغاز ثبت نام زائران برای اعزام به کربلا در اربعین از روز یکشنبه ۱۵ شهریور خبر داد و گفت: گذرنامه زائران باید تا پایان سال ۹۴ اعتبار داشته باشد.

 

پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی

پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه  , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا  , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین  , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی

 محسن نظافتی افزود:براساس برنامه ریزی های انجام شده برای اعزام زائران عتبات عالیات که از ماه های قبل در کمیته های ویژه ستاد اربعین انجام شده در سال جاری زائران باید برای اعزام در سامانه سماح به نشانی www.samah.haj.ir ثبت نام کنند.

 
وی با اشاره به اینکه هیچ اعزامی خارج از این سایت صورت نمی گیرد ، گفت: پس از ثبت نام در این سامانه دسته بندی و گروه بندی های زائران انجام می شود و بعد ازآن تمامی اطلاعات لازم در خصوص اعزام زائران در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
 

پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه  , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا  , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین  , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی

پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تاکید کرد: در ایام اربعین تمامی زائرانی که قصد زیارت دارند باید گذرنامه همراه داشته باشند که البته گذرنامه آنها باید تا پایان سال ۹۴ اعتبار داشته باشد که برای تمامی آنها نیز روادید صادر می شود.
 
 
پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه  , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا  , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین  , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی
 
پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی
 
به گفته وی، این موضوع به دلیل جلوگیری از بی نظمی و ارائه خدمات اسکان، تغذیه، حمل و نقل و... بهتر به زائران و با هماهنگی با دولت عراق انجام خواهد شد.
 
نظافتی در مورد هزینه های سفر عتبات در اربعین نیز گفت: قیمت سفر بزودی مشخص و به زائران اعلام می شود.
نویسنده : Mostafa بازدید : 3344 تاریخ : جمعه 13 شهريور 1394برچسب:پیاده روی اربعین , پیاده روی اربعین 94 , پیاده روی اربعین کربلا , پیاده روی اربعین حسینی , پیاده روی اربعین دانشجویی , پیاده روی اربعین 91 , پیاده روی اربعین میثم مطیعی , پیاده روی اربعین مطیعی , پیاده روی اربعین عکس , پیاده روی اربعین عهد آدینه , پیاده روی اربعین94 , اربعین , اربعین کربلا , اربعین 94 , اربعین 93 , اربعین ناصر تقوایی , اربعین حسینی , اربعین امام حسین , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین 92 , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی کربلا , اربعين حسيني كربلا , اربعین حسینی در کربلا , مراسم اربعین حسینی در کربلا , تصاویر اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی , اربعین حسینی 94 , اربعین حسینی در کربلا , اربعین حسینی چیست , اربعین حسینی 93 , اربعین حسینی اس ام اس , اربعین حسینی شعر , اربعین حسینی تسلیت , اربعین حسینی چه روزی است , اربعین حسینی تسلیت باد , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین کربلا , ثبت نام پیاده روی اربعین 1394 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویی , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی اربعین عهد آدینه , ثبت نام برای پیاده روی اربعین , ثبت نام پیاده روی اربعین حسینی , ثبت نام پیاده روی کربلا , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین 94 , ثبت نام پیاده روی کربلا اربعین , ثبت نام پیاده روی کربلا نیمه شعبان 95 , ثبت نام پیاده روی کربلا دانشجویی , ثبت نام پیاده روی کربلا در اصفهان , ثبت نام پياده روي كربلا , ثبت نام پیاده روی تا کربلا , ثبت نام پیاده روی نجف تا کربلا , پیاده روی کربلا , پیاده روی کربلا عرفه , پیاده روی کربلا در نیمه شعبان , پیاده روی کربلا اربعین , پیاده روی کربلا نیمه شعبان95 , پیاده روی کربلا اربعین 94 , پیاده روی کربلا عهد آدینه , پیاده روی کربلا در اربعین , پیاده روی کربلا 94 , پیاده روی کربلا دانشجویی, ادامه مطلب

چهل حدیث درباره آخرالزمان و پیش بینی ائمه(ع) درباره ی رخ دادهای این زمان

 

1. امیر مومنان(ع): پشتها سنگین شود و حوادث پیاپی واقع شود.


2.
امیر مومنان(ع) : او (حضرت قائم( عج)) هنگامی ظاهر می شود که حقیقتها کم اجر و دنباله روها از نابخردان پیروی کنند.

 


3.
امیر مومنان(ع): عربها دچار اختلاف شوند اشتیاق به ظهور افزون شود.

 


4. امیر مومنان(ع): عفاف و خویشتن داری از جامعه رخت بربندد و ... و شیطان بر همگان چیره شود.


5. امیر مومنان(ع): زنها فرمانروایی کنند، حوادث جانکاه و کمرشکنی روی می دهد.


6. امیر مومنان(ع): شکافنده ها بشکافند و پیش بتازند ،تیز پروازان حمله کنند.


7. امیر مومنان(ع): عراق را فتح کنند و هر نوع اختلافی را با خونریزی پاسخ دهند.


8. پیامبر(ص): برای مردم روزگاری میرسد که تنها همّ وغمّشان شکم آنها و شرف آنها تجمّلات زندگی و قبله ی آنها زنهایشان می گردد.


9. پیامبر(ص): دین و آئین آنها درهم ودینارشان می باشد، آنها بدترین خلایق هستند برای آنها نزد خدا ارج و مقامی نیست.


10. پیامبر(ص): هنگامی که روابط نامشروع شیوع پیدا می کند زلزله زیاد می شود.


11. پیامبر(ص): هنگامی که برای کارهای ناشایست تعاون وهمکاری کنند و در احکام دین از یکدیگر دوری کنند.


12. پیامبر(ص): انسان به پدر ومادرش جفا می کند ولی با دوستانش از راه وفا وصفا وار د می شود.
13.
پیامبر(ص): هنگامی که تکبّر و خودپرستی در اعماق دلها نفوذ کرد آنطور که سمها در بدنها نفوذ میکند.
14.
پیامبر(ص): گناهان علنی شوند و محرّمات الهی سبک شمرده شوند.


15. پیـامبر(ص): زمـانی می آید که مـردم گـرگ درنده می شونـد، هر کس گرگ نباشد او را می خورند.
16.
پیامبر(ص): مردم به انجام منکرات تظاهر می کنند ... و اموال فراوان برای غنا و موسیقی خرج می شود.


17. امیر مومنان(ع): کسی که امر به معروف کند، خوار شود و کسی که مرتکب گناه شود، مورد ستایش قرار گیرد.


18. امیر مومنان(ع): هنگامی که نیازها وگرفتاریها فراوان شود مردم همدیگر را نشناسند.


19. امیر مومنان(ع): انسان برای استمداد به نزد برادرش برود، او را در قیافه ای دیگر غیر آنچه بود می بیند.


20. امیر مومنان(ع): هنگامی که مرد ها با مردها در می آمیزند و زنها با یکدیگر.


21. پیامبر(ص): هنگامی که امت من نماز را ضایع کنند و از شهوات پیروی کنند.


22. امیر مومنان(ع): مرد را برای پوشیده نگه داشتن همسرش سرزنش می کنند.


23. پیامبر(ص): مرد ها خود را شبیه زنها و زنها خود را شبیه مرد ها می کنند.


24. پیامبر(ص): هنگامی که زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حیاء از آنها گرفته شود.


25. پیامبر(ص): سپس زمانی می آید که قاریان قرآن را می خوانند ولی از حلقومشان تجاوز نمی کند (عمل نمی شود...).


26. پیامبر(ص): قرآن را طبق خواسته های خود توجیه می کنند و آئین خدا را آراء خود تفسیر و تحلیل می کنند.


27. پیامبر(ص): ثروتمندان امت برای سیاحت به مکه می روند ومتوسطین آنها برای تجارتو فقرا برای ریاء و تظاهر (افراد خالص کم اند).


28. پیامبر(ص): قرآن با نی و لحن غنا خوانده می شود، بدون آینکه به هنگام تلاوت با خوف وخشیت از پروردگار همراه باشد.


29. پیامبر(ص): پس می بینی که گوش دادن به قرآن برای مردم بسیار سنگین است و گوش دادن به صداهای باطل آسسان و فرح بخش شده است.
30.
امیر مومنان(ع): آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشکارا به کار گرفته می شود ، مردم عبور می کنند و کسی جرئت نمی کند از آن جلوگیری کند.


31. پیامبر(ص): (در آخر الزمان یعنی نزدیکی ظهور ) زمین لرزه بسیار می شود.


32. پیامبر(ص): انتظارمیرودکه حتی یک قفیزگندم ویک درهم پول به مردم عراق نرسد.


33. امام صادق(ع): رودخانه ها خشک می شود و قحطی و گرانی پیش می آید.

34. پیامبر(ص): سه پرچم در یک سال و یک ماه و یک روزخروج می کنند(1ـ سفیانی 2ـ خراسانی 3ـ یمانی )

35.امام صادق(ع): مردی از اولاد عمویم زید در یمن خروج می کند.

36. پیامبر(ص): یمانی ازشیعیان امیرمومنان (ع) است خروج یمانی و سفیانی مانند دو اسب مسابقه همزمان به دنبال ییکدیگر است.

37. امام صادق(ع): در آن میان پرچم های هدایت از خراسان بیرون آمده با شتابی هر چه تمام تر منازل ررا طی کرده و پیش می تازند و تعدادیی از یاران قائم (عج) در میان آنها خواهند بود.

38. امام صادق(ع): هنگامی که پرچم های سیاه از خراسان به راه افتاد به سویش بشتابید ولو با سینه خیز رفتن از روی برفها باشد.

39. امام صادق(ع): آگاه باشید که آنها (سپاه خراسانی) یاران حضرت مهدی (عج) هستند و زمینه ی سلطنت جهانی او را فراهم می سازند.

40. پیامبر(ص): اگر سفیانی را ببینی او را پلید ترین مردم می یابی.

 

چهل حدیث درباره آخرالزمان و پیش بینی ائمه(ع)

 

آموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام!

ابتدا یک گروه بسازید و مدیرهایی که انتخاب کردین رو به گروه اد کنین.

 

۱:خودتون از گروه لفت بدین و بقیه اعضا داخل گروه بمونن.

۲: یکی از اعضا شمارو اد بکنه به گروهfunspot.ir

۳: لینک گروهو عوض کنید.حالا همتون مدیر هستین ؛)

الان هرکسیو میخوان اد کنین و و لینک گروهو پخش کنید!لذت ببرین

در صورت داشتن هر سوالی کامنت بذارید.

نویسنده : Mostafa بازدید : 3338 تاریخ : پنج شنبه 12 شهريور 1394برچسب:اموزش تصویری ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام, اموزش ساخت گروه با چند نفر ادمین, اموزش ساخت گروه در تلگرام, تخریب گروه, ترفند های جدید تلگرام, چند سرپرست, چند مدیر, حذف گروه, ریموو کردن مدیر, ساخت گروه, ساخت گروه در تلگرام با چند نفر ادمین, ساخت گروه در تلگرام با چند نفر مدیر, عوض کردن لینک تلگرام, کیک کردن مدیر, گروه با چند مدیر, گروه با چند مدیر در تلگرام Thursday, September 3, 2015 funspot,ir funspot,ir سایت خبری و تفریحی فان اسپات|بیان اخبار به زبان طنز اموزش ایران هنرمندان جهان جک و لطیفه گروه با چند مدیر در تلگرام اموزش اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! 2015-07-13 funspot 5 Comments اموزش تصویری ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام, اموزش ساخت گروه با چند نفر ادمین, اموزش ساخت گروه در تلگرام, تخریب گروه, ترفند های جدید تلگرام, چند سرپرست, چند مدیر, حذف گروه, ریموو کردن مدیر, ساخت گروه, ساخت گروه در تلگرام با چند نفر ادمین, ساخت گروه در تلگرام با چند نفر مدیر, عوض کردن لینک تلگرام, کیک کردن مدیر, گروه با چند مدیر, گروه با چند مدیر در تلگرام اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! با توجه به اینکه چندین نفر بهم گفتند ترفندهای تلگرامو پست کن,منم Read more نظرات محمد در اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! funspot در اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! سلتم در اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! رضا در کاهش طرح پایان تحصیل پزشکان با زاد و ولد فرناز در اموزش عوض کردن مدیر در تلگرام مطالب قدیمی تر در هر گروه اموزش (3) ایران (101) باورنکردنیها (8) جهان (21) هنرمندان (12) جدیدترینها خدمات کلینیک جنسی در ایران 2015-08-31 هرکس ماشین داخلی نخرد ضد انقلابی است 2015-08-31 دو نفر محکوم به جاسوسی امریکا و اسرائیل شدند 2015-08-30 معذرت خواهی وزیر اطلاعات از رهبر 2015-08-29 بیلبرد افتتاح سفارت ایران در اسراییل 2015-08-28 alexa سیستم جامع تبلیغاتی لرد پاپ آپ Google+‎ جستجو تصاویر YouTube Gmail Drive Translate Mobile بیشتر ورود Google تقریباً ۴۸۲٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۲۹ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! - funspot,ir www,funspot,ir/اموزش-ساخت-گروه-با-چند-مدیر-در-تلگرام/ ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, - اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! با توجه به اینکه چندین نفر بهم گفتند ترفندهای تلگرامو پست کن,منم این پستو ترتیب دادم تا لذت ببرین ,,, گروه با چند مدیر در تلگرام Archives | funspot,ir www,funspot,ir/tag/گروه-با-چند-مدیر-در-تلگرام/ ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, - اموزش ساخت گروه با چند مدیر در تلگرام! با توجه به اینکه چندین نفر بهم گفتند ترفندهای تلگرامو پست کن,منم, Read more ,,, آموزش کامل مدیریت گروه در تلگرام telegram + ساخت لینک ,,, kiavash,blog,ir/post/94/creation-link-group-telegram ۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, - امروز سعی میکنیم آموزش مدیریت گروپ در تلگرام + ساخت لینک و براتون قرار بدیم امیدوارم کمک کرده باشه ,,,, سلام چطوری گروهی با چند ادمین بسازیم؟ آموزش ساخت لینک برای گروه تلگرام Telegram - برا تو barato,ir/creation-link-group-telegram/ ۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, - توجه داشته باشین که ساخت لینک فقط توسط مدیر گروه امکان پذیر هست و سایر اعضای گروه قادر به ساخت لینک ,,, آموزش ساخت ایدی تلگرام و اد کردن با ایدی تلگرام ,,, آموزش نصب و اجرای همزمان دو یا چند برنامه تلگرام و لاین در کامپیوتر ,,, ساخت گروه در تلگرام ؛ آموزش ساختن گروه در تلگرام - علم فردا www,elmefarda,com/آموزش-ساخت-گروه-در-تلگرام/ ۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍,ش, - ساخت گروه در تلگرام با سایر برنامه های موبایلی فرقی نداره و روال کلی همه شون مثه همه , اما به هر حال ممکنه کاربرای آماتور ریزه کاری ها رو ندونن , به همین ,,, شما از این صفحه بازدید کردید, پرسش های رایج درباره تلگرام + پاسخ (شما هم بپرسید!) mohandeseit,ir › آموزش › آموزش نرم‌افزار ۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, - برای استیکر تکی, آموزش ساخت استیکر در سه سوت را ببینید ولی اگر ,,,,, چند وقت پیش تعدادی گروه با موضوع های غیر اخلاقی بدون اینکه من آنها را دعوت ,,,,, میخواستم ببینم میشه که در تلگرام چند مدیر وجود داشته باشه واگه میشه چه ,,, آموزش کامل کار با مسنجر تلگرام - Telegram - پی سی لند p30land,com › آرشیو آموزش ها و ترفند ها آموزش کامل کار با مسنجر تلگرام اندروید ,نحوه ی تغییر نام کاربری در telegram ,بلاک کردن شماره مزاحمان ,افزایش سرعت ,,, ۱۰- و چند توصیه مهم تلگرامی … ,,,, آموزش ساخت لینک دعوت برای گروه ) این قسمت فقط برای مدیر ( ادمین ) گروه کاربرد دارد :, ساخت گروه در تلگرام - مابانو www,mabanoo,ir/ساخت-گروه-در-تلگرام/ ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍,ش, - بخش ۴ : آموزش ساخت گروه در تلگرام, در تلگرام دو نوع گروه وجود دارد , گروه چند به چند که همان گروه های معمول نرم افزارهای پیام رسان است و با اصطلاح ,,, معرفی همه ربات‌های فارسی تلگرام | شاهوار دات نت www,shahvar,net › ابزارهاي اينترنت طی مدت چند ماهه اخیر ربات‌های زیادی برای تلگرام توسط افراد مختلف با ملیت‌های ,,, از این این خبرها , تعدادی ربات فارسی جالب برای تلگرام ساخته شده بودند که احتمالا تا به ,,,, مرکز خبری اقتصاد ایران می‌توانید شماره ۰۹۱۵۵۶۸۶۸۹۸ را فراخوانی و یا در گروه مد ,,,, تا وارد پنجره گفتگو با ربات آموزش زبان انگلیسی در پیام‌رسان تلگرام شوید, ربات تلگرام چیست؟ آموزش ساخت Telegram Bot - وبسیما websima,com › وبلاگ › آموزش ساخت ربات تلگرام رتبه: ۴٫۴ - ‏۱۹ رأی ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, - آموزش ساخت ربات تلگرام و کاربردی هایی که میتوان برای آن تصور کرد, ,,, شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید, ,,, شروع کننده مکالمه با کاربران باشد, تنها زمانیکه کاربر ربات را به گروه اضافه کند یا ,,, شما میتوانید با طی کردن چند قدم ساده ربات خود را بسازید, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحهٔ بعدی ناشناس - استفاده از موقعیت مکانی دقیق - بیشتر بدانید راهنما ارسال بازخورد حریم خصوصی شرایط, ادامه مطلب
آیا می دانید مرغی که می خورید چیست؟ (تکمیل شده مطلب قبلی با ذکر منابع)

آیا می دانید مرغی که می خورید چیست؟ ( با ذکر منابع)

مقاله ای که در پیش روی شماست و برای اولین بار در سایت ها و رسانه های کشورمان منتشر می شود ترجمۀ چندین مقاله و کتاب معتبر اروپایی و آمریکایی است که بسیاری از مراجع (رفرنسهای) این مقالات فقط در مراکز علمی و دانشگاهی جهان منتشر شده و در دسترس عموم مردم نمی باشد. ما از هر گونه دخل و تصرف علمی در محتوای این مقالات پرهیز کرده و فقط آن را ترجمه و ویرایش ادبی نموده ایم: تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل که عاقل را اشارتی کافی است.

به نظر شما آیا این مرغ است یا …

morgh 1

(تولید انبوه مرغ، خروس، بوقلمون، بلدرچین، اردک و غیره)

مرغ گوشتی فقط از ۲ نژاد و بطور مخفیانه (Top secret) در آزمایشگاههای ژنتیکی دستکاری و تهیه شد و اسم آن به انگلیسی COBB 500 و به آمریکائی به نام The cobb breeding company گذاشته شد که فرمول آن مخفی و به هیچ کس داده نشد. هر چند تولید گوشت فقط با هورمون خوک همان طور که در گاو و بقیه حیوانات استفاده کردند، در این حیوان دو پا هم استفاده شد که فقط تولید گوشت بکند.

morgh 4

این مرغ با یک کیلو و نیم موادغذائی یک کیلو گوشت تولید می کند. تمام مرغهائی که در دنیا به نام مرغ ماشینی وجود دارد در عرض ۳۵ روز دورۀ این مرغها تمام و باید به دست مصرف کننده برسد. البته این مرغها خیلی خوشحال هستند چرا که بیشتر از این زنده نمی مانند چون با وضع بدی که دارند، حداقل دیوانه نمی شوند!!

در عرض این ۳۵ روز وزن آنها ۲ تا ۳ کیلوگرم می شود و در بازار از یک تا دو کیلوگرم مرغ ماشینی یخ زده و پوست کنده بدست مصرف کننده می رسد. برای رسیدن به این وزن باید مرغداری مناسب و مواد غذائی مناسب داشته باشند که این مواد غذائی تمام دستکاری ژنتیکی شده مثل ذرت، سویا، کلزا و غیره که یک به یک نام می بریم می باشد. این نوع تولید یک تولید صنعتی می باشد که در هریک از مرغداریها دهها هزار از این جانور ۲پا تولید می شود. در هر متر مربع ۱۵ تا ۲۰ مرغ یعنی حدوداً در یک متر مربع ۳۰ کیلو گوشت به بازار ارائه می شود در صورتی که برای مرغهای طبیعی و رسمی در مرغداری های سنتی ۳ مرغ در هر مترمربع وجود دارد و موادغذائی آنها غیر ژنتیکی می باشد و به همین دلیل قیمت گران تر می باشد.

morgh-5

در دامداری های صنعتی ۲۴ ساعته مهتابی ها روشن است و این مضر برای سلامتی مرغ ها است چرا که مرغ حیوانی است که باید روز بیدار و شب استراحت کند.

و در این دامداری ها فضولات مرغ در همان نقطه ای است که مرغ ها روی آن استراحت و تغذیه می کنند و بوی عفونت تمام این مرغداری ها را پر می کند. بعد از ۳۵ روز این فضولات را جمع آوری و به عنوان کود مرغی به فروش می رسد.

در موادغذائی این مرغ ها آنتی بیوتیک زیادی وجود دارد برای اینکه ویروس ها اثری روی مرغ ها نداشته باشند و در مرغها علائمی نشان داده نشود. آنتی بادی های بدن مرغ با مرضهای ویروسی با کمک این آنتی بیوتیک ها مبارزه کرده و در مرغ بیماری نمودار نمی شود ولی همین ویروس ها با خوردن گوشت مرغ به بدن انسان وارد می شود مثل آنفلانزای مرغی که خیلی از مردم هم می دانند. حتی این مرغ ها به خاطر ویروسهائی که در بدن دارند نمی توانند کاملاً سرپا بایستند در این مرغداری های صنعتی ۵۰ الی ۱۰۰ هزار مرغ است که دائماً باید بیدار و سرپا باشند چون جا نیست و ۲۴ ساعته در فضای با نور مصنوعی روشن زندگی کرده و تاریکی را نمی بینند بنابراین در این مرغ ها حالت استرس و ضعف زیادی پیدا می شوند. در این مرغداری ها باکتری های زیادی وجود دارد. مثل Salmonella (سالمونلا) و آنفولانزا…

در حالت طبیعی این مرغها از سبزیجات، گندم سالم، و مواد زائده میوه جات تغذیه می کنند به همین دلیل پروتئین گیاهی به پروتئین های حیوانی خوب در بدن مرغ های طبیعی تبدیل می شود. در صورتی که در مرغداری های صنعتی فقط مواد دستکاری شده ژنتیکی مثل ذرت، سویا و آنتی بیوتیک و هورمون به این ها داده می شود. به مرغ آرد گوشت و ماهی و چربی های حیوانی و پروتئین حیوانی داده می شود تا زودتر وزن آنها زیاد و زود بدست مصرف کننده برسد. آرد حاصل از خون و زائدات ماهی و حتی سیراب و شیردان گاو پاها و استخوان به این مرغ ها داده می شود و ۳۰ درصد موادغذائی آنها را پروتئین حیوانی تشکیل می دهد اگر در برخی انواع این مرغ ها گوشت مرغ ماشینی ۲ دقیقه بیشتر پخته شود خرد می شود و اگر سرد شود بوی ماهی می دهد و بوقلمون ها بدتر از مرغ.

در این مرغداری های صنعتی خیلی از مرغ ها هم زیرِ دست و پا می میرند و بسته بندی شده و به دست مصرف کننده می رسد. آنتی بیوتیک ها مهم ترین و اساسی ترین مواد برای مرغداری های صنعتی می باشد.

مرغداری های صنعتی زمانی افتتاح شد که شرکت های داروئی و تولید مواد دامداری این مواد اساسی یعنی «آنتی بیوتیک» را توانستند به حد فراوانی تولید کنند.

این مرغداری ها چه شرایطی را برای این مرغ ها ایجاد می کنند: ۱- استرس ۲- در یک مترمربع ۱۵ تا ۲۰ مرغ ۳- کمبود محیط سالم و بهداشتی ۴- بیماری زیاد در بدن مرغ که بیش از ۳۵ روز نباید بیشتر طول بکشد و غیره.

این آنتی بیوتیک ها و هورمون ها رشد حیوانات (مرغ) را به سرعت بالا می برند و هم زمان از بعضی مریضی ها (ویروس ها و باکتری ها) جلوگیری می کند. در این موارد چون آنتی بیوتیک مداوم در خوراک آنها
می باشد ویروس در بدن مرغ وجود دارد ولی علائمی بروز نمی دهد. در صورتی که فقط در مواقع بیماری مرغ باید آنتی بیوتیک داده شود.

کسانی که مرغ مصرف می کنند مصرف آنها فقط پروتئین هائی است که دستکاری ژنتیکی شده (پروتئین ژنتیکی) و این پروتئین ها اصلاً با کیفیتی نیستند و به جز ضرر برای سلامتی چیزی را به ارمغان نمی آورند. خصوصاً بیماری های هورمونی و غددی به وجود آورده و مصرف زیاد مرغ باعث سرطان سینه و تومورهای داخلی می شود.

یک شرکت آمریکائی-انگلیسی بیش از ۵۰ رقم مرغ های محلی را دستکاری ژنتیکی و مرغ های چربی دار که تمام آن حاوی هورمون می باشد در تمام دنیا پخش نموده است.

این مرغ های ماشینی سفید نیستند بلکه قرمز، سیاه و به رنگهای مختلف می باشند….

در برنامه صنعت شیمی کشاورزی و شرکت های Biotec وارد ساختن بیش از هزارها ژن در سبد غذایی انسانها قرار دارد که اغلب آنها ریشۀ باکتریایی، ویروسی، قارچی، گیاهان و حیوانات غیر غذایی، حتی انسانی دارند. این توام است با خطر واقعی راه اندازی آلرژنهای جدید که راجع به آنها هیچ شناختی نیست و برخی از آنها می توانند حتی تهدید واقعی برای حیات انسان باشند.

morgh 3

همانطور که در اکثر غذاهای ژنتیکی بر ما ثابت شد که از ژن خوک و سایر حیوانات در تکنولوژی ژنتیک استفاده خصوصاً در مواد پروتئینی مثل مرغ و گاو که بعضی از ادیان (خصوصاً مسلمانان) با مشکلات و عدم آگاهی که آیا این گوشت حامل ژن خوک است یا نه؟ قابل مصرف می باشد یا نه؟ و در خیلی از مواقع آنها که اطلاعات کامل دارند و می دانند که در تکنولوژی امروزه در بسیاری از مواد غذایی از ژن خوک استفاده برای تولید بیشتر. همانطور که قبلاً توضیح دادیم این مرغ حداکثر ۴۰ روز به رشد کامل و آماده استفاده می باشد از این نوع گوشت افراد مطلع کاملاً بر حذر هستند. هر چند عامل اصلی آنها خود یهودیان می باشند ولی خودشان هیچ استفاده ای از این نوع پروتئینی نمی کنند.

اعتراضات مردم از FDA به جهت اینکه بر روی این گونه مواد غذایی باید بر چسب هایی باشد که کاملاً از محتویات آن آگاه شوند ولی متأسفانه این برچسب ها فاقد اطلاعات کامل می باشد و FDA در این مورد سکوت را اختیار کرد.

fda

آنفلوآنزای مرغی و مرغهای OGM

اوایل نوامبر ۲۰۰۵ آقای جورج بوش، رئیس جمهور آمریکا در سازمان بهداشت ملّی (NIH) واقع در Maryland آمریکا با ارائه یک مدرک رسمی ۳۸۱ صفحه ای با عنوان «استراتژی مقابله با اپیدمی جهان گیر Pandemy آنفلونزای مرغی» با همراهی یک هیئت عالی رتبه که شامل بیش از نیمی از سران حکومتی، آمریکا مربوط به امنیت داخلی، کشاورزی و سرویس های بهداشت، حمل و نقل و … جهت تأیید بر اینکه فرصت مهمی را از دست ندهند، است کاخ سفید از رئیس کل سازمان جهانی بهداشت که در ژنو می باشد دعوت به عمل و جلسه را برقرار و لازم می دانستند.

آقای جورج بوش با تصدیق اینکه هنوز موردی در رابطۀ با اپیدمی جهان گیر( Pandemy ) نه در آمریکا و نه در سایر نقاط دنیا ثبت نشده سخنرانی خود را آغاز کرد و با به شاهد گرفتن وقایع تاریخی گذشته از بیم قریب الوقوع آن خبر می داد. چرا که در قرن اخیر کشور آمریکا و دنیا با سه مورد اپیدمی جهان گیر((Pandemy مواجهه کرده اند که در هر سه مورد ویروس هایی که از پرندگان منتقل می شدند نقش اساسی ایفا می کردند. آقای بوش مردم آمریکا را از یک خطر جدی و قریب الوقوع بر حذر می داشت!!!!

با ذکر اینکه نه دانشمندان و نه دکترها قادر به پیش بینی زمان وقوع آن نیستند ولی یک صدا می گویند که دیر یا زود می بایست با آن مقابله کرد و اعضاء هیئت علمی همه بر این عقیده اند که یک اپیدمی جهان گیر پانومی از آنفلوآنزای مرغی خواهد بود.

بوش ادامه میداد که خیلی از اهالی جنوب شرقی آسیا با تماس نزدیک با مرغها به این مرض مبتلا شده اند و ویروس آنفلوآنزای مرغی از آسیا به اروپا رسیده. البته در حال حاضر از ابتلا هیچ حیوان یا انسانی در آمریکا خبری نرسیده حتی اگر با حیوان مبتلایی تماس داشته باشیم این به آن معنی نیست که مردم ما مریض خواهند شد با ذکر به اینکه در حال حاضر افراد بسیار قلیلی تماس خیلی نزدیک با پرندگان دارند که بتواند ایجاد خطر بروز و شیوع این بیماری را در دنیا دامن بزند.

بوش از کنگره آمریکا خواست که مبلغ ۷/۱ میلیارد دلار جهت مقابله با این خطر قریب الوقوع را تصویب کند و متعاقب آن مقدار یک میلیارد دلار دیگر جهت خریداری داروی جدید Tamiflu که محصول یک شرکت کالیفرنیای را خواستار شد. (چرا بوش از واقعه ای که هنوز اتفاق نیافته است سخن می گوید؟)

واشنگتن و WHO به شدت از این دارو جهت مقابله با هر نوع آنفلوآنزا از جمله نوع مرغی آن نیز به عنوان تنها داروی مفید دفاع کردند.

شرکت چند ملیتی ROCHE سوئیس که یهودی الاصل می باشد لیسانس مجوز انحصاری آنرا داشت، در پی تبلیغات وسیع آمریکایی و بین المللی حاکی از داستانهای مهلک بودن و مواردی که منجر به مرگ انسانها شده و خطر انتقال آن از انسان به انسان، سفارشات خرید دارو از جانب کشورهای دنیا به این شرکت سرازیر شدند.

چیزی را که آقای بوش نگفت و مخفی کرد این بود که داروئی بنام Tamiflu در اصل ساخت یک شرکت Biotec کالیفرنیایی به نام Gilead Science Inc. بود، شرکتی که آقای Donald Rumsfeld (دوست شفیق آقای بوش) در سال ۱۹۹۷ عضو هیئت مدیرۀ آن بود. در نوامبر سال ۲۰۰۴ زمانی که وزیر دفاع بود” معاون امور بهداشتی او طی دستوری تأئید می کرد که Tamiflu جهت مقابله و پیشگیری آنفلوآنزای مرغی، باید استفاده شود چرا که ثابت شده که ویروس H5NI به این دارو حساسیت و عکس العمل مثبتی ندارد و در آیندۀ نزدیک استفادۀ از آن از ماکزیمم الویت ها برخوردار است”. این مدرک پنتاگون نشان بارزی از مشارکت فعالانه دستگاه آقای بوش در ایجاد ربع وحشت و در پی آن هجوم دولت های دیگر جهت خرید Tamiflu می باشد.

یک مورد فساد مالی مربوط به Halliburton که آقای Dick cheney معاون رئیس جمهوری مدیر آن بود نیز قابل ذکر است که این شرکت چند ملیتی موفق به اکتساب قراردادهای چندین میلیاردی از دولت آمریکا برای بازسازی کشور عراق و سایر کشورهای اشغال شده باشد.

ایجاد ترس و وحشت بزرگ مربوط به آنفلوآنزای مرغی یکی دیگر از حقه بازی های واشنگتن بود که در جهت اهداف نه چندان شفاف حرکت می کرد.

کی سینجر و جنگ باکتریولژی

در دهۀ هفتاد میلادی هنری کی سینجر که توسط نلسون راکفلر حمایت می شد به عنوان مشاور رئیس جمهور ریچارد نیکسون هستۀ مرکزی سیاست خارجی آمریکا و متحدین آن (انگلیس، آلمان و سایر کشورهای عضو NATO) را استراتژی کاملاَ محرمانۀ کاهش جمعیت کشورهای جهان سوم تلقی می کرد و پروژۀ NSSM200 آنرا به وضوح نشان می دهد. دفتر ثبت کارهای کنگره سال ۱۹۷۵ نمایانگر آنست که برای تحقق بخشیدن به آن پروژه آقای کی سینجر چگونه CIA را مجهز به ادوات باکتریولژی کرد. بین اینگونه سلاحهای جدید برخی از ویروس های تغییریافته توسط انسان با کارآیی و میزان کشندگی بسیار بالاتر از HSN1 را می توان پیدا کرد.

از سال ۱۹۶۸ توسط محققین در غالب “برنامۀ ویژه دولت ایالات متحده برای ویروسهای مرگبار و کشنده” ویروسهای آنفلوآنزای تغییر یافته متعددی تکثیر و ترکیب شدند.

در طی این پروژه برای بدست آوردن یک سلاح مرگبار قابل سرایت سریع توسط تماس مردم با آن (نظیر امراض مرگبار تحت فرم آنفلوآنزا) از طریق ترکیب و تلفیق ویروس های سرماخوردگی و ویروس سرطان خون طراحی و مورد استفاده قرار گرفت.

به گفتۀ دکتر Leonard Horowitz محقق مشهور متخصص بیماری AIDS، دانشمندان پروژۀ سرطان زائی را به انسان ها و میمونهای زیادی را با سرطان مرغی (SARCOMA) جهت مطالعۀ آثار سرطان زایی آن آلوده ساختند، بدیهی است که از این گونه تحقیقات محرمانه در جایی سخن به میان نیامده است.

با توجه به آنچه گفته شد قابل نتیجه گیری است که در مورد امکان قریب الوقوع بودن بیماری همه گیری مثل آنفلوآنزای مرغی و فرم جدید آن HSNI جای شک و تردید فراوانی خواهد داشت.

درآمدهای حاصله از آنفلوآنزای مرغی در پی ایجاد وحشت و اضطراب علاوه بر آقای Donald Rumsfeld که سود هنگفتی از فروش Tamiflu عایدش شد از ترس و وحشت آنفلوآنزای مرغی شرکتهای چند ملیتی نظیر TYSON Foods و Agribusinessجهت افزایش برتری خود و اشاعۀ مزارع صنعتی استفادۀ کلانی بردند.

قابل تعجب است که مزارع صنعتی بزرگ Agribusiness که در شرایط بهداشتی نامناسبی فعالیت می کردند، آنطور که باید و شاید جهت تشخیص و پیدا کردن کانون پرورش نهفتۀ ویروس H5N1 یا امراض دیگر مورد مطالعه و کنترل قرار نگرفتند. بر عکس شرکت های زراعی کوچک علی الخصوص دهقانانی که در آسیا از ۱۰ تا ۲۰ مرغ پرورش می دادند مسئول تولید و شیوع بیماری قلمداد شدند. تبلیغات وسیع بزرگترین تولید کنندگان مرغ در آمریکا (TYSON Foods، Perdue Farms، Conagra poultry) در این جهت بود که شرایط تحت کنترل مزارع آنها مانع از بروز و شیوع هر گونه بیماری می شد از اینرو خیلی مطمئن تر از نحوۀ پرورش در هوای آزاد و خارج از کنترل تولید کنندگان آسیایی می بود.

نقش فعالانه دو پروفسور Rey Goldberg John Davisدر دانشگاه Harward در رشد و پیشرفت صنعت پرورش طیور و تولید گوشت مرغ آمریکا به حدی بود که علی رغم بروز H5N1 در سال ۲۰۰۳ در آسیا به نقل از مجلۀ WATT Poultry USA تولید مرغ ماشینی و ارمونی در تمام آمریکا منحصر به پنج شرکت چند ملیتی؛ مثال (TYSON Foods بزرگترین آنها در دنیا می باشد و Perdue Farms، Con Agra poultry، pilgrim,s pride ، Gold Kist Ineکه دست کمی از Tyson ندارند. این شرکتها هر هفته تولیدی معادل ۳۷۰ میلیون دلار گوشت مرغ آماده برابر با ۵۶ درصد کل بازار مرغ آمریکا را به خود اختصاص داده اند، در سال ۲۰۰۵ تولید گوشت مرغ آنها معادل ۲۲ هزار تن بود، که سهم TYSON Foods از Arkansas به تنهایی ۱۴ هزار تن می شد.

GAO دفتر حسابرسی کل دولت آمریکا در ژانویه ۲۰۰۵ گزارشی تحت عنوان ” سلامت تولید گوشت گاو و مرغ” تحویل دولت می دهد، طی آن گزارش می شود که خط تولید گوشت مرغ و گاو بالاترین نرخ رشد مریضی و عفونت را نسبت به کلیۀ بخش های تولیدی آمریکا و سایر کشورها دارا می باشد.

و آن به دلیل تماس نزدیک و طولانی حیوانات با عناصر شیمیایی خطرناک، خون، مدفوع (که به جهت عدم تعویض هوا و دمای بالا بیش از بیش خطرناک می شوند) می باشد. کارگران این شرکتها در شرایط کاری بسیار سخت با صداهای گوش خراش در تماس مستقیم با ابزار تیز و برنده و تجهیزات و ماشین آلات خطرناک، کار می کنند.

بنا به گزارش Viva USA که یک سازمان غیر انتفاعی است که کار آن تحقیق و کاوش بر شرایط مزارع صنعتی آمریکاست، “این شرکت ها؛ استفاده از علم ژنتیک و بکاربردن ژنهایی مثل خوک برای تولید و زود فراوری سیستم تغذیه و ممانعت از هر گونه بیشتر حرکت و جابجایی طیور باعث فربه شدن سریع آنها می شوند.”

با اشاره به یک مدرک USDA در سالهای ۴۰ برای پرورش مرغ ۲ کیلویی ۱۲ هفته وقت لازم بود، امروزه با استفاده از ابزار غیرطبیعی مرتبط با تولید صنعتی طیور بعد از ۵ هفته (حداکثر۴۰روز) به وزن مطلوب جهت کشتن می رسند.

استفاده از این روش های پرورشی توسط شرکت های بزرگ چند ملیتی مشکلات عظیم بهداشتی در بطن مزارع صنعتی با تمرکز بسیار زیاد طیور را باعث شده. تزریقات آنتی بیوتیک ها، واکسن های متعدد باعث افزایش نامتناسب وزن ماهیچه ای با اسکلت استخوانی مرغ و متعاقب مشکل تحرک و در برخی موارد شکستگی استخوان و مرگ آنها می شود، مواردی مثل ورم سینه – التهاب شدید پاها- عدم تناسب رشد سایر ارگانها باعث بروز مشکلات قلبی و کلیوی افزایش بیش از حد مایعات در ارگانیزم حیوان و خیلی موارد منجر به مرگ می شود.

“مقررات نظارت بر سلامت حیوانات” با ایجاد یک مصونیت ویژه شامل حال مرغ ها و حمایت از آنها نمی شود و دولت فدرال راجع به محل رشد، نوع تغذیه و کمیت و کیفیت رشد آنها در داخل مزارع صنعتی هیچ منعی قائل نشد.

بنا به نظر متخصصین سلامت حیوانات مسوولین اصلی تولید و انتشار ویروس و امراضی مثل H5N1 مزارع صنعتی آمریکایی هستند نه مزارع خانوادگی آسیایی.

دنیای پر از طیور تغییریافته ژنتیکی؟

شرکت TYSON Foods به تنهایی در سال ۲۰۰۶ بیش از ۲۶ میلیارد دلار فاکتور فروش داشته بدلیل اینکه ایجاد نگرانی در مردم و وحشت از بیماری آنفلوآنزای مرغی سود حاصله از فروش طیور که ۴۹ درصد افزایش داشته). در حالیکه نرخ سود آن مساوی با ۴۰ درصد بود و این بیانگر نقش ترس حاکم بر مردم و استفادۀ بهینه کردن از آن توسط شرکت های چند ملیتی در جهت کسب سود بیشتر است.

در اواخر قرن گذشته شرکتهای بزرگ آمریکایی خیلی نزدیک به کنترل کامل بازار طیور و به نظر می رسد که فاکتور آنفلوآنزای مرغی کمک بسیار زیادی در راه رسیدن به سرمایه های کلان و کنترل باز جهانی مرغ می باشد.

یکی از اهداف آنها بازار بزرگ آسیا بود در حالیکه دولتهای محلی تحت فشار WHO و سایر سازمانهای بین المللی مرغداری های کوچک را وادار به بستن طیور در محیط های کوچک و ناسالم و در نهایت مجبور به تعطیل کارگاهها کردند که این امر منجر به ایجاد بستر مناسب برای فعالیت شرکت های چند ملیتی TYSON Foods و گروه تایلندی CPGroup که یکی از بزرگترین شرکت های آسیایی و Agribusiness شد.

GRAIN که یک سازمان فعال در تمام زمینه های تغییرات ژنتیکی و دستکارهای غیر قابل قبول OGM می باشد. طبق گزارشی در سال ۲۰۰۶، چنین افشاگری کرد، کلیۀ شرکتهای چند ملیتی فوق در تمام نقاطی که آنفلوآنزای مرغی مشاهده شد، دارای یک خط تولید بوده اند.

در آغاز ۲۰۰۶ مشاهدات مربوط به آنفلوآنزای مرغی در کشورهای مختلف شروع شدند – آناتولیا، بلغارستان،کرواسی، همه آنها متعاقب واردات گوشت مرغ از CP Group (تهیه شده در چین، تایلند و کامبوج یا سایر نقاط تولید کننده در ساختارهای بزرگ و ناسالم با تمرکز بیش از حد حیوانات جاهایی که شرایط مناسب برای رشد ویروس را ایجاد می کرد) توسط هواپیما یا قطار با این بیماری مواجه شدند.

تولید گوشت مرغ در چند دهۀ اخیر تحولات فوق العاده ای در کشورهای آسیایی داشته، در کشورهایی مثل تایلند، اندونزی و ویتنام که بیشتر از همه جا بروز مریضی به ثبت رسیده شاهد رشد فزاینده تولید هستیم. یعنی از ۳۰۰ هزار تن سال ۱۹۷۱ به ۲/۴۰۰/۰۰۰ تن سال ۲۰۰۱ رسیده ایم. تولیدات کشور چین طی دهۀ ۹۰ میلادی سه برابر شده و به حد ۹ میلیون تن رسید. تمام این افزایش ها مربوط به بروز مزارع صنعتی در حومۀ شهرهای بزرگ می باشند که همانگونه که گفتیم زمینۀ مساعد جهت انتشار ویروس های شدیداً تهاجمی مثل H5N1 را فراهم می کنند، که با تبدیل شدن به Pandemy می توانستند حتی به انسان هم سرایت کنند.

سازمان کانادایی Beyond Factory انتشار ویروس را در پی ایجاد ساختارهای بزرگ صنعتی تولید مرغ اجتناب ناپذیر تلقی می کنند نه تنها در آمریکا بلکه در تمام کشورهای آسیایی مثل تایلند، چین، ویتنام، شرکت های بزرگ میلیونها طیور پرورش می دهند. جوجه های آنها برای صنایع تبدیلی دیگر بطور مستقیم یا غیر مستقیم بعنوان تولید کنندۀ تخم مرغ به کشورهای دیگر صادر می شوند. مثل نیجریه (که اولین مورد بیماری در آفریقا مربوط به آن کشور است)؛ تولید مواد غذایی برای طیور و سایر حیوانات نیز از اقلام تولیدی آنهاست که اغلب صادر هم می شوند. معمولاً آلوده به مدفوع طیور بوده که می تواند ناقل ویروس های فعال باشد، قابلیت پخش شدن در زمینهای اطراف و آلوده ساختن آبهایی که حیوانات وحشی از آنها شرب می کنند را داراست و همچنین صادرات این فضولات بعنوان کود نیز می تواند ناقل بیماری باشد. مدفوع طیور در غذای ماهی ها هم یافت شده که بعضاً مستقیماً وارد محیط آنها می شود.

به نظر می رسد که پرندگان وحشی مبتلا به HPAI (آنفلوآنزای ویروس A شدیداً مهاجمی) در آسیا، ترکیه و نیجریه بطور مستقیم با ویروس هایی که در شرکت های بزرگ تولید طیور تکثیر شده اند تماس حاصل کرده اند.

به عقیده همۀ مسئولان و صاحبنظران پرندگان مهاجر از شمال به جنوب و مناطق گرمتر پرواز می کنند و حال اینکه ویروس آنفلوآنزای مرغی از شرق به غرب رفته و رؤسای WHO و ” مرکز کنترل بیماری ها” دولت ایالات متحده ایجاد وحشت در رابطۀ با پرندگانی که اصلاً مهاجرت نمی کنند را در دستور کار خود قرار داده بودند.

شرکت CP Group در سال ۲۰۰۵ با بیش از ۲۰ کشور دنیا مراودات بازرگانی داشته و شرکت آن در چین هشتاد هزار کارگر دارد “Chia Tai Group ” صاحب آن Dhanin Chearavanon در سال ۱۹۶۴ در Arbor Asres Farm بزرگترین شرکت دنیا در شهر Connecticut (USa) کار می کرد. این شرکت با سرمایۀ Nelson Rocke Feller بنا شده بود.

Chearavanont با برادررئیس جمهور آمریکا Neil Bush شریک بود، معاونChearavanont وزیر اسبق امور خارجه تایلند نیز وارد کمسیون سه جانبه David Rocke feller شده بود.

پنج شرکت آمریکایی که ذکر کردیم با شرکت تایلندی فوق همه با کاخ سفید مرتبط بودند که در سدد صنعتی کردن سیستم تولید در سطح دنیا بودند. در این زمینه نتیجۀ پژوهش انگلیسی اعلام کرد که در صورتیکه تولید کلیه مرغ دنیا منحصر به ۶ شرکت فوق میشد، مرغ می توانست بعنوان اولین حیوانی که کاملاً از نظر ژنتیکی تغییریافته باشد مطرح بشود.

برخی از گزارشات مربوط به انتشار ویروس آنفلوآنزای مرغی از آسیا به اروپا که در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۰۵ در روزنامۀ Times بچاپ رسیده حاکی از پروژه تحقیقاتی Roslin Institute با همکاری Laurence Tiley استاد ویروس شناسی دانشگاه کمبریج است که میبایستی از مرغ های تغییریافته ژنتیکی جهت تولید جوجه های مقاوم به ویروس H5N1 استفاده می کرد. بدین ترتیب جوجه های ترانس ژنی (Transgenic) حامل قسمتی از مواد ژنتیکی قابل انتقال به تخم مرغ هایشان می شدند و جوجه های حاصله از آنها می توانستند مقاوم به ویروس آنفلوآنزای مرغی بشوند.

Roslin Instiu lute که به اندازۀ کافی با گوسفند Dolly جلب توجه عموم شد با VIRAGEN شرکت بیوتکنولژی فلوریدا قراردادی مبتنی بر حقوق تجاری ناشی از تکنولوژی ترانس ژنتیکی TRANSGENIC ویروس آنفلوآنزای مرغی بسته بود، طبق آن روش یک رقم از مرغهای ترانس ژنتیکی قادر به تولید تعداد بی شماری (بی نهایت) تخم مرغ است که در Albume سفیده تخم مرغ خود هر نوع ترکیبی از نوع ویروس و مواد شیمیایی از قبل تعیین شده را می تواند حمل کند.

Tiely خیلی خوش بین بود و آشکارا از امکان تولید ژنتیکی مرغ در تمام جهان که از یک نژاد تغییر یافته ژنتیکی در روزنامۀ Times صحبت می کرد، و آنرا خیلی قریب الوقوع (سه تا چهار سال) تلقی می کرد. وقتی ما به این مرغهای ماشینی نگاه کنیم از نظر شکل و ظاهر یک شکل و مساوی و با مرغهای محلی کاملاً متفاوت می باشند.

دستیابی به علم OGM باعث شد که یک گرده کوچک از شرکتهای چند ملیتی Agribusiness که سه تای آنها آمریکایی هستند بتوانند اصلی ترین منابع غذایی دنیا را تحت اختیار خود قرار دهند و کلیه حق تولید برخی مواد غذایی پایه که مربوط به قسمت اعظم جمعیت دنیا مثل برنج ، گندم، سویا، در آینده گندم را نیز بخود اختصاص دهند.

“انقلاب ژنتیکی” با استفاده از ترس وحشت انداختن در جهان خطر انتقال بیماری بین انسانها، تصمیم به تصاحب مهمترین منبع پروتئین انسانها (مرغ و خروس) را گرفتند. سپس گام بعدی پروژه برای کنترل زنجیره غذایی انسان بود که در یک روز آرام تابستانی در شهر Scott واقع در Missisipi انجام پذیرفت، عواقب آن بسیار وحشت انگیزند.

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

 

 

منابع و ماخذ: (برای وضوح بهتر بر روی تصاویر ذیل کلیک نمایید)

morgh - manabe 1 morgh - manabe 2

morgh - manabe 3

morgh - manabe 4

نویسنده : Mostafa بازدید : 1594 تاریخ : چهار شنبه 11 شهريور 1394برچسب: , مرغداری , مرغداری گوشتی , مرغداری سنتی , مرغداری صنعتی , مرغداری تخمگذار , مرغداری صنعتی گوشتی , مرغداری به انگلیسی , مرغداری فروشی , مرغداری تخمی , مرغداری پیشرفته , مرغ سحر , مرغ عشق , مرغ شکم پر , مرغ مینا , مرغ سوخاری , مرغ ترش , مرغ سحر ناله سر کن , مرغ , مرغ در فر , مرغ باغ ملکوتم , گوشت مرغ , گوشت مرغ چرخ کرده , گوشت مرغ حلال , گوشت مرغ حرام اعلام شد , گوشت مرغابی , گوشت مرغ سالم , گوشت مرغ مکروه , گوشت مرغ سیاه , گوشت مرغ در خواب , گوشت مرغابي , ژن مرغ , ژنتیک مرغ , ژنتیک مرغ عشق , مرغ هورمونی , مرغ های هورمونی , مضرات مرغ هورمونی , گوشت مرغ هورمونی , مرغ هورمونی , هورمون مرغ گوشتی , مرغ بدون هورمون , مرغ های هورمونی , مضرات مرغ هورمونی , مرغ هاي هورموني , مرغ و هورمون , گوشت مرغ هورمونی , بال مرغ هورمون , پای مرغ هورمون , بال مرغ , بال مرغ در فر , بال مرغ سوخاری , بال مرغ کبابی , بال مرغ کنجدی , بال مرغ سرخ شده , بال مرغ تند , بال مرغ شکم پر , بال مرغ تایلندی , بال مرغ سرخ شده با کنجد , مضرات مرغ , مضرات مرغ ماشینی , مضرات مرغ عشق , مضرات مرغ منجمد , مضرات مرغ های هورمونی , مضرات مرغ سوخاری , مضرات مرغ یخ زده , مضرات مرغ زنده , مضرات مرغ برزیلی , مضرات جگر مرغ , ضرر مرغ , ضرر مرغهای هورمونی , ضرر جگر مرغ , ضرر گوشت مرغ , ضرر بال مرغ , ضرر پای مرغ , ایا پوست مرغ ضرر دارد , ضرر سنگدان مرغ , ضرر های پای مرغ , ضرر خوردن پای مرغ , مضرات پای مرغ , مضرات گوشت مرغ , مضرات گوشت مرغ ماشینی , مضرات گوشت مرغ پرورشی , مضرات گوشت مرغ صنعتی , مضرات گوشت شتر مرغ , خواص و مضرات گوشت مرغ , مضرات خوردن گوشت مرغ , ضرر گوشت مرغ , مضرات گوشت مرغ , مضرات گوشت مرغ ماشینی , مضرات گوشت مرغ پرورشی , ضرر گوشت شتر مرغ , مضرات گوشت مرغ صنعتی , ضرر های گوشت مرغ , مضرات گوشت مرغ , عوارض گوشت مرغ , مضرات گوشت مرغ ماشینی , مضرات گوشت مرغ پرورشی , مضرات گوشت مرغ صنعتی , مضرات مرغ ماشینی , مضرات گوشت مرغ ماشینی , مضرات گوشت مرغ ماشینی , مضرات مرغ صنعتی , مضرات گوشت مرغ صنعتی , مرغ صنعتی , پرورش مرغ صنعتی , کشتارگاه مرغ صنعتی , مرغ تخمگذار صنعتی , کشتارگاه صنعتی مرغ کیسم , کشتار صنعتی مرغ , کشتارگاه صنعتی مرغ کردان , کشتارگاه صنعتی مرغ مشهد , مرغ داری صنعتی , مضرات مرغ صنعتی , ادامه مطلب

حضور الیکا عبدالرزاقی در برنامه خندوانه حاشیه هایی به همراه داشته است.

 

بنا بر روایت اینستاگرام عبدالرزاقی یک نفر مدعی شده که وی در پشت صحنه برنامه خندوانه چادر به سر کرده و بازیگر خانمی را که چند وقتی است ظاهرش را تغییر داده، مسخره کرده است.

الیکا عبدالرزاقی با قرار دادن عکس کامنت های مربوط به این ماجرا به بیان ضد و نقیض ها پرداخته و این مساله را تکذیب کرده است.

 

توهین الیکا عبدالرزاقی به چادری ها + عکس

 

Hussain gave everything he had, including his life, for the greater good and for the benefit of those around him, and his epic legacy continues to inspire millions across the world on a daily basis.

Hussain ibn Ali was born in 620 AD to a family famed for their values of equality, love and peace. Raised by his grandfather Muhammad (the last prophet of Islam), Hussain was known for his integrity, generosity of spirit and blindness to colour and social class. It was for this reason that people flocked to him and his family.


 • Hussain was a man of great love and compassion

  Despite cultural expectations of him as a ‘prince’ of his tribe and a prominent figure in the Islamic Empire, Hussain would shun the grandeur of his status in favour of breaking bread with the poor and needy. He broke all cultural moulds, brought people together and helped where he could. A celebrated example was when he and his brother Hassan cared tirelessly for a poor blind man they came upon in their city, in spite of traditional social expectations.

  Not long after the passing of Muhammad, the leadership of the vast Islamic Empire had fallen into the hands of the corrupt. The good values that Muhammad had spent his life instilling into society was slowly eradicated as the new ruler, Yazid, from the Ummayad dynasty was determined to gain complete control.

 •  

 • …I only desire to spread good values and prevent evil.

  – Hussain ibn Ali

 • Hussain made a selfless stand for social justice

  Hussain witnessed the fundamental human rights of his fellow citizens being usurped and the morality from his society being drained under Yazid’s rule. He knew something had to be done.

  Yazid ruled with an iron fist and demanded Hussain pay him an oath of allegiance, to lend credibility to his rule or be killed. It was here Hussain faced his dilemma… Should he give his oath of allegiance to a tyrant – and stand aside as the people around him were being oppressed? Or should he make a stand and risk great personal loss?

  The timeless words of his grandfather Muhammad echoed in his heart, and Hussain knew what he had to do: “The greatest stand is to speak the word of truth in the face of a tyrant.”


 • Hussain made the ultimate sacrifice

 • Hussain chose to take a stand against Yazid and was forced to leave his home city under the threat of assassination by Yazid’s men. Alongwith his family and loyal companions, Hussain made his way towards the East in an attempt to avoid any violence. It was on this journey Hussain, his family and companions were forced to stop by an army of over 30,000, on the hot plains of a land called Karbala.

  Hussain chose to take what was the macrocosm of his life and demonstrate it in a single act of extraordinary devotion. In 680 AD, after three days of no water and food in the scorching heat on the deserts of modern day Iraq, Hussain stood and fell valiantly to defend those around him being oppressed and whilst standing for his principles. What’s all the more extraordinary is Hussain chose to stand against this mammoth army despite having only 72 companions with him. Read more of the story here.

 •  

 • who is hussain - new york - event

 • Hussain’s legacy of compassion and integrity lives on

  Through this tragic end but heroic act of sacrifice, Hussain inspired millions around the world. His legacy is that despite being killed for what he stood for, ultimately he was victorious as his death became the catalyst for changes and led to the collapse of Yazid’s tyrannic rule.

  From people who volunteer at their local charities to civil rights leaders like Gandhi, millions of people across the world are inspired by his selflessness, courage and determination. The story of Hussain ibn Ali stands as an inspiration to all, no matter what colour or creed.

  This campaign is simply that; not about personal beliefs or social class. It is about our collective humanity, our common causes towards goodness, and the prospect of the beautiful world that’s within our grasp, if each of us were to give back what little we can

 

 

 

 

 

 

 

 , ashura , ashura naruto , ashura 2015 , ashura god , asura , ashura the hedgehog , ashura movie , ashuramaru owari no seraph , ashura indra , ashura dark reign ,

 , whoishussain , whoishussain wikipedia , whoishussain india , whoishussain toronto , whoishussain gala , whois hussain facebook , whoishussain t shirt , whoishussain youtube , whoishussain shia , whoishussain twitter , ya hussain , ya hussain ibne ali , ya hussain nusrat , ya hussein tattoo , ya hussain headband , ya hussain images , ya hussain ibne ali lyrics , ya hussain wallpaper , ya hussain youtube , ya hussain ibne ali mp3 ,

 

 

اعتیاد به تلفن

جادوی دیجیتال این روزها همه‌ی چشم‌ها را محصور خود کرده است. پیشرفت فناوری در عصر حاضر به حدی است که حضور آن در همه‌ی وجوه زندگی را نمی‌توان انکار کرد. اما آیا این کار به نفع ما تمام شده است یا ضرر ما؟ با ما همراه باشید.

نویسنده : Mostafa بازدید : 961 تاریخ : سه شنبه 10 شهريور 1394برچسب: اعتياد به تلفن همراه , اعتیاد به اینترنت , اعتیاد به اینترنت در ایران , اعتیاد به اینترنت در نوجوانان , اعتیاد به اینترنت چیست , اعتیاد به اینترنت pdf , اعتیاد به اینترنت و موبایل , اعتیاد به اینترنت در دانشجویان , اعتیاد به اینترنت و سلامت روان , اعتیاد به اینترنت در جوانان , اعتیاد به اینترنت و درمان آن , اعتیاد به تلفن همراه , اعتیاد به تلفن , اعتیاد به تلفن هوشمند , پرسشنامه اعتیاد به تلفن همراه , مقیاس اعتیاد به تلفن همراه , تست اعتیاد به تلفن همراه , دانلود پرسشنامه اعتیاد به تلفن همراه , اعتیاد به تلفن همراه , پرسشنامه اعتیاد به تلفن همراه , مقیاس اعتیاد به تلفن همراه , تست اعتیاد به تلفن همراه , دانلود پرسشنامه اعتیاد به تلفن همراه , اعتیاد به موبایل , اعتیاد به موبایل و اینترنت , اعتياد به موبايل , اعتیاد به تلفن همراه , درمان اعتیاد به موبایل , اعتیاد به اینترنت موبایل , ترک اعتیاد به موبایل , پرسشنامه اعتیاد به موبایل , تست اعتیاد به موبایل , اعتیاد به گوشی موبایل , اعتیاد به تلفن هوشمند , اعتیاد به گوشی , اعتیاد به اینترنت , اعتیاد به حقارت , اعتیاد به شیشه , اعتیاد به پورن , اعتیاد به الکل , اعتیاد به مواد مخدر , اعتیاد به تریاک , اعتیاد به ترامادول , اعتیاد به پورنوگرافی , اعتیاد به پورنو , اعتیاد به گوشی موبایل , اعتیاد به گوشی همراه , ترک اعتیاد به گوشی , زومیت , زومیت موبایل , زومیت اپل ایدی , زومیت ایفون 5 , زومیت ایفون , زومیت اندروید , زومیت سامسونگ , زومیت اچ تی سی , زومیت اپل , زومیت نارنجی , دیجی کالا , دیجی کالا تبلت , دیجی کالا ساعت , دیجی کالا دوربین , دیجی کالا لب تاب , دیجی کالا هارد اکسترنال , دیجی کالا تی وی , دیجی کالا موبایل , دیجی کالا ست , دیجی کالا تلویزیون , آی تی رسان , آی تی رسانه , ای تی رسان فروم , آی تی رسانه اصفهان , انجمن آی تی رسان , شرکت آی تی رسانه , سایت آی تی رسانه , سايت اي تي رسان , انجمن اي تي رسان , شرکت آی تی رسانه اصفهان , جی اس ام , جی اس ام آریا , جی اس ام آرنا , جی اس ام چیست , جی اس ام شارژ , جی اس ام تبلت , جی اس ام آرنا فارسی , جی اس ام خودرو , جی اس ام مودم , جی اس ام موبایل ایران , ادامه مطلب

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای حامد پهلان به نام قلبم میلرزه


Lyrics & Music : Hamed Pahlan                                        
Arrangement : Reza Jamal                                        
Mix & Mastering : Amir Heydari                                       

  

 

دانلود با لینک مستقیم : کیفیت ۳۲۰ MP3

Hamed Pahlan – Ghalbam Milarze

 دانلود با لینک مستقیم : کیفیت ۱۲۸ MP3

 Hamed Pahlan – Ghalbam Milarze


نویسنده : Mostafa بازدید : 1854 تاریخ : سه شنبه 10 شهريور 1394برچسب: قلبم میلرزه , واسه دیدنت قلبم میلرزه , آهنگ جدیدحامد پهلان , آهنگ جدیدحامد پهلانه , آهنگ جدیدحامد پهلان هانیه , آلبوم جدید حامد پهلان , دانلود آهنگ جدید حامد پهلان , اهنگهای جدیدحامد پهلان , دانلود آهنگ جدیدحامد پهلان لیلا , دانلود آهنگ جدیدحامد پهلان دل مارو , دانلود اهنگ شاد جدیدحامد پهلان , آهنگ جدید شادمهر , آهنگ جدید شادمهر حس خوبیه , آهنگ جدید شاد , آهنگ جدید شادمهر نفس بکش , آهنگ جدید شادمهر 94 , آهنگ جدید شاد 94 , آهنگ جدید شادمهر گمت کردم , آهنگ جدید شاد عروسی , آهنگ جدید شادمهر معروف , آهنگ جدید شادمهر جنون , آهنگ قر دار جدید , دانلود آهنگ جدید و قردار , آهنگ های جدید قر دار , آهنگ جدید شاد قر دار , دانلود آهنگ شاد جدید قردار , دانلود آهنگ های جدید قردار , آهنگ جدید عروسی , آهنگ جدید عروسی 92 , آهنگ جدید عروسی 91 , اهنگ جدید عروسی شاد , آهنگ جدید عروسی اندی , آهنگ جدید عروسی 94 , آهنگ جدید عروسی فارسی , اهنگ جدید عروسی ایرانی94 , اهنگ جدید عروسی96 , اهنگ جدید عروسی 95 , آهنگ قردار , آهنگ قردار قدیمی , آهنگهای قر دار , دانلود آهنگ قر دار , آهنگ شاد قر دار , دانلود اهنگ قردار برای عروسی , آهنگ های جدید قر دار , آهنگ های شاد قر دار , آهنگ جدید شاد قر دار , دانلود رایگان اهنگ قردار , آهنگ 2015 , music 2015 , آهنگ حامد پهلان , آهنگ حامد پهلان فاطی , آهنگ حامد پهلان شیرین , آهنگ حامد پهلان یاسی , اهنگ حامد پهلان نازی , اهنگ حامد پهلان مهربونیت قشنگه , اهنگ حامد پهلان جدید , اهنگ حامد پهلان دلم میلرزه , آهنگ حامد پهلان و امید جهان , اهنگ حامد پهلانه , آهنگ امید جهان , آهنگ امید جهان هله دان دان , اهنگ اميد جهان , آهنگ امید جهان چین چین , آهنگ امید جهان میهانه , آهنگ امید جهان فریبا , آهنگ امید جهان تکون تکون , اهنگ امید جهان چین چین دامنت , آهنگ امید جهان عروسیه , آهنگ امید جهان شیما , آهنگ جدید امید جهان , آهنگ جدید امید جهان 94 , اهنگ جديد اميد جهان , اهنگ جدید امید جهان به نام دلبر , آهنگ جدید امید جهان 95 , آهنگ جدید امید جهان شب جمعه , آهنگ جدید امید جهان فریبا , آهنگ جدید امید جهان میهانه , آهنگ جدید امید جهان انار انار , آهنگ جدید امید جهان شیما2016 , آهنگ جدید رقص , آهنگ جدید رقص ایرانی , آهنگ جدید رقص عروس و داماد , اهنگ جدید رقص برای عروسی , آهنگ جدید رقص عروس , آهنگ جدید رقص عربی , اهنگ جدید رقصیدنی , آهنگ جديد رقص , اهنگ جدید رقص دار , آهنگ جدید رقص 96 , آهنگ جدید شاد ترکی , آهنگ جدید شاد ترکیه , آهنگ جدید شاد ترکیه ای , آهنگ جدید شاد ترکی 2015 , آهنگهای جدید شاد ترکیه ای , اهنگهای جدید شاد ترکیه , اهنگ جديد شاد تركي , دانلوداهنگ جدید شاد ترکی , آهنگ شاد جدید ترکی فارسی , آهنگهای شاد جدید ترکی , ادامه مطلب

عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات

 

مجموعه ی زیر، عکس هایی از دنیای حیات وحش و حیوانات خبرساز در چند روز اخیر است که در خبرگزاری ها و پایگاه‌هایی چون نشنال جئوگرافی، کترز و اسمیتسون منتشر شده است؛ پیشنهاد می کنیم از دستش ندید.

 

عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
راز بقا
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
دنیای حیوانات
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
حیات وحش
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
حیوانات
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس دیدنی
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس جالب از دنیای حیوانات
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های جذاب از دنیای حیوانات
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
تصاویر معرکه از دنیای حیوانات
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های بسیار دیدنی از حیات وحش
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
عکس های شگفت انگیز از دنیای حیوانات (2)
دنیای حیوانات

AH. – 614 AD.) was the youngest son of #Ali (A.D. 600-661) by #Prophet #Mohammed ’s daughter #Fatimah. Ali was the fourth #Caliph_of_Islam. When #Yazid , son of #Muawiyah , became Caliph he demanded allegiance from Hussain. He refused because of Yazid’s wayward ways. Ultimately he had to confront Yazid. It had to be done, to preclude any further deterioration and eventual disintegration of Islam. He had to clear up the damage -the transgression of #Islamic values, the frivolous social behaviour, in the name of Islam – the sickening dashing of dreams about future glories of Islam. Hussain had no illusions about the extent of that damage. Was it to ask too much of Hussain to take the responsibility? Certainly not. He as the Prophet’s grandson had to do his duty. But there was no easy option for him. He had to bear the brunt. When a situation of this kind arose, a very heavy burden fell on Hussain.

 

رسانه های غربی که بسیار ذوق زده خبر افتتاح حساب توییتری فارسی نخست وزیر رژیم صهیونیستی را اطلاع رسانی کرده بودند، در اقدامی هماهنگ توقف یادداشت گذاری فارسی نتانیاهو در همان روزهای نخست را سانسور کرده اند.

بیش از یک ماه و نیم پیش، در ۲۲ تیرماه ۹۴ (۱۳ ژوئیه ۲۰۱۵ ) همزمان با دور آخر مذاکرات هسته‌ای، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، صفحه فارسی‌زبان خود در توئیتر را راه اندازی کرد.

صفحه ای که در راستای دیپلماسی عمومی این رژیم با هدف ارتباط گیری با ملت ایران و تاثیرگذاری مستقیم بر ذهن مخاطبان ایرانی رونمایی شد اما بیشتر از ۳ روز نتوانست در مقابل ایرانیان دوام آورد.

بدون شرح… فقط ببینید

 

سه چرخه محمدرضا تخشا کاپیتان تیم ملی فوتسال معلولین کشورمان که وسیله امرار معاش وی برای فروش انجیر در بندرگز (استان گلستان) است.

خودروی متفاوت کاپیتان تیم ملی + تصاویر

خودروی کاپیتان تیم ملی

خودروی متفاوت کاپیتان تیم ملی + تصاویر

خودروی متفاوت بازیکن تیم ملی

دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی با نام بارون

دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی با نام بارون با بالاترین کیفیت

این آهنگ تیتراژ برنامه ویتامین ث می باشد.

 

 

متن آهنگ جدید مهدی شکوهی با نام بارون :

آه دلم ببین اشکم و جمله های دلگیرم و

چشم به راه تو شبای تار کاش تموم شه این انتظار

خسته ام از دنیا کجایی آه پس بیا

گریه کن دلم آروم با ستاره ها

امروزم تموم شد و نیومد چرا چرا

دریا شده چشام از حسرت پره دعام

ببخش پیش تو رو سیام

گریه کن دلم آروم با ستاره ها

امروزم تموم شد و نیومد چرا چرا

دریا شده چشام از حسرت پره دعام

ببخش پیش تو رو سیام

♫♫♫♫♫♫

آهنگ جدید مهدی شکوهی با نام بارون

♫♫♫♫♫♫

عاشقم ببین حالم و گریه های هر روزم و

کی تموم میشه این انتظار ای ستاره ی شبای تار

خسته ام از دنیا کجایی آه پس بیا

گریه کن دلم آروم با ستاره ها

امروزم تموم شد و نیومد چرا چرا

دریا شده چشام از حسرت پره دعام

ببخش پیش تو رو سیام

گریه کن دلم آروم با ستاره ها

امروزم تموم شد و نیومد چرا چرا

دریا شده چشام از حسرت پره دعام

ببخش پیش تو رو سیام

MP3 – 320

Mehdi Shokoohi – Baroon 

MP3 – 128

Mehdi Shokoohi – Baroon 

دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش

دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش با بالاترین کیفیت

ترانه : مریم آزادی , آهنگ : میلاد بابایی , تنظیم : علی تیرداد

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

 

متن آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش :

اوله هر جمله ی تو کنار من شد ای کاش

اشکاتو تو آینه ببین اینقد عاشقم نباش

منو نبخش که قلبتو با دسته من زخمی شده

در حقه گریه هایه تو یک عمره بی رحمی شده

تا صبح بی سرو صدا شکستی بیدار نشم

منو نبخش بذار منم شبیه تو درد بکشم

شبیه تو درد بکشم

♫♫♫♫♫♫

آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش

♫♫♫♫♫♫

ندیدمو هیشکی ندید به تو کنارمن چی گذشت

لعنتی اینقد خوب نباش منو نبخش منو نبخش

بد بودنم رو تا ابد نباید از یاد ببری

خوشبختی تو دادی به من جوابت این نبود ولی

تا صبح بی سرو صدا شکستی بیدار نشم

منو نبخش بذار منم شبیه تو درد بکشم

شبیه تو درد بکشم

تا صبح بی سرو صدا شکستی بیدار نشم

منو نبخش بذار منم شبیه تو درد بکشم

شبیه تو درد بکشم

اوله هر جمله ی تو کنار من شد ای کاش

 
 
 
 
دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش ارائه توسط: پاپ موزیک در تاریخ August 27, 2015 دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش - پاپ موزیک دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش با بالاترین کیفیت ترانه : مریم آزادی , آهنگ : میلاد بابایی , تنظیم : علی تیرداد برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید … متن آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش : اوله هر جمله ی تو کنار من شد ای کاش اشکاتو تو […]4

 

 
 

 

برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.

دانلود با کیفیت 320 - 6.30 مگابایت

دانلود با کیفیت 320 - 6.30 مگابایت

دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش

دانلود با کیفیت 128 - 3.60 مگابایت

دانلود با کیفیت 128 - 3.60 مگابایت

دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی بنام عاشقم نباش

مطالب مرتبط:

The leader of the small band of men who were martyred in Kerbala was none other than Husain (A), son of Ali bin Abi Talib (A) and grandson of the Holy Prophet (S). Who was Husain? He was the son of Fatima (A) for whom the Holy Prophet (S) said, "Husain is from me and I am from Husain. May God love whoever loves Husain

 

 

 

 , who is hossein , who is hossein panahi , who is hossein hedayati , who is hossein shariatmadari , who is hossein nassim-nasseri , who is hossein mousavian , who is khaled hosseini , who is imam hossein , who is mir hossein mousavi , who is seyyed hossein nasr ,

نویسنده : Mostafa بازدید : 1473 تاریخ : پنج شنبه 5 شهريور 1394برچسب: #Ashures #عاشورہ #Աշուրա #Ашурa #আশুরার #Aşure #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #Shia #şiə #Շիա #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #امام_نقی #نقی #علی_النقی , day of ashura , abalfazl abbas brigade , abalfazl abbas wikipedia , abalfazl abbas wiki , abalfazl abbas mescidi , ya abalfazl abbas , hazrat abalfazl abbas , abul fazl al-abbas brigade , abalfazl abbas kimdir , day of ashura 2015 , day of ashura sunni , ashura , ashura naruto , ashuramaru , ashura 2015 , ashura god , ashura movie , ashura definition , asura monster strike , asura demon , ashura senku , day of ashura video , day of ashura self flagellation , day of ashura 2015 uk , day of ashura 2016 , day of ashura 2013 , day of ashura 2012 , day of ashura significance , who is hossein , who is hossein panahi , who is hossein hedayati , who is hossein shariatmadari , who is hossein nassim-nasseri , who is hossein mousavian , who is khaled hosseini , who is imam hossein , who is mir hossein mousavi , who is seyyed hossein nasr , imam hussain , imam hossein university , imam hossein hospital , imam hossein tent , imam hussain quotes , imam hussain tv , imam hussain center mn , imam hussain shrine , imam hussain movie , imam hussain grave , abalfazl abbas brigade , abalfazl abbas wikipedia , abalfazl abbas wiki , abalfazl abbas mescidi , ya abalfazl abbas , hazrat abalfazl abbas , abul fazl al-abbas brigade , abalfazl abbas kimdir , , ادامه مطلب

  , day of ashura , day of ashura 2015 , day of ashura sunni , day of ashura video , day of ashura self flagellation , day of ashura 2015 uk , day of ashura 2016 , day of ashura 2013 , day of ashura 2012 , day of ashura significance ,

, shia mourning , shia mourning days , shia mourning in muharram , shia 40 days mourning , shia month of mourning ,#Ashura #Ashures #عاشورء #Աշուրա #Ашурa #আশুরার #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #Shia islam #şiə #Aşura #Շիա #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #امام_نقی #نقی #علی_النقی

 

 , day of ashura , day of ashura 2015 , day of ashura sunni , day of ashura video , day of ashura self flagellation , day of ashura 2015 uk , day of ashura 2016 , day of ashura 2013 , day of ashura 2012 , day of ashura significance ,

 , day of tasua ,

, ashura , ashura naruto , ashuramaru , ashura 2015 , ashura god , ashura movie , ashura definition , asura monster strike , asura demon , ashura , day of ashura , day of ashura 2015 , day of ashura sunni , day of ashura video , day of ashura self flagellation , day of ashura 2015 uk , day of ashura 2016 , day of ashura 2013 , day of ashura 2012 , day of ashura significance , senku ,

 

 

 , day of ashura , day of ashura 2015 , day of ashura sunni , day of ashura video , day of ashura self flagellation , day of ashura 2015 uk , day of ashura 2016 , day of ashura 2013 , day of ashura 2012 , day of ashura significance ,

 , ashura , ashura naruto , ashuramaru , ashura 2015 , ashura god , ashura movie , ashura definition , asura monster strike , asura demon , ashura senku ,

 , shia mourning , shia mourning days , shia mourning in muharram , shia 40 days mourning , shia month of mourning ,  , shia labeouf , shia labeouf do it , shia labeouf song , shia , shia labeouf net worth , shia labeouf cannibal , shia labeouf ted talk , shia labeouf movies , shiatsu massage , shia labeouf twitter ,

 

 

 , what is ashura , what is ashura 2012 , what is ashura 2013 , what is ashura fasting , what is ashura yahoo , what is ashura morocco , what is ashura in urdu ,

نویسنده : Mostafa بازدید : 846 تاریخ : چهار شنبه 4 شهريور 1394برچسب: , who is shia labeouf , who is shia , who is shia labeouf's father , who is shia labeouf mother , who is shia and who is sunni , who is shia labeouf brother , who is shia labeouf engaged to , who is shia labeouf married to , who is shiamak davar , who is shia in hindi , , who is hussain , who is hussain ibn ali , who is hussain chicago , who is shia labeouf , who is shia , who is shia labeouf's father , who is shia labeouf mother , who is shia and who is sunni , who is shia labeouf brother , who is shia labeouf engaged to , who is shia labeouf married to , who is shiamak davar , who is shia in hindi , what is ashura , what is ashura 2012 , what is ashura 2013 , what is ashura fasting , what is ashura yahoo , what is ashura morocco , what is ashura in urdu , who is hussein fatal , who is hussain dallas , whoishussain wikipedia , who is hussain karachi , who is usain bolt , who is hussain toronto , who is hussain gala , , who is shia labeouf , who is shia , who is shia labeouf's father , who is shia labeouf mother , who is shia and who is sunni , who is shia labeouf brother , who is shia labeouf engaged to , who is shia labeouf married to , who is shiamak davar , who is shia in hindi , ashures guelph , ashures restaurant , gatimi i ashures , agjerimi i ashures , nata ashures , ashura , ashura naruto , ashuramaru , ashura 2015 , ashura god , ashura movie , ashura definition , asura monster strike , asura demon , ashura senku , imam hussain , imam hussain quotes , imam hussain center mn , imam hussain shrine , imam hussain movie , imam hussain grave , imam hussain shrine live , imam hussain sayings , imam husain islamic center , imam hussain dua , ادامه مطلب

#islam_shia #Muharram #Aşura #Ashura #Ashures #عاشورء #Աշուրա #Ашурa #আশুরার #Aşure #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #şiə #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #Azadari #Muharram #shia_muharram #امام_نقی #نقی #علی_النقی

 

 

 

 

 , ashura , ashura naruto , ashuramaru , ashura 2015 , ashura god , ashura movie , ashura definition , asura monster strike , asura demon , ashura senku ,

 

 , ashura , ashura naruto , ashuramaru , ashura 2015 , ashura god , ashura movie , ashura definition , asura monster strike , asura demon , ashura senku ,

 

 

 

#islam_shia #Muharram #Aşura #Ashura #Ashures #عاشورء #Աշուրա #Ашурa #আশুরার #Aşure #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #şiə #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #Azadari #Muharram #shia_muharram #امام_نقی #نقی #علی_النقی

بازیگران زن هالیوود در مراسم Teen Choice Awards 2015 + تصاویر

حاشیه های مراسم Teen Choice Awards 2015 با حضور معروف ترین بازیگران زن هالیوود

 

بازیگران زن هالیوود در مراسم Teen Choice Awards 2015 + تصاویر

نویسنده : Mostafa بازدید : 4950 تاریخ : سه شنبه 3 شهريور 1394برچسب: ما را در گوگل محبوب کنید بلاگ ریدر چیست؟ بلاگ ریدر یک آرشیو بزرگ از مطالب وبلاگ های ایرانی می باشد که با عضویت درآن می توانید در صورت از دست رفتن مطالب با استفاده از بلاگ ریدر یک نسخه پشتیبان از مطالب خود در اختیار داشته باشید, با بلاگ ریدر می توانید مطالب خود را برای جستجوگرهای وب بهینه کنید و بازدید وبلاگ خود را افزایش دهید, صفحه اصلی ورود کاربران عضویت تبلیغات تماس با ما تبلیغات به روز شده ها مهمانشهر رفسنجان Clinical Chemistry همراهان محیط زیست آبادان - همتا تبلیغات دانلود آهنگ جدید موزیک ناب !I Will Stay Your Star وای که این واژه ها لالند در پیش تو ,,, عشق وعاشقی حزب الله ایران + حزب الله لبنان انگلیسی یه خوشه انگور Paleontology and Stratigraphy میناب shohadaymaranak شهدای مرانک کلاس چهارم بر بال معراجى ها,,, وبلاگ مطالب روزانه و شخصی من موسیقی و متن اناران چت باران موزیک دانلود جدید ترین آهنگ ها سایت اشتراک گذاری لینک شعر خانه اس ام اس جدید ARYANsniper امامزاده معصوم(ع) برای تازه تر شدن دیر نیست,,, خدا مرا کافیست شوره زار تحليل ها و نوشته هاي مسعود شفيعي كيا فرمانداری شهرستان هشترود کلاس چهارم دبستان پسرانه فرهنگ گرگان دبیرستان نمونه دولتی سعدی / متوسطه اول وبلاگ شخصی مهدی مهرورگازارموبایل 09153618410 فریاد های سکوت آمار بلاگ ریدر تعداد وبلاگ ها : 108299 تعداد مطالب : 573524 کاربران حاضر : 420 روبات های جستجوگر حاضر : 195 همه حاضرین : 615 بارگذاری صفحه در : 0,135 ثانیه آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت : ۱۱:۳۱:۲۵ جستجو شده در بین 573524 مطلب در 0,135 ثانیه مکان تبلیغات شما آیا میخواهید یک بازی مهیج انجام دهید؟ اگر میخواهید شما هم مربی یک تیم باشید؟ ما به شما بازی آنلاین جام رو پیشنهاد میدیم می توانید تیم خود را مربیگری کنید و با قهرمان شدن در لیگ سکه طلا جایزه بگیرید آخرین مطالب - [صفحه 1 از 5736 صفحه] آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱:۲۵ بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, ۲۱ مرداد روز دریای خزر بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, محققان با استفاده از فناوری‌های مدرن اسرار مومیایی‌های مصر باستان را کشف می‌کنند بمناسبت سالروزشهادت امام جعفرصادق(ع) شانزدهمین یادواره شهدای آبسرد و حومه برگزار می‌شود دانلود نرم افزار بسیار جذاب و کاربردی تمرین ریاضی پایه چهارم ( فصل اول ) آینه صفت باش وقتی در ننگ سازش زندگی بر مردان تنگ می شود , قیاس ایران با صدام و ژاپن ِ متجاوز خطای تشخیص دیپلمات ها محبوبم!,,, در مملکت ما,,, هندزفری mi قطراتی از دریای بیکران رضوی عنوان دومین مطلب آزمایشی من گلچین دهه کرامت اخلاق امام رضا(ع) اخلاق و کردار رضوی اخلاق بزرگوارانه امام رضا (ع) امام رضا علیه السلام الگویی برای اخلاق امام رضا(علیه السلام) و تربیت فرزند برخوردهای تربیتی امام رضا علیه السلام برگی از سیره تربیتی و اخلاقی حضرت ثامن الحجج سلام ا,,, علیه عنوان اولین مطلب آزمایشی من عنوان دومین مطلب آزمایشی من عنوان اولین مطلب آزمایشی من عنوان دومین مطلب آزمایشی من 16مرداد ,,,,سالگرد ازدواجمون اونوخ شاید فراموشت کنم ,,, تو مال منی دیوووونه che text ziiibaieee Home 2015 روز دخیا Megamind افتتاحیه طرح اوقات فراغت تابستان 94 Essentially Nike Air Max Nederland any model this combines cosmetic elements per la sua di essere in grado di maglia più costruzione di nylon Een high performance basketbal Nike Roshe Run Womens schoen ge Dark blue based performance catchphrase regarding finishing the most important dinner of the day Il Huarache ottiene il maggior consistenza struzzo معرفی کتاب کتاب جدید خانم رضوان امامدادی معرفی خانم رضوان امامدادی فراخوان نشست کتابخوان بازیچه دهه کرامت و روز دختر بر تمامی عزیزان مبارک باد پیدا کردن جنازه پدری که فرزند شهیدش در آغوشش بوده بعد از سالها صحیح و سالم بدون عنوان,,, سیخ شوی اتوماتیک شید پخت کباب پز تابشی سالاماندر شید پخت برنج ته دیگی پز تابشی شید پخت جشنواره اصوات ملکوتی آداب غذا خوردن صحیح برگزاری کارگاه سفال درمرکز شهابیه ﺍﮔﻪ ﺭﻓﺘﯽ شدم من روزت مبارک ای بهترین ارزو,,, نسخه ای شفا بخش برای همه ی بیماری ها شهادت امام جعفر صادق ع خطوط اصلی زندگی حضرت امام صادق علیه‌السلام کرامات فاطمه معصومه سلام الله علیها دانلود بازی G,I, Joe: Strike 1,0,6 برای اندروید + نسخه بی نهایت دانلود Yandex Browser 15,6,2311,5029 – مرورگر پرسرعت و حرفه ای دانلود YouWave for Android Home 3,22 – اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر دانلود مرورگر بسیار سریع و امن Superbird 33,0,1750,12 Final بازگشت منوی استارت به ویندوز ۸ با StartIsBack 1,2,1 "Qualcomm"شارژر موبایل wireless می سازد پیام رسان دانلود بازی Angry Birds Seasons 4,1,0 برای دو ماه در آسمان، دروغ یا حقیقت + عکس بهترين گوشي هاي سال انتخاب شد+ عكس سرعت ویندوز XP را با یک ترفند ساده بالا ببرید+ آموزش ﺣﻘﺎﯾﻖ جالب ﻣﯿﻮﻩ ﻫﺎ ﻭ ﺳﺒﺰﯾﺠﺎﺕ ﺷﮕﻔﺖ انگیز روش شگفت انگیز برای افزایش قدرت یادگیری بعد از ناهار تاثیر ستارگان بروی زمین از دیدگاه امام صادق(ع) ﺍﻃﻼﻋﯿﻪ ﯼ ﺑﺴﯿﯿﯿﯿﯿﺎﺭ مهم بدون عنوان,,, گفت و گوی امیرعلی دانایی با ماهنامه سینمایی فیلم گفت و گوی امیرعلی دانایی با مجله نسل امروز درباره مدلینگ و مدل شدن گفت و گوی امیرعلی دانایی با روزنامه آرمان به بهانه نمایش نام همه مصلوبان عیسی است گفت و گوی امیرعلی دانایی با روزنامه قانون گفت و گو امیرعلی دانایی با بانی فیلم گفت و گو امیرعلی دانایی با روزنامه جام جم به مناسبت اکران فیلم «آذر،شهدخت، پرویز و دیگران گفت و گو امیرعلی دانایی با روزنامه هفت صبح به مناسبت اکران فیلم اشباح scania g400 daf xf رنو پریمیوم لامبور گینی اونتادور فراری 458 peugeot 405 glx دانگ فنگ h30 کراس نخست 1 2 3 آخر مکان تبلیغات شما تبلیغات آخرین جستجوها دانلود رمان کبریت بی خطر من برای موبایل دانلود راحت نوحه جواد مقدم گنج قارون نمیخوام فیلم زویا علت مرگ جیم در سریال برگ ریزان استیکر تلگرام کره ای داستان تلمبه زدن دانلود جلد دوم رمان ببار بارون apk دانلود مداحى مهدى رعنايى محرم۹۳ دانلود نسخه الماس بی نهایت dragon mania دانلودمداحی به دلم برات شده اقام میاد بالینک مستقیم حسن فتحی کارگردان گروه حقوق آزاد بناب در تلگرام دستگاههای قطعه شویی آموزش فانی بافت با قلاب بافتنی clash of clans update apk به پیشوای دینی یهود چه میگویند؟ دانلود آهنگ سپهر خلصه 15دقیقه شهرت listدر زیارت عاشورا منظور از لعنت اولی دومی سومی وچهارمی چهانی میباشند لطفا با ذکر منبع افطاری منزل علی دایی دانلود مگه هر کی که بأباش رفته سفر یتیم میشه أخرین خبر از قتل دانشجویان دختر در بندرعباس xnxx کرمانشاه معما اتوبوسی در حال حرکت 5 دختر معمای ریاضی تعداد پا در اتوبوس دانلود مداحی آشوبم آرامشم تویی رضا اکبری فیلم کشته شدن فائزه در گرگان عشایر آل دارم دانلود اهنگ تاجیکی ال وعده خلاف سر بازار زده لاف دانلوداهنگ بدون كلام we will not go down دانلود رمان استایل برای اندروید apk مداحی مجنونم لیلی ب روز رسانی سایفون بيتى للطائفين داستان تلمبه زدن شیدا بروزرسانی سایفون دانلود اهنگ دروغ دنیا میسپارمت به سرنوشت مرتضی eblagh , tamin , ir چگونه اکانت حذف شده سیو نشده خود را بازگردانیم کشتار دسته جمعی در خانه دانشجویی زاهدان دانلود نسخه مود شده king fatma gool ali jahanian mp3 download دانلود وایبر با فرمت jar بهترین اثر برگزیده جشنواره نوجوان خوارزمی سال گذشته در زمینه ات اموزش اضافه منوی هندلر به اپرامینی دانلود آهنگ مخصوص لحظه حنا گذاری حنابندان برای نظار دانلود مداحی غم تو چشمام برا اقام دل پر از خون دانلود بازی ریل رکینگ 3 نسخه جدید دانلود آهنگ زاری نکن ای دل شیون نکن ای دل از هایده کد اهنگ پیشواز انگاری قسمت نمیشه منم برم کربلا فیلم شرط بندی دختر اصفهانی بهترین مپ برای تاون هال 9 فول مخصوص کاپ دانلود كليپ محمود كريمي شب هشتم سال 93 از اپارات xvideos,con كامل نام دختری که اسکناس را داخل بطری آب انداخته چیست؟ دانلود مداحی گلدیم هرایه قارداش از عاملی دانلود تم برای huawei 530 children xvideos,com اندروید اپرا مینی 7,6,2 گرین محمد managementfiruzkoh,blgfa,com حل المسائل Mathematical Foundations for Electromagnetic Theory دانلود گام به گام کلاغ کتاب ریاضی هشتم درون هر سبد چهار گربه دانلود بازی کلا شف کلنز برای تبلت قسمت اخر سریال قبول میکنم فصل دوم سری نهم انواع اسم نوشتن در لاین اموزش نقاشی السا گام به گام کد پیشواز همراه اول سخنرانی امام در رابطه با مجاهدین فی سبیل الله نیروی انتظامی 3qpking دانلد جواد مقدم 93 محرم کا مل دانلود‏ همه‏ ‏ی‏ ‏اهنگ‏ ‏های‏ ‏انتونیو‏ ‏ویوالدی دانلود آهنگ فدای سرت ازWantons پرنده هشت danlod ahang fatima gol az ali jahanian معما روز تولد حسن میخواد به دو نفر روز تولدش رو بگه اما ده تا گزینه بهشون میدهه اولین فیلم sxs استیون اسمیس جواب معمایی که دختری از پسری میپرسه اسمت چیست می گوید دو حرف از شکر بردار سه حرف از نبات دانلود برنامه توزین اندروید 100 گرمی دانلود بازی Farm ville 2 با پول کلید بی نهایت شروع فصل سوم قبول میکنم از شبکه جم تیوی رفع مشکل انسداد بیتالک انشاء درباره این متن هرکه بامش بیش،برفش بیشتر جون وو چه حالی میده آنجلز فرنز پرفکت ک دانلود اهنگ مصطفی ججلی در سریال ماندگار انشا کوتاه درباره صدای وزش شدید باد پرده بکارد مصنوعی دانلود اهنگ کمک کن زندگی باتو همیشه بی خطر باشه قشنگه خونه باشی یه عاشق پشت درباشه زی جدول فیلم داخل قطار جدید ترین کلش نسخه الماس بی نهایت هالیوود دانلود آهنگ یادته میگفتی از یاسین احمدی خلاصه تحقیقات بازاریابی حیدرزاده دانلود نوحه محرم به نام به رقیه به سکینه دانلود آهنگ سفر حمیرا شماعی زاده دانلود برنامه کامل قانون جذب اندروید انشا مادر بزرگ همراه با مقدمه ونتیجه آ پارات سریال کشتی اسپانیایی درست چند نوع کاردستی طرح جابربن حیان listدر اتوبوسی در حال حرکت پنج دختر هست که دست هر کدامشان چهار سبد دانلودرایگان‏ ‏زاپیا‏ ‏نوکیا‏ ‏سیمبین دانلود اهنگ نوید فروغ دختر زلفای خود شانه میکند دانلودبدون کلام جشن تکلیف منه اهنگ مریم قاسمی برای مرتضی عزیزش امکان مکان یابی طرف مقابل در واتس اپ جوادمقدم محرم 93اپارات کد اوای انتظار دستاتو از دستم نگیر دانلودمستقیم جملات زیبا برای لاین وپستهای وایبر دختران وایبر بیوگرافی سرتیپ سید کمال پیمبری فرمانده لشکر ۲۳ Download Serial The Walking Dead Fasle 6 Ghesmate 1 دانلود جلد دوم رمان پژوا پژمان کتاب دندان ببر دانلود مداحی بنی فاطمه همه نوکر خوبی نبودم دانلود آهنگ منو ساده قبولم کن منو که از تو لبریزم تنور دلت گرم دانلود کتاب دندان ببر پال توئیچل سعید کرمانی آهنگی بنام دور میشی با لینک مستقیم مگه یادم میره آبی دریارو از رعنایی جواب کار خارج از کلاس صفحه 41 کتاب کاروفناوری هشتم چگونه دوتا اینستاگرام داشته باشیم دانلود ترانه خدا چوب لای چرخ کارم نکن,خدا خستم صبح بیدارم نکن ویکی پدیا سریال پولدارک earn die lite دانلود بازی نسخه هک شده ی مرگ اکرم ماستری فراهانی زيباترين پتينه ديوار جواب اتوبوس در حال حرکت 5دختر انشا دربارهی احساسمان به صدای لالایی مادر جان پریشان,mp3 حس وحال شنیدن صدای لالایی مادر معمای فاستر مزرعه دار دانلود مداحی من مانده ام محجور از او درمانده رنجور از او کریمی خانواده منهای مساوی با پاسداری از ارزشها ویدیو کامل خواستگاری کرم از زینب در انظار آفتاب چگونه لایک بخوریم تاریخ دهه فاطمیه به تاریخ شمسی 93 دانلود آهنگ علیرضا روزگار در برنامه مهمونی شبکه نسیممتن اهنگ پس بیا باهم گل زندگی بچینیم دختران خوشگل خوي 31594 برخورد کامیون حمل ماشین با پل جانبازان رشت جواب معمای اتوبوس گربه های تو سبد تصویرگری با خط های ضخیم دانلود روضه احمد واعظی درباره معجزه امام رضا بری پیرمردی که از پله های نقاره خونه بال می رفت دانلود بازی بسکتبال برای اندروید بدون دیتا past دانلود قسمت اول فصل سوم انجلز فرندز دانلودآهنگ تاجیکی تشیع جنازه وحید لاریجانی ریحانه تک تیر انداز یپژه خلاصه قسمت دویست وچهل دوم قبول میکنم دردنیای دخترونه لای لای شب مهتابه لای لای دلا بیتابه محمود کریمی قد وزن جانسو دره بازیگر فیلم سیلا دانلود فیلم اسیسین کرید دانلود رمان اساتیل بمالم مپ برای گرفتن کاپ در تاون 9 به پسري ميگن بدون استفاده از الفبا اسمت را بگو گروه فعال لاین انواع دفتین معما با جواب هایش با شكلك واتساپ زندگی نامه غیر رپی بهزاد لیتو بازی شیطانی hay day دانلود آهنگ عمری غم تو دلم از فریدون با کیفیت بالا madani mehr داستان های خدمتکاری پا بوسیدن پا دانلود فیلم دختران بدون شلوار برنا مه ای که جم های کلش آفکلنز را زیاد کند نت فارسی مرتضی پاشایی یکی هست ترومپت free download road riot mod 10 ي اسم قشنگ واسه گروه واتس آپ بنی فاطمه درستش کن walker staker con hidiaries انصاف بوتوهلا دانلود فیلم روزهای زندگی صادق هدایت دانلود آهنگ سرمای زیبا بنام مری گو کاش باران ببارد وای چه قدر صدای باران را دوست دارم دعای مجرب فراموش عشق مجازی آیا چهار راه طالقانی کرج مزون مانتو هست؟ دانلود حرمله داره میاد مرکز استان دانلود نسخه پول بی نهایت بازی فرار پیرزن افزایش حقوق جانبازان سپاه سال۹۴ دانلود نوای پیاده روان اربعین امسال طنین عرفان اندیشه ترجمه yara bandi آهنگ سونر نتایج سامر اسلم2015 تقویم 1394 لایه باز هک بازی kill shot دانلود اهنگ سلیمان بی وجدان download ahang ali jahaniyan ah mikesham اپارات قبول میکنم قسمت 201 پخش اهنگ تصویری فاطمه گل ازعلی جهانیان بازی pes2014 اندروید apk بدون نیاز به دیتا مبنع ویتامین, b17 کد آهنگ پیشواز تو شدی ماه شبم همه تاب تبم دانلود آهنگ خداحافظ ای رفیق گرشا رضایی طرز تهیه روغن خراطین خانگی دانلود فیلم کره ای گل یخ زده با لینک مستقیم حل معمای تعداد پا در اتوبوس دارای گربه کما رفتن بیت الله عباسپور مداحی ترکی نادر جوادی بهار دلنشین اغام حسین حسین دانلود رمان های عاشقانه برتر نود هشتیا برای گوشی اندروید فیلم لب زینب درانتظار افتاب وار مپ تاون هال هفت دانلود آهنگ میانی سریال دولت مخفی با کیفیت 320 شبه جزیره واقع در گیتی مداحی جواد مقدم مگه میشه مگه داریم گولانچراحسان علیخانی دانلود کلیپ محمد علیزاده سرمزار پاشایی ﭘﺮﺩﻩ ﺧﻮاﻫﺮﻣﻮ ﺯﺩﻡ ﺳﻜﺲ ﻛﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ اﻱ کد آوای انتظار همراه اول التون جان آهنگ کوکو هار گسترش حل معما در اتوبوسی 5 دختر وجود دارد ، که در دست هر کدام 4 سبد هست ، اگر درون هر سبد 5 گربه باشد هر گربه 4 بچه گربه داشته باشد ، در اتوبوس کلا چندتا پا وجود دارد ؟ نکته هر دختر 2 پا هر گربه 4 پا دارد , بازی PES2014اندروید بدون نیاز به دیتا برای موبایل آتیش به جون من نزن روش دانلودازیوتوب با اپرای اینترنت رایگان رایتل چاقو زدن به دختر در جهرم درسی مرحله نوحه‏افغان‏ ‏دانلود‏ ‏بالنگ‏ ‏مستقیم‏ ‏رایگان ‏ سفارش کتاب احکام دختران نوشته محمد وحیدی يه روز يه تهرونيه دوربينشو برداشت رفت جنگ دراتوبوسی در حال حرکت 5دختر انشا زیبا درباره صدای لالایی مادر جی تی ای 5 اپارات chan جواب معما اسکناس در اب معدنی اسم دختر می شود xnxnxnxn 130 06 video unblock آندروید کرک بروید دانلود مداحی ورود اسرای کربلا به مدینه حاج سعید کرمعلی,محرم93 dentistry92,tums,rozblog,com آموزش بافت سویشرت حقوق مستمری بگیران چقدر اضافه شد 1394تامین اجتماعی داستاني از زندگي امام علي ع ابپخش دستور مصرف گیاه افنان ٢ كتر شيدي ٣٤٢ كته شد دبستان قاسم ابن الحسن یزد who dجواب پازل چهی می میرد puzzle اپاراتی از اشتی دوباره کرم زینب چه شد ومپاير دايريز فصل 6 قسمت 7 حل معمای رها توپ 3695 اسكناس بطري اسم pdf کتاب جام جهانی در جوادیه ه مریم قاسمی چ نسبتی با مرتضی پاشایی داشت دانلود تصويري مداحي هييت علمداران اراك متن نوحه یا ابوفاضل یا ابوفاضل listاداره منابع طبیعی دالاهو دانلود مداحی یا حسین,,,, باز دوباره ذکر یاحسین-باز روی لب ها شهادتین باز بهشت بین الحرمین یاحسین باز دوباره بزم روضه ها-باز می پیچه توی هیئت ها عطر بوی سیب کربلا یاحسی دانلود اموزش درست محلول چاپ طرح تاتو دانلود نوحه جواد مقدم میگن علمدار داره میاد خداکنه برگرده اهنگ هاشم جعفری مداحی ابلفضل کربلاییم کن در اپارات صوتی چشماتو وا کن فاطمه جواد مقدم دانلود نوحه دیشب خواب بابارادیدم دوباره دانلود کلیپ اهنگ محرم 93از کریمی دانلود آهنگ محبت اولسا اولار آخ نئجه اولماز اولماز يار نئجه اولماز اولماز دانلود ديديم قيز آله ندي ؟ ديدي گوزومدي چاقو خوردن دختران دانشجو دز جهرم يالله نکصد کربلا مشايه معناي آن چيست اسناد در تعارض قوانین دانلود کتاب خاطرات یک کافر مقالاتی راجب ب نتورک بنبه ریز کاربردهای کاکائو طته بیمه زنبورداران 94 کی واریز میشود, خدافرین دانگود اهنوزگ ترکی سندن باشگا جواب سوال های سین جیم هندونه نرم افزار تضمینی برای به دست آوردن جم رایگان فاسق اهنگ جدید امید توهم مثل من بیقراره چشات اهنگ پیشواز ایرانسل از رضا هلالی منی که هر نفسم اسمتو گفتم نکنه یه روزی از چشات بیفتم چه پرنده ایه که سه حرف اولش یک عدد زوجه سه حرف دومش یک نوشیدنی پرطرفدار در ایران هست؟ دانلود فیلم کره ای خلبان موظب خودت باش با دوبله فاریسی دانلود اهنگ امید توهم مثل من بیقرار چشات احسان عليخاني اسم گل هایی که تو شکلک های واتس آپ است ایام,فاطمیه سال 94 کی شروع میشه passphrase feedingbottle download سخنان استادصمدی درمحرم ۹۳ دانلود مداحي واي كربلا كربلا كربلا محمود كريمي دانلود دوباه فیلم ده فرمان 2006 گروه های قشقایی در واتساپ ww,shahed sheikhbahaei,isf,edu,ir جوادمقدم گنج قارون دانلود قرائت سوره یس یوسف کالو علی معما 3 بود است اهنگ ترکی seni gormekدر برگ ریزانindex,php کلید 3 امپول بود موز است جواب معما ژورنال مانتو تهران 94 خیلی سخته پیش عشقت باشی آپارات اپارات فيلم سريال قبول ميكنم اهيل وصنم اسم مهتاب با فونت های مختلف کلیپ دورهمی تهی با کیفیت 3gp اموزش سکه رایگان فریم چت تست هوش ناسا جمع اعداد 30 فیلم حضرت رقیه در اردبیل در حال نماز جواب معمای اتوبوس سبد گربه ها متن نوحه صحبت های حضرت زینب باامام حسین درشب عاشورا موزیگ شهاب دلفانی بهاره طرح درس روازنه غذاسازان بزرگ علوم چهارم دبستان تحقیق کتاب تفکر وسبک زندگی هفتم چرا خانواده مرتضی پاشایی اجازه نمیدن کارش منتشر کند حل شده مراحل جدولانه دانلود اهنگ ریحانا انلی گرل دریافت الماس رایگان برای بازی فوتبال فانتزی چطور میشود کنتور برق دیجیتالی را دستکاری کرد که کارکردش کند شود دانلود اهنگ کومسای به خدا اپارات دانلودنوحه دلتنگم میدونی اومدم مهمونی فيلم مريم قاسمى در تشييع جنازه ى مرتضى ياشايى danlod ahang ali jahanian fatima gol معما اون چیه زن میتونه به همه بده ولی به شوهرش نه اجلز فرنز چرا از اول شروع شد دانلود مداحی کریمی طاقت ندارم این تنها ببینمت داستان غمگین کربلای امام حسین برای پاور پوینت جواب معماى who dies؟ اسمم چطور تو لاین با فونت قشنگ بنویسم دانلود آهنگ ای حرم محترمت ضرب المثل هرکه بامش بیش برفش بیشتر را گسترش کوتاه جواب معما در اتوبوس درحال حركت 5 دختر هستند دانلود نوحه جواد مقدم به نامه توی خنده هام توی گریه هام همه لحظه هام فکره کربلام دانلود آهنگ داود گل اوغلی هاوا کارا بلوتو گینه یامو یاویور قاسم سلیمانی با کت شلوار بالا سر جنازه داعش جواب معمایی دوتا همسایه yazdaghabozorgi,blogfa,com اولین تلاوت تصویری عبدالباسط درآفریقای جنوبی رمان درمورد دختری بی بندوبار که مجبور به ازدواج با پسری مومن مغرور میشود ویدیو قبول میکنم قسمت ۲۰۷ صنم آهیل دانلود سریع Hozier دانلود آلبوم با لینک مستقیم آگهی های ندای وحدت کرمان روز 27 ابان مسابقه نقاشی کمبود آب دانلود اهنگ مه خوم شیتم بیشتر شیتم نکه از محسن لرستانی دانلود تلگرام برای اندروید 2,1 دانلود فایل صوتی برنامه گنج حضور بازی آنلاین به دنیا آوردن بچه آنا صرفه جویی درمصرف آب آوردن طرح درس اتوبوسی در حال حرکت5دختر ali abdolmaleki word تلفن دختر واتساپی خلاصه کل سریال قلب زرد مد پول بی نهایت بازی euro truck simulator 2 پخش انلاین نوحه عاملی سلام اولا کد آهنگهای پیشواز کردی همراه اول 5رقمی ﻛﻮﺵ ﻛﻦ ﻭﺍﺳﻪ ﻳﻪ ﻟﺤﻆﻪ ﺍﻭﻥ ﺷﻴﻂﻮﻧﻲ كه ﺍﺩﻡ ﺑﺎﺱ ﺍﺯﺵ ﺑﺘﺮﺳﻪ دانلود اهنگهای حسن سالار بچهای بمی آيا جانسودره همسر واقعي بوران است دانلود نرم افزار طلا یاب واقعی برای اندروید آپارات محرم 93 هلالی با بهترین کیفیت معما دختر سبد دارن الگوریتم نظریه تراوش نوحه سپردم دل دانلود اهنگ کردی کامران هورامی در اتوبوسی در حال حرکت 4 تا دختر وجود داره دانلود کلیپ آرام جان حسین با صدای ذاکر چرا سری دوم قبول میکنم ناتمام ماند yazd rozblog روستای محمودی اسفراین دانلود رقص خل وچلی اهیل صنم پیمان سحر جواب معمای اتوبوس وپنج گربه ها تعداد پاها دانلود کلیپ دختر اصفهانی بدون شلوار در پارک دانلود بازی کلش اف کلنز نسخه پول بینهایت بدون دروغ جواب معمای تعداد پاه دانلود بازی اندروید لگویی پول بی نهایت معمای بچه گربه گربه بچه ها بيژن باکزاد معروفترین پورن استار مرد در بازرس جواب معمای که اسم دختره توی دوسال وشیش ماه واسم پسره توی دوحرف از شکر وسه حرف از نبات آهنگ جدید بیدل برزویی ۹۳ احکام وحدت رویه دیوان عالی کشور برای ابطال طلاق غیابی زوجه از زوج,ir اموزش هک دلت اکانت لاین دانلود همه قسمت های فصل ۴ بن تن ۱۰ با دوبله فارسی listدانلود نوحه محمد عاملی ای اخان قانی بله دن مانور بلوچ ‏XXX دانلود اهنگ I know we influence که در شبکه جم پخش می شود دانلود نسخه هک شده بازی فروت کرفت انشاء طبیعت علامت زدن با ماژیک فسفری روی نوشته جعل است اپارات بهترین آهنگ محرم به نام امشب میخونم باشور نوا جواب بازی بباقلوا تست هوش آلمان کی میمیره سامانه مدیریت« واتساپ»برداشت کد محصولی جواب بازیه هندونه ۳ قسمت سین جیم دانلود با تبلت نسخه تعزیه نخسه جدید همراه بانک رفاه کاگران جاوا دانلود رمان هایی که پسر غیرتی کتک میزنه دانلود پشتم گرمه ام پی تری ترازوی دیجیتالی and قسمت کامل 250 قبول میکنم فرزانگان الیگودرز شورش براي تنديس الله به زبان گرجي در فريدونشهر اصفهان sina varaste پرنده ای که دو حرف اولش یه عدد زوج ادامش نوشیدنی پرطرفدار ایرانی پرنده ای که سه حرف اولش عدد زوج باشه جواب مسئله اتوبوس دانلود تلگرام براي اندرويد2,3 دانلود مداحی ایمان کیوانی محرم۹۳ علامت انگشت دست در دفینه فیلم چرخاندن اسیدپاشان اصفهانی نمونه سوالات چهارم 94 دانلود اجرای زنده مجید خراطها در سی سه پل دانلود آهنگ جمشید خنه بندان کرد موزیک دانلودرمان قبولم کن دانلود فیلم اگه اجازه بده سید علی خون شما برای ما حلاله دانلود مداحی اگه اجازه بده سید علی خون شما برای ما حلاله از آپارات داروی چربی سوز LIPO EX دانلودسروداینه عبرت کیلیپ سریال لطیفه قسمت بوسه انجلز فرندز دانلود اهنگ جدید خلسه من نزدیکامو دور انداختم مقاله درمورد کمبود آب دانلود اهنگ السا آخرین قسمت فصل دوم سریال قبول میکنم احیل صنم حل مشکل کیبورد بازی کلش آف کلنز متن ادبي درباره ي طبيعت برچسب ها جوانان , اتباع , کرمان , امور , افغانستانی , دانشجویان , کمیساریای عالی , عالی سازمان , امور اتباع , مهاجرین خارجی , ابتکار جوانان , صندوق ابتکار جوانان , نوجوانان اتباع افغانستانی , نوبت , فاقد مدرک , دانش , نوبت , اتباع , معرفی , آموز , نامه , معرفی نامه , دانش آموز , امور اتباع , مهاجرین خارجی , نامه تحصیلی , دریای , پروتکل , زیست , آلودگی , محیط , کشورهای , محیط زیست , آلودگی نفتی , کنوانسیون تهران , زیست دریای , زیست محیطی , مجلس شورای اسلامی , پروتکل آمادگی، واکنش , کشورهای حاشیه دریای , گاهی , می‌خواهم , نمی‌دانم می‌خواهم , سختی , دوست , صدای , باهات , تمام , دروغ , بیشتر سختی , قرار داشتم , انگار , باستان , مومیایی‌های , اسرار مومیایی‌های , مدرن اسرار , فناوری‌های مدرن , مدرن اسرار مومیایی‌های , بناست , دوان , اینکه , کوچه , چقدر , اینکه زدند , دوان دوان , امام جعفرصادق , سالروزشهادت امام , بمناسبت سالروزشهادت , کدام , داند , زنده , يعنی , نيستی، , سرعت , چگونه بايد , یادواره شهدای , شانزدهمین یادواره , شانزدهمین یادواره شهدای , تمرین , نشان , زیبایی , انسان , زشتی , اندازه , آینه , نشان می‌دهد , آشکار می‌سازد , همان اندازه , چشمانش آشکار , برابر چشمانش , چشمانش آشکار می‌سازد , برابر چشمانش آشکار , نشان می‌دهد، زیبایی , نمایم , شهدا , تحمل , تاریخ , تحمل کنید , مرتضی خانجانی , قطعنامه , شورای , ژاپن , متجاوز , نویس , صدام , قطعنامه 1929 , شورای امنیّت , نویس قطعنامه , هفتم منشور , ژاپن متجاوز , قابلیت پاسخگویی , است‌ , سنت‌ , سنتى‌ , پنهان‌ کننده‌ , اصول‌ کافى‌ , است‌ اصول‌ , است‌ اصول‌ کافى‌ , وبلاگ , علمی , اطلاع رسانی , مطلب آزمایشی , دومین مطلب , علیه , مامون , امام , جلودى , قرآن , ایشان , اخلاق بزرگوارانه , مردم , آنان , تربیت , علیه السلام , سیره , مطلب آزمایشی , اولین مطلب , وبلاگ , علمی , اطلاع رسانی , مطلب آزمایشی , دومین مطلب , مطلب آزمایشی , اولین مطلب , وبلاگ , علمی , اطلاع رسانی , مطلب آزمایشی , دومین مطلب , تمام , 1sal , جهان , عجایب هفتگانه , کـــه , کارتون , براتون , براتون قرار , دختر , دوبله , آموزان , دانش , فراغت , اوقات , فرهنگی , کلاس , دانش آموزان , اوقات فراغت , صحبت کردند , الاسلام والمسلمین , اداره تبلیغات , اداره تبلیغات اسلامی , اوقات فراغت تابستان , nike , this , with , cher , shoe , from , model this , essentially nike , fall 2015 , this combines , combines cosmetic , combines cosmetic elements , this combines cosmetic , nike , della , colore , mentre , questa , colori , restate sintonizzati , sock dart , nike sock , intersuola bianca , quanto riguarda , nike , zijn , door , niet , womens , maar , high performance , nike roshe , basketbal nike , womens schoen , performance basketbal , high performance basketbal , nike , with , roshe , white , femme , polka , nike roshe , with white , blue based , based performance , polka dots , blue based performance , nike , lebron , that , your , most , this , important dinner , most important , regarding finishing , catchphrase regarding , nike roshe , most important dinner , catchphrase regarding finishing , nike , pelle , sportswear , huarache , rivenditori , struzzo , nike sportswear , nike roshe , maggior consistenza , consistenza struzzo , huarache ottiene , maggior consistenza struzzo , نيست , تجربه , همشهري , لازم نيست , براي آن‌ها , قسمت , کتاب , امامدادی , خانم , خانم امامدادی , ایشان , خانم , فرهنگ , رضوان , خانم رضوان , رضوان امامدادی , خانم رضوان امامدادی , نشست , كتاب , تاريخ 1394 , معرفي كتاب , قسمت , کرامت , حضرت , یادآور , معصومه , تداعی , تمام , کرامت یادآور , حضرت معصومه , اسلامی داریم , تداعی می‌شوند , علیهماالسلام کانون , فرهنگ اسلامی داریم , تمام مفاهیم سازنده‌ای , آرزو , خیلی , دوست , خواد , دلم , خونه , بابای آرزو , دنبال آرزو , خیلی سخته , دختر خالم , دوست داره , تابشی , کباب , کبابپز , کبابپز تابشی , تابشی کبابپز , تابشی کبابپز تابشی , دیگی , برنج , اذان , جشنواره , دراین , دراین جشنواره , اصوات ملکوتی , اذان واقامه , بسیار دوست , خدای مهربان , خوردن , صحیح , سفالگری , ﺭﻓﺘﯽ , بمان , می‌اندیشم , قرآن , ‌های , مذهبی , کاهش , انسان , تأثیر , سراغ قرآن , آوای قرآن , علمی قرآن، , آیات قرآن , وحدت شخصیت , کمتر افسردگی داشتند , مایه هدایت گمراهان , صادق , امام , امام صادق , امام , حضرت , قائم , زندگی , محمد , حكومت , حضرت امام , خطوط اصلی , امام صادق , بيايد مدينه , وتبليغ مسأله‌ی , وتبليغ مسأله‌ی امامت , حضرت , معصومه , الله , ایشان , السلام , تربت , حضرت معصومه , علیه السلام , علیها السلام , معصومه علیها , فاطمه معصومه , حضرت معصومه سلام‏اللَّه‏علیها , حضرت معصومه علیها , خوبى برایم فراهم , ایشان اجابت كردند، , بازی , اندروید , دانلود , نسخه , strike , نمایید , برای اندروید , لینک مستقیم , دانلود بازی , مرورگر , سرعت , yandex , دارای , حرفه , دانلود , دانلود yandex , دارا بودن , yandex browser , مرورگر yandex , آنتی ویروس , دانلود yandex browser , اندروید , برنامه , افزار , بازی , youwave , اجرای , سیستم عامل , اجرای برنامه , دانلود youwave , اجرا کنید , دارا بودن , مرورگر , فایل , کروم , گوگل , دانلود , گوگل کروم , افزار دارای , بسیار سریع , مرورگر بسیار , دانلود مرورگر , دانلود مرورگر بسیار , ویندوز , استارت , منوی , استفاده , منوی استارت , wireless , qualcomm , صورت , جدید , شارژ , فلزی , صورت wireless , بدنه فلزی , بازی , birds , angry , دانلود , نسخه , wars , angry birds , بازی angry , دانلود بازی , birds star , star wars , بازی angry birds , دانلود دریافت نمایید , angry birds seasons , angry birds space , مریخ , سیاره , آسمان , زمین , فضای , فاصله , سیاره مریخ , فضای مجازی , زمین نزدیک , کیلومتری زمین , آسمان دیده , جایزه , توانست , اروپا , اسمارت , اختصاص , توانست جایزه , نگاه مصرف , جایزه بهترین , ویندوز , ترفند , استفاده , گزینه , کلیک , سیستم , انتخاب کنید , کلیک کنید , ترفند برای , جامد , تشکیل , ﺳﺒﺰﯾﺠﺎﺕ ﺷﮕﻔﺖ , ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﻄﻠﺐ , کاهش , ناهار , قدرت یادگیری , افزایش قدرت , برای افزایش , انگیز برای , شگفت انگیز , زمین , ستارگان , تاثیر , بروی , اشعه , فواصل , بروی زمین , امام صادق , انفجارهای ابرنواختری , زمین تاثیر , تاثیر گذار , انسان , بازی , فیلم , سینما , بازیگر , چهره , سینمای , «کلاه پهلوی» , سریال «کلاه , بازی کردم , سینمای ایران , همان ابتدا , سریال «کلاه پهلوی» , دیگران» بهروز افخمی , «آذر، شهدخت، پرویز , مدلینگ , امیرعلی , لباس , دنیای , دانایی , خوش‌پوشی , امیرعلی دانایی , دنیای مدلینگ , لباس پوشیدن , آسیب‌دیدگی زانو , فوتبال بازی , بازی , «کلاه , پهلوی» , دانایی , آرمان , امیرعلی , «کلاه پهلوی» , امیرعلی دانایی , برای بازی , بازی کردم , پیشنهاد بازی , ساخت «کلاه پهلوی» , سریال «کلاه پهلوی» , فیلمنامه «کلاه پهلوی» , کنید؟ امیرعلی دانایی , بازی , دانایی , فیلم , قانون , تئاتر , پهلوی» , «کلاه پهلوی» , بازی کردید , امیرعلی دانایی , سینمای ایران , است؟ دانایی , فیلم«آذر، شهدخت، پرویز , فاصله زمانی کوتاه , فیلم , دانایی , بانی , امیرعلی , بازي , سينما , بانی فیلم , امیرعلی دانایی , بازي کردم , «کلاه پهلوي» , کنيد؟ امیرعلی , کنيد؟ امیرعلی دانایی , داريد؟ امیرعلی دانایی , بازي , فيلم , آقاي , مهرجويي , , دانایی , امیرعلی دانایی , آقاي مهرجويي , کلاه پهلوي , آقاي افخمي , سينماي ايران , آذر، شهدخت، پرويز , بود؟ امیرعلی دانایی , کرد؟ امیرعلی دانایی , داشتيد امیرعلی دانایی , بازی , مهرجویی , فیلم , امیرعلی , دانایی , پهلوی , امیرعلی دانایی , کلاه پهلوی , داریوش مهرجویی , برای همین , وارد سینما , کردید؟ امیرعلی دانایی , بازی کردید؟ امیرعلی , بود؟ امیرعلی دانایی , سریال «کلاه پهلوی» , آینه , میلی‏‎متر , بالابر , ترمز , شیشه بالابر , ترمز دیسکی , محصولات , قیمت , کشنده , نمایشگاه مشهد , محصولات برای , فاروب زمان , شرکت فاروب , پریمیوم , اروپا , پیشرانه , برابر , براى , سیستم , اونتادور , سیلندر , جعبه دنده , لیتر مصرف , سیلندر ترمز , حداکثر قدرت , لامبورگینى براى , توانایى تولید حداکثر , میلیمتر , کیسه , صندلی , هوای , سیستم , سوخت , کیسه هوای , مصرف سوخت , میلیمتر فضای , هوای کناری , سیستم کنترل , کیلومتر , سوخت , مصرف , حداکثر , مصرف سوخت , کیلومتر مصرف , خودرو , دانگ , اتوماتیک , سیستم , کراس , ایران خودرو , فضای داخلی , آشنا بوده , خودروهای تجاری , دانگ , اتوبوس , مجروحین , مسیر , کشنده , خبرنگار , کشنده دانگ , اتوبوس ولوو , سرنشینان اتوبوس , کامیون کشنده , خبرنگار اجتماعی , اجتماعی باشگاه خبرنگاران , خبرنگار اجتماعی باشگاه , بازی آنلاین چت دانلود فیلم کلیپ بلاگ ریدر مکان تبلیغات شما کلیه حقوق مادی و معنوی این قالب و وب سایت متعلق به بلاگ ریدر بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد , طراحی و اجرا: 1393 - 2015 تیم برنامه نویسی و توسعه هیراسرور,, خوش آمدید جستجو تبلیغات محل نمایش تبلیغات شما دلیل کند شدن تلگرام در ایران معلوم شد تلگرام در توئیتی اعلام کرده که دسترسی به این اپلیکیشن ارتباطی در ایران محدود شده است,به گزارش خبرآنلاین، در روزهای اخیر کند شدن ارتباط از طریق این اپلیکیشن ارتباطی باعث شده بود تا کاربران آن در ایران با مشکل مواجه شوند,حالا تلگرام در توئیتی نوشته که شرکت‌های ارائه دهنده‌ی اینترنت در ایران دسترسی به تلگرام را محدود کرده اند و آن ها در تلاشند تا دلایل آن را بیابند, ادامه مطلب ,,, ↩ منوی سریع (واتساپ ،‌ تلگرام ، لاین) ↪ ↩ منوی سریع (واتساپ ،‌ تلگرام ، لاین) ↪ قیمت در بازار 500 تومان دانلود برای شما رایگان این نرم افزار یه منوی زیبا رو به گوشی شما اضافه می کنه که همه شبکه های اجتماعی توی اون هستن راحت میتونی بین شبکه های اجتماعی مختلف جابجا بشی! دیگه کسی متوجه نمیشه که همزمان چندجا چت میکنید ! دانلود در ادامه مطالب,,, منبع : http://king4ever2016,rozblog,com ادامه مطلب ,,, جلوگیری از هک شدن تلگرام آموزش چند مورد گزارش از فعالیت ناخواسته در تلگرام در همین سایت گزارش شد و بر آن شدیم تا روشی مطمئن برای جلوگیری از هک تلگرام را آموزش بدهیم, چگونه تلگرام هک می شود؟ تلگرام به خودی خود هک نمی شود و این شرکت برای هک سرورهایش مبلغ هنگفتی را به عنوان جایزه قرار داده است ولی به کمک بدافزار یا فورواردر پیام یا حتی بدون هیچ نرم افزاری می شود به تلگرام دیگران وارد شد که توضیحش را بنا به دلایل روشن امنیت در این سایت قرار نمی‌دهیم, اگر می‌خواهید � ادامه مطلب ,,, آموزش ساختن استیکر تلگرام نرم افزار پیام رسان تلگرام (Telegram) این روز ها نسخه موبایل،کامپویتر و وب آن در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است ، از مزیت های خوب این نرم افزار سرعت بالا ،رابط کاربری روان (متریال دیزاین )، استیکرهای (Stickers) گوناگون طراحی شده برای چت و اخیرا اضافه شدن قابلیت ساخت استیکر های شخصی و درست کردن پکیج استیکر توسط کاربران میباشد، در ادامه طریقه ایجاد استیکر های شخصی و اضافه کردن آن به مجموع استیکر های تلگرام و اشتراک گذاری آنها با دیگران را آموز� ادامه مطلب ,,, تلگرام پلاس Telegram Plus 3,1,1 دانلود و نصب همزمان دو تلگرام اندروید با استفاده از برنامه Telegram شما میتونید به صورت نامحدود به چت کردن با دوستان و آشنایان خود بپردازید، چت گروهی ایجاد کنید و به صورت گروهی به چت کردن بپردازید، فایل های مختلف خود از جمله ویدئو تا ۱ گیگابایت را ارسال کنید و از بابت همیشه داشتن پیام هایتان خیالتان راحت باشد چرا که همه ی پیام های شما ذخیره خواهند شد تا بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید, قابلیت های تلگرام پلاس: – نصب دو تلگرام به صورت همزمان – مخفی کردن شماره تلفن هم� ادامه مطلب ,,, دانلود اولین نسخه تلگرام برای اندروید-برای گوشی هایی با اندروید پایین اولین نسخه تلگرام:امروز برای کاربرانی که اندروید گوشی هایشان پایین است اولین نسخه تلگرام را گذاشتیم که خیلی سبک است و به راحتی برای همه باز خواهد شد,,,دانلود کنید لذت ببرید,,,دانلود اختصاصی از سایت همه چیز دانلود, DOWNLOAD NOW ادامه مطلب ,,, چگونه با هک شدن اكانت تلگرام مقابله كنيم؟ رسانه خبری امنیت اطلاعات : در تلگرام شما می توانید از نرم افزار و خدمات این پیام رسان در دستگاه های متعدد مانند موبایل ، تبلت و کامپیوتر به صورت همزمان و تنها با یک حساب کاربری بهره ببرید و همین قابلیت می تواند یک مشکل امنیتی به شمار آمده و حساب شما را تهدید کند, ادامه مطلب ,,, چگونه با هک شدن اكانت تلگرام مقابله كنيم؟ در تلگرام شما می توانید از نرم افزار و خدمات این پیام رسان در دستگاه های متعدد مانند موبایل ، تبلت و کامپیوتر به صورت همزمان و تنها با یک حساب کاربری بهره ببرید و همین قابلیت می تواند یک مشکل امنیتی به شمار آمده و حساب شما را تهدید کند, به عنوان یک مثال گاهی پیش می آید مدیران گروه ها که از طریق کامپیوتر وارد تلگرام می شوند بدون زدن Log out،کامپیوتر را خاموش می کنند، گاهی نیز ناگهان برق می رود و گاهی هم فراموش می کنند که کلید خروج را در صفحه تلگرا ادامه مطلب ,,, دلیل اختلالات تلگرام مشخص شد به گزارش افکارنیوز، برنامه پیام‌رسان موبایلی تلگرام از اواخر سال گذشته تا اوایل سال جاری مورد استقبال شمار زیادی از کاربران ایرانی قرار گرفت اما همزمان با این استقبال، رفته رفته کند شد تا جاییکه در برخی نقاط کشور کاملا از کار افتاد,جزئیات بیشتر در ادامه ی مطلب,منبع : http://socialworld,rozblog,com ادامه مطلب ,,, تبلیغات رایگان PLC ، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی در تلگرام دوستانی که در گروه های PLC1 عضو هستند کاملا با قوانین گروه آشنا هستند , یکی از این قوانین ممنوع بودن ارسال تبلیغ در گروه است , دلیل این کار هم به خاطر ماهیت آموزشی گروه است , در صورت آزاد بودن تبلیغات تعدادی از دوستان به تعداد زیاد اقدام به ارسال تبلیغ خواهند کرد که ممکن است باعث ایجاد مزاحمت برای دیگر افراد شود , برای همین این دو مقوله را از هم جدا کرده و یک گروه جدید با عنوان Advertising in PLC1 در تلگرام ایجاد شده , دوستان می توانند در این گروه عضو و به � ادامه مطلب ,,, پاسخ هکرها به ابهامات امنیت پسورد‌ کاربران ایرانی تلگرام رسانه خبری امنیت اطلاعات :مدیر گروه امنیتی آشیانه ایران گفت: کشف دو آسیب‌پذیری خطرناک در تلگرام (از جمله بدست‌ آوردن پسورد کدشده کاربران) رسما به اطلاع‌ سازندگان نرم‌افزار رسانده شده و مطابق وظیفه هکرهای کلاه سفید، این گروه ایرانی هیچ دسترسی به پسورد یا اکانت کاربران نداشته است, ادامه مطلب ,,, گروه تاسیسات در تلگرام دوستان علاقه مند به مباحث تاسیسات در صنایع مختلف می توانند برای تبایدل نظر و یا گرفتن جواب های پرسش های خود به گروه تاسیسات در نرم افزار تلگرام بپیوندند , کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید و یا لینک آنرا برای دوستان خود ارسال کنید , و یا اینکه به شماره 09112754501 عبارت " گروه تاسیسات " را ارسال کنید , گروه تاسیسات ادامه مطلب ,,, تلگرام Telegram توضیحات تلگرام یکی از جدیدترین ابزارهای ارسال پیام است, برنامه‌ای مشابه واتس‌اپ ولی بهتر در جزئیات,تلگرام بسیار سریع، ساده، امن و کاملاً رایگان است, گروه گفتگو با حد‌اکثر ۱۰۰ نفر درست کنید، ویدئو‌هایی با حجم حد‌اکثر ۱ گیگا‌بایت و عکس‌ها را با جستجو در وب بفرستید, می‌توانید تمام چیز‌هایی که به اشتراک می‌گذارید را در ابر ذخیره کنید, ادامه مطلب ,,, گروه منطق در نرم افزار تلگرام دوست گرامی آقای عامر آمیخته ایمیل زیر رو برام فرستادن تا در دسترس علاقه‌مندها قرار بدم, با سپاس از لطفشون, «ما قبلاً یه گروه منطق در وایبر داشتیم اما مشکلات خاص خود رو داشت, بعد از بررسی ای که با دوستان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که نرم افزار تلگرام از نرم افزارهای مشابه خیلی بهتره, اگر به نظر شما مشکلی نداره لطفاً این موضوع رو که در تلگرام گروه منطق داریم رو توی وبلاگتون بزارید تا علاقه مندان به منطق (از دانشجویان گرفته تا اساتید) در صو� ادامه مطلب ,,, گروه میثاق با انقلاب اسلامی در تلگرام به اطلاع می رساند جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی هر چه بیشتر در جهت آرمان های انقلاب اسلامی این وبلاگ اقدام به ایجاد گروهی با نام "میثاق با انقلاب اسلامی" در شبکه اجتماعی تلگرام کرده است, در صورت تمایل به عضویت می توانید از لینک زیر استفاده کنید و یا شماره خود را بصورت خصوصی بفرستید تا به عضویت گروه درآیید, لینک عضویت در گروه تلگرام https://telegram,me/joinchat/0402116802239c4fe21cc2e39c4e53f4 ادامه مطلب ,,, اطلاعیه مهم ضمن عرض سلام و تسلیت به مناسبت ایام شهادت مولا علی(ع) به اطلاع می رساند به دلیل حمله ی افراد ناشناس و معاند با نظام ، انقلاب و اسلام به گروه میثاق با انقلاب اسلامی در تلگرام ، ما مجبور به انحلال گروه شدیم, این افراد که ظاهرا گرایش شیطان پرستی داشته اند پس از به دست آوردن لینک عضویت ، وارد گروه شدند و به گروه و محتوای آن توهین کردند, به دلیل اینکه لینک عضویت در گروه ، پخش شده و در اختیار آنان قرار گرفته بود مجبور شدیم این گروه را پاک کنیم لذا این و ادامه مطلب ,,, آموزش کامل هک تلگرام اندروید سلام, در این پست قصد دارم به شما دوستان و همراهان وبسایت lineee آموزش هک تلگرام اندروید را بدهم, کافی است مراحل زیر را به ترتیب اجرا نمایید, 1-وارد وبسایت تلگرام به نشانی telegram,com شوید, 2-برنامه تلگرام را بر روی گوشی خود نصب کنید, 3-گوشی فردی را که قصد هک کردن آن را دارید حداقل یک بار در دست بگیرید و با زدن کد *#06# کد imei رمزی گوشی را یاداشت کنید, 4-کافی است نرم افزار telegramxapp را دانلود کرده و کد مشخص شده را در آن وارد نمایید 5-تلگرام را اجرا نمایید و وارد � ادامه مطلب ,,, زبان فارسی برای تلگرام ☆☆افزودن زبان فارسی به تلگرام☆☆برای این کار کافیست فایل xmlزیر را دانلودکرده ابتدا برای یکی از دوستان یا گروه بفرستید وبعد سه نقطه کنار فایل ارسالی را فشاردهید و apply localization file بزنید و زبان فارسی را انتخاب کنید,,□برای فرستادن باید از گزینهfile استفاده کنید,■حتما باید فایل را برای گروه یا شخصی ارسال کنید تا امکان فعال سازی داشته باشدحجم:40کیلوبایت لینک دانلود ادامه مطلب ,,, به گروه ما در تلگرام بپیوندید شرکت قیزیل توپراق سهند خدمات شرکت راه اندازی سایتهای تولید کودهای بیولوژیک احداث باغ، گلخانه و ,,,, بازدید رایگان از باغ و گلخانه و تغذیه نویسی و هر آنچه در کشاورزی به آن نیاز دارید,,,, محصولات شرکت ورمی ارگانیک (کود آلی)همو ارگانیک (کود آلی هوموسی)چمو ارگانیک (کود آلی کامل)زئو ارگانیک (کود آلی گوگردی)نیترو ارگانیک (کود آلی ازته)فسفو ارگانیک ( کود آلی فسفاته)کالیو ارگانیک (کود آلی پتاسه)کلسیو ارگانیک (کود آلی کلسیمی)زینکو ارگانیک (آهن و روی)کرم ا ادامه مطلب ,,, حل مشکل یافتن افراد با سرچ در تلگرام Telegram یکی از مزیت های تلگرام ، پیدا کردن و گفتگو کردن با افراد با داشتن یوزرنیم اون ها هستش که متاسفانه مدتی هست که این قابلیت در تلگرام دچار مشکل شده و با سرچ زدن نام کاربری دیگه اون رو پیدا نمیکنه ! اما این مشکل به راحتی قابل حل هستش که میتونید با این ترفند هر فردی که مایلید رو ادد کنید و باهاش به گفتگو بپردازید , با lineee در این آموزش همراه باشید ! برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنیدمنبع : http://lineee,rozblog,com ادامه مطلب ,,, راه اندازی گروهی در تلگرام با عنوان مناظره با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی وبلاگ سنی کلوب در تلگرام یک گروه راه اندازی نموده با عنوان مناظره افرادی که مایل به عضویت در گروه هستند از طریق نظرات به صورت خصوصی یا آدرس ایمیل ذیل شماره تماس خود را ارسال نموده و به عضویت گروه مناظره درآیند, saeedahadnejad2@gmail,com یا حق یا علی ادامه مطلب ,,, آیا تلگرام شنود می‌شود؟ تلگرام مدعی است اشخاص ثالث و حتی مدیرانش هم به اطلاعات کاربران دسترسی ندارند و می‌گوید پیام‌ها و فایل‌ها دارای یک دوره زمانی خودتخریبی است که بعد از مدتی پس از خوانده‌شدن، حذف می‌شوند, اما به‌نظر می‌رسد این ادعا حداقل برای کاربران ایرانی رد شده است، زیرا طی روزهای اخیر در گروه‌های تلگرامی متنی به‌همراه لینک وب‌سایت چت تلگرام انتشار یافته مبنی‌بر اینکه:, ادامه مطلب

به علت اد کردن ربات های اسپر توسط عده ای مریض در گروه ها و همچنین تغییر نام و عکس گروه ها به محتوای مستهجن توسط همین افراد روانی لینک عضویت قرار داده نخواهد شد

 

 

برای عضویت در گروه ها لطفا" شماره تلفن همراه خود را به همراه نام وخود و نوع گروه مورد نظر( به جز گروه های مستهجن) در نظرات همین مطلب اعلام نمایید.

(توجه داشته باشید که شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد)

 

 

لینک  سوپر گروه کرسی آزاد اندیشی ادب و اندیشه:

---
لینک حذف شد

 

 

لینک کانال تلگرامی طنز سیاسی خفن و باحال:

https://telegram.me/joinchat/BaGL-Dx6IGAUsLH6o221_w

نویسنده : Mostafa بازدید : 3907 تاریخ : دو شنبه 2 شهريور 1394برچسب: صفحه اصلی اخبار ۱ دانلود سرگرمی فیلم و سینما کودکانه مطالب فقهی ورزش گوناگون فناوری عاشقانه خانه » لینک های » لینک های گروه های طنز تلگرام لینک های گروه های طنز تلگرام شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ 1,113 views 0 دیدگاه لینک های گروه های طنز تلگرام آدرس لینک گروه های تلگرام طنز جوک | سرگرمی | دانلود اهنگ جدید 93z,ir/tag/آدرس-لینک-گروه-های-تلگرام-طنز-جوک/ ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – لينک بهترين گروه هاي تلگرامخلاصه اي از مطلب :ادامه اين مطلب :لينک بهترين … جدید ترین گروه های تلگرام | اِی اِم تِرِین amtrain,ir/جدید-ترین-گروه-های-تلگرام/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, – با سلام با زیاد شدن گروه های تلگرام ما تصمیم گرفتیم هر روز اونهارو معرفی … link is broken or has expired مواجه شدید لینک مورد نظر رو اعلام کنید, لینک گروه طنز تلگرام – | آرشیو مطالب جالب و خواندنی aman-rzb,tizblog,ir/list/لینک+گروه+طنز+تلگرام,html عضویت در بهترین گروه های تلگرام{جک خنده تفریحی,, برای عضویت به آی دی زیر پیام بفرستید,moferferi60@گروه طنز اجتماعی طنز های سالم و فرهنگی و اموزنده … لینک گروه های طنز در تلگرام – صفحه اصلی atregandom-bsky,tizblog,ir/list/لینک+گروه+های+طنز+در+تلگرام,html عضویت در گروه‌هاي جوک و خفن تلگرامسلام عزیزان, در قسمت نظرات همین پُست شماره خود یا لينک (آیدی)گروه‌هاي تلگرام را بفرستید تا دوستان جدید پیدا کنید و در … آدرس لینک گروه های تلگرام طنز جوک|پرتال جامع اکت بلاگ 98world-blog,actblog,ir/…/آدرس+لینک+گروه+های+تلگرام+طنز+جوک,ht… 4- ارسال پیام با فرمت هاي text (متن) , تصویر و لينک در پنل تلگرام … گروه تبلیغات در تلگرام به عنوان برترین شرکت تبلیغاتی در تلگرام بوده که توانسته است … لينک بهترين گروه هاي تلگرام – اف پنجاه دانلود f50download,ir/post/945/لينک-بهترين-گروه-هاي-تلگرام,html ۶ روز پیش – لينک گروه هاي 18 تلگرام | چه تعداد رابطه بين همسران ,,, Jun 13, 2015 – عضویت در بهترینگروه طنز وسرگرمی جوکستان در واتساپ … این مدت هم … عضویت در گروه های تلگرام و افزایش دوستان در تلگرام :: … imanx,blog,ir/…/عضویت-در-گروه-های-تلگرام-و-افزایش-دوستان-در-تلگ… ۶ روز پیش – لینک بهترین گروه های تلگرام – برترین وب تفریحی – رزبلاگ …,, لینک گروه جوک در تلگرام |عضویت در گروه های جوک و طنز تلگرام, لینک گروه جوک در تلگرام |عضویت در گروه های جوک و طنز … m,s,a,loxchat,com/…/لينک%20گروه%20جوک%20در%20تلگرام%20%7… لینک گروه جوک در تلگرام |عضویت در گروه های جوک و طنز تلگرام, سلام دوستان در قسمت نظرات شماره تون + اسمتون رو قرار بدید تا در یه گروه توپ دختر پسرای باحال … عضویت در گروه های جوک و باحال تلگرام – دانلود فیلم www,kharabe,com/عضویت-در-گروه-های-جوک-و-باحال-تلگرام,html telegram-app-sibafuse, سلام دوستان در قسمت نظرات شماره یا ایدی رو قرار بدید تا یه گروه توپ دختر پسرای باحال تلگرام عضو شید , برای عضویت بر روی لینک زیر … گروه های طنز تلگرام – صفحه اصلی eestekhdam-rzb,krediteinfach,net/list/گروه+های+طنز+تلگرام,html اطلاعیه مهم :گروه هواداران فرناندو تورس در تلگرام ( F9T fans ) … تلگرام را بر روی گوشی موبایل خود نصب کرده و بعد روی لینک زیر کلیک کنید و با نرم افزار تلگرام لینک را باز کنید , … یک جور آدم هاي دیگه بودند که برای هرچیزی عضو گروه شده بودند ب لينک گروههاي دختر و پسر در تلگرام – برترین وب تفریحی readauto,rozblog,com/post/…/لينک-گروههاي-دختر-و-پسر-در-تلگرام,ht… ۲۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – لينک گروه جوک در تلگرام |عضويت در گروه هاي جوک و طنز تلگرام, m,s,a,loxblog,com/post/1881/لينک%20گروه%20جوک%20در%20… مصطفي … لینک گروه خنده دار در تلگرام | فان لایف www,funlife,ir/2015/06/لینک-گروه-خنده-دار-در-تلگرام/ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, – ۲ days ago – ثبت نام در بزرگترین گروه واتس آپ جوک و ترول های خنده دار به ما , …لینک مستقیم عضویت درگروه جک تلگرام – خانه, moneyblog,ir/, لینک گروه های باحال خفن تلگرام | ثبات – عکس طنز و خنده دار tafrihe-azad,sobaat,ir/list/لینک+گروه+های+باحال+خفن+تلگرام,html این روزها تب مهاجرت از نرم‌افزار محبوب وایبر (حداقل تا چندی پیش) به تلگرام بسیار داغ شده است و سیل این مهاجرت به حدی رسیده که شاید بتوان ایرانیان را در رده نخست … لینک گروه فعال تلگرام – الکی مثلا www,statusjan,ir/tag/لینک+گروه+فعال+تلگرام برای عضویت در گروه استاتوس جان به id زیر یک پیام عضویت ارسال کنید … برچسب ها : لینک گروه های تلگرام ,لینک گروه برای تلگرام , لینک گروه تلگرام , لینک … استیکرهای جدید تلگرام | لینک استیکر های تلگرام sticker-blog,acvo,biz/ ۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, – آرشیو لینک های استیکر در تلگرام | بانک لینک های جدید استیکر تلگرام … جدیدترین لینک های استیکر تلگرام اولین انتشار در گروه های تلگرام:, لینک گروه های تلگرام – عکس های خفن dellbakhte13,rzb,ir/post/2355 ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – لینک گروه های مختلف در تلگرام, نتيجه اي براي جستجوي شما پيدا نشد, گروه بندی مطالب, اخبار و رسانه · طنز · ورزش … آخرین سایت های بروز شده, آراد – پیامک های طنز خنده دار جدید تلگرام | جستجو | araddvd,ir/list/پیامک+های+طنز+خنده+دار+و+جدید+تلگرام,html برای عضویت در بهترین گروه هاي ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها کلیک کرده و سپس بر روی کلید سبز jone کلیک نمایید,منبع : http://jalebiyat,ir لینک گروه های طنز در تلگرام|پرتال جامع زنجان دانلود abaghajani159,zanjandownload,ir/…/لینک+گروه+های+طنز+در+تلگرام,h… 4- ارسال پیام با فرمت هاي text (متن) , تصویر و لينک در پنل تلگرام … خصوصیت ویژه تلگرام, حفظ حریم شخصی است به طوری که شماره افراد در گروه نمایش داده نمی شود, لینک گروه های باحال خفن تلگرام | B4Y edex,b4y,ir/list/لینک+گروه+های+باحال+خفن+تلگرام,html یه گروه تلگرام صرفا جهت اشتراک فایل هاي درسی برای ورودی زده شده, دوستانی که …, هاي باحال,عکس هاي خنده دار باحال,عکس خفن,باحال عکس,طنز خفنعکس هاي خفن ,عکس … لینک گروه تلگرام های امروز 28تیر 94 mehr,vistablog,ir/post/886 ۷ روز پیش – Translate this page 19 hours ago – لینک گروه تلگرام های امروز یکشنبه 28 تیر 1394 ,, پیام های طنز باحال و خنده دار تلگرام تیر 94 khasdl,ir/, @ @ @ Gap Do3tane @ @ @ – عضویت در گروههای تلگرام comotash,mihanblog,com/post/131 ۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍,ش, – عضویت در گروههای تلگرام, … 1-طنز حلال 09367864290 2-حسینیه 09122476270 3-قرارگاه فرهنگی … چت در ویندوز و اندروید, لینک های مرتبط :, معرفی گروههای تلگرام ( لیست شماره شماره1) – بهترین های روز www,bestofday,ir/text-201505120845147093 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍,ش, – گروه فرهنگی طنز تلخ , … روه فان کلاب مخصوص جوک و چت لینک گروه … آهنگ جديد و طنز جعفر تحت عنوان “قبرستون شير شاه” كه در آن رضا پيشرو را … عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت: مرجع وب … jalebiyat,fetros,ir/ تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر … برای عضویت در بهترینگروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها … عضویت در باحال ترین گروه های تلگرام – مرز فان www,marzfun,ir/عضویت-در-باحال-ترین-گروه-های-تلگرام,html ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍,ش, – عضویت در باحال ترین گروه های تلگرام گروه دختر پسرای خوشگل و پولدار تلگرام سلام دوستان در روی لینک زیر کلیک کنید تا توی گروه توپ دختر … لینک گروه های تلگرام در نظرات – سیتی بلاگ www,30tblog,ir/list/لینک+گروه+های+تلگرام+در+نظرات,html بیشتر عکس ها از طریق موبایل گرفته شده و لازم نیست حتما عکاس حرفه ای باشید, برای عضویت به آی دی زیر پیام بفرستید,moferferi60@گروه طنز اجتماعی طنز هاي … عضويت در گروه تلگرام دختران +۱۸ | دانلود فیلم خارجی و … – خانه iran4download,com › دانلود نرم افزار ۶ روز پیش – سلام دوستان در روي لينک هاي زير کليک کنيد تا توي گروه توپ دختر پسراي …,, لينک گروه جوک درتلگرام |عضويت در گروه هاي جوک و طنز … اسم طنز گروه برای تلگرام – آفا وب آرشیو وبلاگ های ایرانی ghatreh-rzb,afaweb,ir/list/اسم+طنز+گروه+برای+تلگرام,html با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست های تلگرام و گروههای …, دانلود جدیدترین نسخه مسنجر تلگرام + تمام توضیحات + لینک دانلود … لینک گروه طنز در تلگرام | جستجو | جدیدترین خبرها highestvideo,com/news/list/لینک+گروه+طنز+در+تلگرام,html یه گروه تلگرام صرفا جهت اشتراک فایل های درسی برای ورودی زده شده, دوستانی که تلگرام ندارند, برای اینکه حقی ازشون ضایع نشه, لطفا تلگرام نصب کنند و به یکی … عضویت در بهترین گروه های تلگرام لینک عضویت – هستی بلاگ www,hastiblog,ir/…/عضویت+در+بهترین+گروه+های+تلگرام+%5C++لین… تلگرام دارای گروه هاي بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لينک هاي زیر … با توجه به پایان فعالیتگروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست هاي … لینک عضویت در گروه های تلگرام – دانلود اهنگ و نرم افزار soltanfa,ir/list/لینک+عضویت+در+گروه+های+تلگرام,html با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست هاي تلگرام و گروههاي تلگرام تغییر نام داددر این وبلاگ سعی میشود گروههاي خوب تلگرام شامل … لینک عضویت در گروه های تلگرام 18p,2news,ir/?paged=24 ۲ روز پیش – گروه سکسي در واتس اپ – انجمن خفن عضويت در گروه واتس اپ – جوک هاي خفن گروه …,, ويـــــــژه نــوروز ۹۴ عکس طنز گــروه ســـرود ۴جـــوک تقديم ميکند … گروه فعال,شلوغ و بزرگ تلگرام دعوتت کنم – انجام میدم www,anjammidam,com/kareh/morteza3375/…گروه…تلگرام…/1198 امکان ایجاد و چت به صورت گروهی با اتاق های گفتگوی تا حداکثر ۲۰۰ نفر … معرفی گروهها – تبادل – تبلیغات – بازاریابی – بورس – و انواع گروههای طنز و جذاب دیگر, لینک گروه خنده دار در تلگرام | جستجو | دنیای اینترنت boxiaozui,com/list/لینک+گروه+خنده+دار+در+تلگرام,html یک گروه مذهبی در نرم افزار تلگرام راه اندازی کردم تا جایی باشد برای دور هم بودن بچه های مذهبی, هر کس مایل باشد در این گروه عضو شود در قسمت نظرات شماره موبایل خود را … لیمو | لینک گروه های دخترانه تلگرام pmc2015-rzb,leemu,ir/list/لینک+گروه+های+دخترانه+تلگرام,html اگر در تلگرام عضو گروههاي زیادی هست حتما صدای پی در پی فعالیت ها در گروه شما را …, شما دوستان عزیز آماده شده استهر یک از لينک هاي زیر را کپی یا لمس نموده و با تلگرام …,, دوبله فارسی با لينک مستقیممطالب دیگر در مورد این مطلب :طنز – باحال دانلود خانه | آرشیو لینک های استیکر در تلگرام | بانک لینک های … sticker-blog,linkaddurl,ir/page-31966,html با استفاده از لینک های استیکر تلگرام که در این بلاگ قرار داده میشود, جزو اولین نفراتی … جدیدترین لینک هایاستیکر تلگرام اولین انتشار در گروه های تلگرام:, عضویت در گروه‌های تلگرام – عکس و مطالب جالب و خنده دار parsvip,blogsky,com/tag/عضویت-در-گروه‌های-تلگرام سلام عزیزان, در قسمت نظرات همین پُست شماره خود یا لینک (آیدی) گروه‌ های تلگرام را بفرستید تا دوستان جدید پیدا کنید و در گروه‌های باحال و خفن تلگرام عضو شوید, عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت – جالبیات www,jalebiyat,ir/post/70/joine_to_best_groups_telegram_via_linke,aspx ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر میتوانید استفاده نمایید, ورود به گروه های تلگرام با لینک, معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot – ای پی کی فا apkfa,ir › بخش آموزشی › آموزش و ترفندهای تلگرام یکی از ویژگی های تلگرام ربات هایی (telegram bot) هستند که در آن مشعول به کارند که ما … دعوت به گروه از طریق لینک گروه تلگرام Telegram Invite to Group via Link …, با ربات متن هر روز متن های مختلفی در زمینه های ورزشی خبری مذهبی طنز اشعار پند و … لینک بهترین گروه های تلگرام – نت فیکس www,netfixed,ir › تیلیغات ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – دوستان برای سادگی عضویت لینک گروه ها کوتاه شده, لینک کوتاه شده هر گروه رو توی مرورگر گوشیتون وارد کنید اتوماتیک تلگرام باز میشه و در … عضویت در جدیدترین گروه های تلگرام – صفحه اصلی funian-blogir,lordwebhost,ir/page-511238,html عضویت در بهترین گروه طنز وسرگرمی جوکستان در واتساپ … این مدت هم بیشتر سرگرم گروه های تلگرام … لینکمستقیم عضویت در گروه های تلگرام – صفحه اصلی, گروه های طنز تلگرام | جستجو | |دانلودآهنگ جدید – مخزن بلاگ makhzanblog,ir/list/گروه+های+طنز+تلگرام,html با سلام برای دریافت فایل هاي مراسم میتوانید از طریق تلگرام دریافت کنید, روش: 1- نرم افزار تلگرام را بر روی گوشیتان نصب کنید, دریافت لینک اندروید, لینک … لینک بهترین گروه های تلگرام | پارت تولز – صفحه اصلی parsvip-sky,parttools,ir/list/لینک+بهترین+گروه+های+تلگرام,html پیام هاي کوتاه و بلند دست به دست در گروه ها و شبکه هاي اجتماعی مثل قاب دستمال … لينک هاي استیکر تلگرام رو هرروز باکمک شما دوستان در این بلاگ آپدیت خواهیم کرد, بافیا – عضویت در بهترین گروه های تلگرام لینک عضویت … bafiamarkazi,ir/…/عضویت+در+بهترین+گروه+های+تلگرام+++لینک+ع… تلگرام دارای گروه هاي بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لينک هاي زیر … ترین مهاجرت هايی ممکن, مهاجرت کاربران ایرانی از وایبر به تلگرام بوده است(طنز)! لینک و آدرس وشماره گروه های تلگرام » مـسیرا | مسیر گردش … masira,ir › فضای سایبر ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – مجله فضای سایبری مسیرا؛ این بار لینک برخی از گروه های موجود در شبکه اجتماعی تلگرام را برای … لینک و آدرس وشماره گروه های تلگرام … 1-طنز حلال لینک عضویت گروه تلگرام – سایت تفریحی pouyapadid,ir/list/لینک+عضویت+گروه+تلگرام,html با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست های تلگرام و گروههای تلگرام تغییر نام داددر این وبلاگ سعی میشود گروههای خوب تلگرام شامل … لینک گروه خنده دار تلگرام – عکس های خفن – صفحه اصلی pmc2015,wikifars,ir/list/لینک+گروه+خنده++دار+تلگرام,html تلگرام فارسی ( تلگرام پلاس) یکی از امن ترین مکان ها برای ایرانیان است به وسیله ی این نرم افزار گروه های 200 نفره بسازید ,ویدیو هایی با حجم حداکثر 1 گیگ به … شانخ – عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت jalebiyat,shankh,ir/page-5789,html تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر … برای عضویت در بهترینگروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها … پست های تلگرام telegrampost-bsky,promo-amdindonesia,com/ با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست های تلگرام … لینک ورود به گروه تلگرام لینک گروههای تلگرام لینک ورود به گروههای تلگرام … حلی – عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت helli1,ir/page-5789,html تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر … برای عضویت در بهترینگروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها … استیکرهای جدید تلگرام | لینک استیکر های تلگ – ترفند ها tarfand,mod7,ir/p/f72d161395d1ae6cf88c684ad46540db08 جدیدترین لینک های استیکر تلگرام اولین انتشار در گروه های تلگرام: …, گروه بندی مطالب اخبار و رسانه طنز ورزش سیاست تکنولوژی اقتصاد مذهب فرهنگ آخرین مطالب … 0 نفر 0 نفر tweet لینک های,گروه خفن تلگرام,گروه سکسی تلگرام,گروه های طنز تلگرام,گوناگون 1 اشتراک گذاری مطلب لینک کوتاه برای مطلب مطالب مرتبط اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای همکاری با دولت در دوران پساتحریم دانشجویان سرمایه های کشور هستند و باید به آنها اعتماد کرد توسعه فضاهای آموزشی باید متناسب با آمایش علمی منطقه‌ای باشد ۳۷ درصد آموزش عالی کشور در اختیار دانشگاه آزاد است جزئیات ثبت نام آزمون های آیلتس اعلام شد رد شایعات درباره نحوه ورود به دوره دستیاری/ تغییرات تخصص داروسازی جزئیات فراخوان جدید جذب استاد/ مهلت دانشگاهها برای اعلام نیاز ماموریت وزارت علوم برای تدوین گزارشی از روند پایان نامه فروشی کاهش ظرفیت پذیرش رشته های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد کلاهی که سر نظام آموزش عالی انگلیس رفت ایمیل شما آشکار نمی شود نوشتن دیدگاه جستجو برای: مطالب پیشنهادی به شما فروزان به سیاه‌جامگان پیوست اولین تمرین ستاره کوبایی با لباس لاجوردی عکس های دیدنی از زیبایی های لندن و انگلیس دانلود دوبله فارسی فیلم بیسبال+با کیفیت بلوری The Natural ابراهیم‌زاده: می‌خواستم نیمار ۱۷ ساله را به ذوب‌آهن ببرم دانلود آهنگ جدید دی جی ممس و هادی tz به نام این دیگه چه عشقیه سری جدید جوک و اس ام اس های خنده دار مرداد ۹۴ دانلود ریمیکس جدید محسن چاوشی به نام عروس من جزوه‌ی تاریخچه دانشمندان کتاب‌های شیمی دبیرستان ربات قاتل در کارخانه فولکس واگن کاپیتان معروف در کنار زوج هنری در افتتاحیه یک رستوران /عکس درمجموع ۴۰درصد اقتصادایران معاف از مالیات است طارمی: نوبت من است که آقای گل بشوم دانلود بیس تکنو خارجی با کیفیت ۱۲۸ با لینک مستقیم دانلود دوبله فارسی فیلم ربوده شده + با کیفیت بلوریTaken 3 2014 دانلود قسمت سیزدهم ۱۳ پرومو ویدیو کلیپ سِلفی لِلِ ره برای فیلم باج رانجی بای جان تیم والیبال پیکان بلاخره جام قهرمانی خود را گرفت جدیدترین قیمت انواع پراید صفر +جدول خبر جدید مذاکرات وین و برداشته شدن تحریم ها امروز ۲۲ تیر ماه ۹۴ پست ها اخیر تهیه رنگ خوراکی طبیعی بازیگران برق در بورس انرژی تقویت مالی می شوند آیا ارتش آمریکا توان “محو کردن” ایران را دارد؟+ تصاویر ابراز نگرانی بولتون از قدرت اقتصادی چین شورای نگهبان نباشد رئیس جمهور با لباس زنانه فرار می‌کند! بانک مرکزی مخالف فروش موسسه میزان به سرمایه گذار جدید است طنز/ جدول برنامه‌های سفارت انگلیس بعد از بازگشایی! (تصاویر) تجمع در مقابل سفارت انگلیس موزه ای درون کوه + تصاویر موشک توپول روسیه با موفقیت آزمایش شد + عکس اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای همکاری با دولت در دوران پساتحریم توسعه فضاهای آموزشی باید متناسب با آمایش علمی منطقه‌ای باشد دانشجویان سرمایه های کشور هستند و باید به آنها اعتماد کرد جزئیات ثبت نام آزمون های آیلتس اعلام شد ۳۷ درصد آموزش عالی کشور در اختیار دانشگاه آزاد است مطالب پربازدید پایین امدن قیمت خودرو و سکه طلا بعداز توافق هسته ای ۲۳ تیر ۹۴ دانلود مداحی جواد مقدم شب قدر ۱۹ رمضان ۹۴ دانلود مداحی حاج محمود کریمی شب ۱۹ رمضان ۹۴ دانلود قسمت شانزدهم ۱۶ برنامه ماه عسل ۹۴ شادی دختران ایرانی در خیابان بعد از توافق هسته ای ۲۳ تیر ۹۴ دانلود ویژه برنامه عید فطر برنامه ماه عسل ۹۴ عکس های الهام عرب دختر مدل پزر عروس مهمان ماه عسل۹۴ دانلود آهنگ جدید مجید فرهبد و شعیب عرب به نام زیر نور آفتاب دانلود قسمت پانزدهم ۱۵ سریال پایتخت ۴ دانلود آهنگ میانی سریال تنهایی لیلا با صدای علیرضا قربانی دانلود قسمت هجدهم ۱۸ برنامه ماه عسل ۹۴ شهر های مورد نیاز در استخدامی اموزش و پرورش مرداد ۹۴ دانلود برنامه خندوانه با حضور امین زندگانی و همسرش و جناب خان شنبه ۲۷ تیر ۹۴ دانلود دوبله فارسی فیلم نوح +با کیفیت بلوریnoah 2014 عضویت در گروه جدید +۱۸ تلگرام آخرین اخبار آیا ارتش آمریکا توان “محو کردن” ایران را دارد؟+ تصاویر ابراز نگرانی بولتون از قدرت اقتصادی چین شورای نگهبان نباشد رئیس جمهور با لباس زنانه فرار می‌کند! بانک مرکزی مخالف فروش موسسه میزان به سرمایه گذار جدید است طنز/ جدول برنامه‌های سفارت انگلیس بعد از بازگشایی! (تصاویر) تجمع در مقابل سفارت انگلیس موزه ای درون کوه + تصاویر موشک توپول روسیه با موفقیت آزمایش شد + عکس تهیه رنگ خوراکی طبیعی بازیگران برق در بورس انرژی تقویت مالی می شوند تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز, ادامه مطلب

 

به علت اد کردن ربات های اسپر توسط عده ای مریض در گروه ها و همچنین تغییر نام و عکس گروه ها به محتوای مستهجن توسط همین افراد روانی لینک عضویت قرار داده نخواهد شد

 

 

 

برای عضویت در گروه ها لطفا" شماره تلفن همراه خود را به همراه نام وخود و نوع گروه مورد نظر( به جز گروه های مستهجن) در نظرات همین مطلب اعلام نمایید.

(توجه داشته باشید که شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد)

 

 

 

 

 

لینک کانال تلگرامی طنز سیاسی خفن و باحال:

 

https://telegram.me/joinchat/BaGL-Dx6IGAUsLH6o221_w

 

نویسنده : Mostafa بازدید : 4919 تاریخ : دو شنبه 2 شهريور 1394برچسب: ص Google+‎ جستجو تصاویر YouTube Gmail Drive Translate Mobile بیشتر ورود Google تقریباً ۴۵۸٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۹ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید عضویت در بهترین,شلوغ ترین,با کلاس ترین,گروه های واتس ,,, www,alizahedi,blogsky,com/ عضویت در بهترین,شلوغ ترین,با کلاس ترین,گروه های واتس آپ و تلگرام,پایه نهم,نمونه سوال پایه نهم, پاورپینت پایه نهم,جزوه پایه نهم, - این وبلاگ برای سرگرمی شما ,,, ‏بازگرداندن تمامی پیام های واتس آ - ‏دوست یابی در واتس آپ آنلاین - ‏علی - ‏گروه های تلگرام بهترین گروه های تلگرام سایت - عضویت در بهترین,شلوغ ,,, alizahedi,blogsky,com/tag/بهترین-گروه-های-تلگرام-سایت ۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, - عضویت در بهترین,شلوغ ترین,با کلاس ترین,گروه های واتس آپ و ,,, برای عضویت در گروه شلوغ و پر طرفدار گروه چت و گفتگو در تلگرام اینجا ,,, حلی - عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت jalebiyat,helli1,ir/page-5789,html برای عضویت در بهترین گروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها کلیک کرده و سپس بر روی کلید سبز jone کلیک نمایید, منبع : http://jalebiyat,ir منبع ,,, عضویت در بهترین و شلوغ ترین گروه های تلگرام - Admin alizahedi-bsky,neoblog,ir/page-462169,html ۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, - لطفا قوانین بالا را به صورت کامل بخوانید و در صورتی که با این قوانین موافق هستید به گروه های تلگرام ما بپیوندید · طریقه ی عضویت در گروه های ,,, عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت - جالبیات www,jalebiyat,ir/post/70/joine_to_best_groups_telegram_via_linke,aspx ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, - تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک ,,, برای عضویت در بهترین گروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از ,,, عضویت در بهترین,شلوغ ترین,با کلاس ترین,گروه های واتس ,,, alizahedi-bsky,lordpop,ir/ عضویت در بهترین و شلوغ ترین گروه های تلگرام, با سلام · این بار با مجموعه گروه های جدید و فعال در تلگرام در موضوع های مختلف بازگشتیم · ابتدا برای دانلود آخرین ,,, لينک بهترين گروه هاي تلگرام - برترین وب تفریحی readauto,rozblog,com/post/1284/لينک-بهترين-گروه-هاي-تلگرام,html ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, - لينک بهترين گروه هاي تلگرامخلاصه اي از مطلب :ادامه اين مطلب : لينک بهترين ,,, دانلود سريال شمعدوني قسمت عروسي | براي عضويت در گروه تلگرام ,,, لينک بهترين گروه هاي تلگرام - اف پنجاه دانلود f50download,ir/post/945/لينک-بهترين-گروه-هاي-تلگرام,html عضویت در بهترین و شلوغ ترین گروه های تلگرام, شنبه 6 تیر 1394 @ 10:54 | نویسنده: علی | چاپ, با سلام, این بار با مجموعه گروه های جدید و فعال در تلگرام در موضوع , عضویت در گروه تلگرام جک خنده :: جدیدترین های اینترنت net4u,blog,ir/post/عضویت-در-گروه-تلگرام-جک-خنده عضویت در باحال ترین گروه های تلگرام,گروه دختر پسرای خوشگل و پولدار ,,,, عضویت در گروه واتس اپ - جوک خنده دار - عضویت در گروه واتس اپ , بهترین گروه های ,,, عضویت در گروه تلگرام جوک عکس کلیپ marzfilm,com/عضویت-در-گروه-تلگرام-جوک-عکس-کلیپ/ لینک های گروه های تلگرام جالب ایرانی و معرفی گروه های تلگرامی , گروه تلگرام جوک,عضویت در گروه تلگرام جوک عکس کلیپ عضویت در گروه جوک +18 و عکس و ,,, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحهٔ بعدی ناشناس - استفاده از موقعیت مکانی دقیق عضویت در بهترین,شلوغ ترین,با کلاس ترین,گروه های واتس آپ و تلگرام,پایه نهم,نمونه سوال پایه نهم, پاورپینت پایه نهم,جزوه پایه نهم,لینک های » لینک های گروه های طنز تلگرام لینک های گروه های طنز تلگرام شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ 1,113 views 0 دیدگاه لینک های گروه های طنز تلگرام آدرس لینک گروه های تلگرام طنز جوک | سرگرمی | دانلود اهنگ جدید 93z,ir/tag/آدرس-لینک-گروه-های-تلگرام-طنز-جوک/ ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – لينک بهترين گروه هاي تلگرامخلاصه اي از مطلب :ادامه اين مطلب :لينک بهترين … جدید ترین گروه های تلگرام | اِی اِم تِرِین amtrain,ir/جدید-ترین-گروه-های-تلگرام/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, – با سلام با زیاد شدن گروه های تلگرام ما تصمیم گرفتیم هر روز اونهارو معرفی … link is broken or has expired مواجه شدید لینک مورد نظر رو اعلام کنید, لینک گروه طنز تلگرام – | آرشیو مطالب جالب و خواندنی aman-rzb,tizblog,ir/list/لینک+گروه+طنز+تلگرام,html عضویت در بهترین گروه های تلگرام{جک خنده تفریحی,, برای عضویت به آی دی زیر پیام بفرستید,moferferi60@گروه طنز اجتماعی طنز های سالم و فرهنگی و اموزنده … لینک گروه های طنز در تلگرام – صفحه اصلی atregandom-bsky,tizblog,ir/list/لینک+گروه+های+طنز+در+تلگرام,html عضویت در گروه‌هاي جوک و خفن تلگرامسلام عزیزان, در قسمت نظرات همین پُست شماره خود یا لينک (آیدی)گروه‌هاي تلگرام را بفرستید تا دوستان جدید پیدا کنید و در … آدرس لینک گروه های تلگرام طنز جوک|پرتال جامع اکت بلاگ 98world-blog,actblog,ir/…/آدرس+لینک+گروه+های+تلگرام+طنز+جوک,ht… 4- ارسال پیام با فرمت هاي text (متن) , تصویر و لينک در پنل تلگرام … گروه تبلیغات در تلگرام به عنوان برترین شرکت تبلیغاتی در تلگرام بوده که توانسته است … لينک بهترين گروه هاي تلگرام – اف پنجاه دانلود f50download,ir/post/945/لينک-بهترين-گروه-هاي-تلگرام,html ۶ روز پیش – لينک گروه هاي 18 تلگرام | چه تعداد رابطه بين همسران ,,, Jun 13, 2015 – عضویت در بهترینگروه طنز وسرگرمی جوکستان در واتساپ … گروه انگلیسی تلگرام, شماره مدیر گروه تلگرام, گروه تلگرام, بهترین گروه خارجی تلگرام, گروه تلگرام شلوغ خارجی, گروه یادگیری زبان تلگرام, گروه زبان تلگرام, گروه زبان پیشرفته تلگرام, گروه های زبان تلگرام, بهترین درباره من این وبلاگ برای سرگرمی شما دوستان عزیز طراحی شده است لطفا نظر خود را در رابطه ی این وبلاگ بیان کنید,, میتوانید پایه نهم,نمونه سوال پایه نهم, پاورپینت پایه نهم,جزوه پایه نهم نیز دریافت کنید, بهترین وبلاگ پایه نهم ادامه,,, نظرسنجی آیا از عملکرد گروه های ما راضی هستید؟ بله خیر اصلا مشاهده نتیجه نظرسنجی آیا از قالب وبلاگ راضی هستید؟ بله خیر اصلا مشاهده نتیجه ابر برجسب واتس آپ عضویت در بهترین گروه های واتس آپ عضویت در گروه های واتس آپ دانلود آهنگ جدید ایرانی دانلود آهنگ شماره مدیر گروهای فعال آموزش جامع واتس اپ دانلود آهنگ غمگین دانلود آهنگ جدید شماره ی مدیران موفق واتس آپ گروه های شلوغ واتس اپ تلگرام واتس آپ گروه عضویت در گروه دختران واتس آپ عضویت در بهترین گروه دختران عضویت در گروه ورود پسران ممنوع عضویت در گروه دختران عضویت در گروه زد پسر عضویت در گروه بحث آزاد شماره ی مدیران گروه های واتس آپ گروه های جدید واتس آپ گروه های واتس آپ فعال گروه های واتس اپ واتس اپ گروه تلگرام بهترین گروه تلگرام بهترین گروه های تلگرام عضویت در گروه های تلگرام شماره مدیر گروه های تلگرام Download New Song iranian Groups In Whats App گروه واتس آپ هشتم واتس آپ اندروید قوانین گروه های واتس آپ رفع صددرصدی قطع شدن اتصال واتس آ واتس آپ اموزش آموزش حرفه ای واتس آپ در واتس آپ حرفه ای شوید آموزش های واتس آپ واتس آ عید نوروز باستانی پیامک های تبریک پیامک های مخاطب های خاص عضویت در گروه اخبار ورزشی عضویت در بهترین گروه ورزشی واتس اموزش واتس آپ اجرای واتس آپ رایگان اجرای اندروید رایگان اجرای واتس آپ در کامپیوتر رایگان آخرین ورژن BlueStacks دانلود BlueStacks اندر,ید در کامپیوتر اجرای اندروید در کامپیوتر به طور کلیک کنید و در بهترین گروه های اندروید 1,کلاپ ورزشی بایرن ٌwhatsApp گروه شماره مدیر گروه فرهنگیان تلگرام عضویت در گروه تلگرام فرهنگیان گروه فرهنگیان در تلگرام شماره مدیر معلمان تلگرام گروه مدیران تلگرام گروه ناظمان تلگرام گروه دبیران تلگرام گروه معلمان تلگرام گروه فرهنگیان تلگرام بهترین گروه خارجی زبان تلگرام گروه های زبان تلگرام گروه زبان پیشرفته تلگرام گروه زبان تلگرام گروه یادگیری زبان تلگرام گروه تلگرام شلوغ خارجی بهترین گروه خارجی تلگرام شماره مدیر گروه تلگرام گروه انگلیسی تلگرام گروه متن تلگرام تلگرام بهترین متن گروه های معروف پیامک تگرام گروه متن های پیامک برای تلگذام گروه تبریک تلگرام تلگرام گروه پیاممک پیامک تبریک تلگرام گروه تلگرام پیامک گروه تلگرام شلوغ بهترین وبلاگ کلاس نهم بهترن سایت کلاس نهم پایه نهم بهترین وبلاگ پایه نهم وبلاگ اموزشی کلاس نهم کلاس نهم بهترین وبلاگ اموزشی کلاس نهم انجمن دانش اموزان کلاس نهم دانش اموزان کلاس نهم نویسنده برای کلاس نهم گروه تمامی رشته های ورزشی تلگرام تلگرام گروه ورزشی گروه ورزشی شلوغ در تلگرام بهترین گروه و شلوغ ترین گروه ورز گروه کشتی تلگرامگ گروه والیبال تلگرام تلگرام ورزشی عضویت در گروه ورزشی گروه ورزشی تلگرام گروه و گروه شلوغ تلگرام گروه شلوغ تلگرام خبری گروه خبری تلگرام شلوغ بهترین گروه در تلگرام گروه خبری در تلگرام شماره مدیر گروه خبری تلگرام گروه سیاسی خبری تلگرام گروه خبری تلگرام گروه خنده تگلگرام عضویت در گروه خنده تلگرام بهترین گروه در بین تلگرام خنده گروه خنده بازار تلگرام , شماره مدیر گروه خنده بازار تلگرا گروه جوک تلگرام بهترین گروه جوک تلگرام گروه خنده بازار تلگرام بهترین تلگرام مذهبی شماره گروه های مذهبی تلگرام بهترین گروه مذهبی تلگرام شلوغ ترین گروه تلگرام مذهبی بهترین گروه تلگرام مذهبی گروه مذهبی تلگرام مدیر گروه تلگرام گروه شلوغ تگرام بهترین گروه های تلگرام سایت بهترین گروه تلگرام ایران شلوغ ترین گروه تلگرام گروه های مفید چت و بحث تلگرام گروه های شلوغ تگرام , تلگرام اندریود گروه پرطرفدار چت و چت در تلگرام گروه تلگرام چت و بحث مختلف شمار ی مدیر گروه چت و بحث گروه چت و بحث مختلف تلگرام گروه های جدید تلگرام گروه های شلوغ و پر طرفدار تلگرام گروه های شلوغ تلگرام گروه های تلگرام طریقه ی عضویت در گروه های تلگرام لینک عضویت در گروه های تلگرام دختر پسر شماره واتس آپ گروه واتس آپ گروه اصفهان اصفهان واتس آپ گروه واتس اپ اصفهان شماره مدیر گروه دخترای اصفهان گروه واتس آپ دخترای اصفهان دختر پسرای اصفهان شماره پسرای گروه اصفهان شماره دخترای اصفهان گروه واتس آپ استان اصفهان کلش آف کلنز عضویت در کلن کلن های شلوغ در کلش کلن های بسیار محبوب کلن ها در آموزش وارد شدن به کلن کلن در کلش آف کلتز عضویت در بهترین کلن ایران Clash Of Clans Clan عضو شدن در کلن کشو فیلیپین تحقیق کشور جزیره ای کشور فیلیپین تحقیق اجتماعی هشتم فیلیپین فیلیپین جزیره جزیره تحقیق فیلیپین ازچند جزیره تشکیل تحقیق فیلیپین فیلیپین ازچند جزیره تشکیل شده فیلم فیلم آتش بس 2 دانلود فیلم جدید دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم ایرانی آتش بس 2 دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم آتش بس 2 با لینک مست دانلود فیلم آتش بس 2 دانلود فیلم پاسخ تمامی فعالت های اجتماعی اجتماعی کامل هشتم پاسخ کامل به تمامی سوالات اجتماع اجتماعی هشتمپ اجتماعی پاسخ به به کار ببندیم اجتماعی هش پاسخ کامل به فعالیت های کلاس هشت فعالیت های پایه هشتم اجتماعی پاسخ تمامی فعالیت های هشتم اجتماعی هشتم دانلود آهنگ علی لهراسبی من به ت علی لهراسبی من به تو حق میدم من به تو حق میدم دانلود آهنگ علی نکس وان موزیک کد پیشواز آهنگ های علی لهراسبی Download New Song Ali Lohrasbi Ali Lohrasbi Man Be Too Hagh Mid Ali Lohrasbi Download New Song Amir Mohammad Asheghi Download New Song Reza S Asheghi Download New Song By Rez Asheghi Download New Song By Ami Asheghi Download New Song Amir M Asheghi by Reza Sadeghi Asheghi, Asheghi by Amir Mohamma Amir Mohammad Asheghi Amir Mohammad آنلاین دوست یابی دوست یابی در واتس آپ آنلاین دوست یابی با مشخصات شماره همراه با مشخصات شماره همراه مشخصات دختران شماره ی پسران دوست یابی آنلاین در سایت دوست یابی آنلاین بدون هیچ معطلی بزرگ ترین سیستم دوست یابی دوست یابی آنلاین Group WhatsApp Download New Song, Download New پاشایی دانلود Remix آهنگ های مرتضی پاشا Remin Morteza pashaei Remix Remix Music Morteza Pahsei مرتضی پاشایی میکس آهنگ ها میکس آهنگ های زیبای مرتضی پاشایی مرتضی پاشایی میکس میکس آهنگ های مرتضی مرتضی پاشایی Groups In Whatsapp Groups Iran In WhatsApp گروه واتس آپ شلوغ ایرانیان خارج ایران ایرانیان مقیم واتس آپ ایرانیان خارج از کشور ایرانیان خارج از کشور در واتس آپ بایرن آلمان تیم فوتبال حرفه ای بایرن مونیخ آ عضویت در گروه واتس آپ بایرن مونی تبم فوتبال بایرن مونیخ شماره مدیر گروه بایرن مونیخ گروه فعال بایرن مونیخ گروه مذهبی واتس آپ جدید شماره مدیر گروه مذهبی گروه های مذهبی گروه مذهبی واتس آپ گروه های برقزار کردن چت صوتی در واتس آپ صوتی واتس آپ چت واتس آپ رفع نیاز کامل از لینترنت نوار ابزار عالی برای رفع نیاز آپدیت روزانه آنتی ویرور نود آنتی ویرور آپدیت روزانه دانلود آپیدیت روزانه تمامی آنتی دانلود بهترین نوار ابزار دانلود نوار ابزار سافت گذر نوار ابزار سافت گذر دانلود نوار ابزارگ نوار ابزار واتس آپ کلاس هشتم عضویت در گروه کلاس هشتم واتس آپ گروه دختر و پسر کلاس هشتم دوره دوم متوسطه ی اول واتس آپ هشتم گروه واتس آپ کلاس هشتم گروه کلاس هشتم کلاس هشتم سوال نمونه سوال نومونه نمونه سولات کامل هشتم نمونه سولات کامل کلاس هشتم نمونه سولات کامل هشتم اجتماعی نمونه سولات کامل هشتم زبان نمونه سولات کامل هشتم علوم نمونه سولات کامل هشتم ریاضی دانلود نکردن در واتس آپ قوانین واتس آپ قوانین گروه های واتس آپ قوانین جدید واتس آپ رعایت نکردن قوانین قوانین قوانین جدید ارتقای واتس آپ قطع شدن اتصال واتس آپ آموزش واتس آپ اموزش واتس آپ شماره سوم WhatsApp Messenger برای گوشی های دانلود WhatsApp Messenger مخصوص واتس اپ انلاک اندروید واتس اپ خریداری شده + v5,62D مخصوص اندروید دانلود برنامه اندروید 2,1 دانلود WhatsApp Messenger اندروی جدیدترین ورژن WhatsApp Messenger دانلود واتس آ پی پی اندروید اموزش اموزش های حرفه ای واتس آپ بازگرداندن تمامی پیام های واتس آ بازگرداندن پیام های واتس آ اموزش فوق حرفه ای واتست اپ تیک اموزش تیک های واتس اپ تیک ابی واتس اپ چیست تیک آبی چیست مفهوم تیک های ابی واتس اپ اموزش تیک های ابی اموزش کامل پیام ها در واتس آپ حرفه ای شدن در واتس آپ اموزش واتس آپ حرفه ای اموزش واتس آپ مبتدی اموزش واتس اپ به طور روزانه اموزش گام به گام واتس آپ تیک آبی واتس آپ عید نوروز پیام های با حال تبریک عید اس ام ه اس های مخصوص واتس آپ اس ام اس های نوروز پیام تبریک نوروز اس ام اس عید متن های اداری تبریک عید متن های فانتزی تبریک عید متن های فوق العاده ی تبریک مخاطب خاص متن های تبریک عید متن های عید پیامک های عید بهترین گروه های واتس آ| پیدا کردن دوست در واتس آپ گروه های پر طرفدار واتس آپ گروه ورزشی واتس آپ گروه جوک و مطلب واتس آپ گروه بحث ازاد واتس آپ ورزش گروه ورزشی گروه های ورزشی واتس آپ گروه ورزشی واتس آ| گروه های ورزشی گروه های پرطرفدار واتس آ گروه جوک واتس آپ گروه مطلب واتس آپ گروه خبر واتس آپ اخبار از روند کار گروه های جدید سیاست کلی وبلاگ گروه دختران واتس آپ گروه بحث آزاد در واتس آپ مدیران گروه های واتس آپ مسنجر معروف واتس آپ متن آهنگ جدید ترکم نکن امین حبیب دانلود آهنگ جدید ترکم نکن از امی دانلود آهنگ جدید امین حبیبی ترکم دانلود آهنگ ترکم نکن دانلود آهنگ امین حبیبی متن آهنگ جدید تکرار سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی تکرار دانلود آهنگ سامان جلیلی دانلود آهنگ تکرار با صدای سامان دانلود آهنگ تکرار از سامان جلیلی دانلود آهنگ تکرار فعال کردن واتس آپ اموزش کامل و دانلود واتس آپ دانلود واتس آپ اموزش راه اندازی تصویری واتس آپ اموزش جامع متن آهنگ جدید کجایی مرتضی پاشایی دانلود آهنگ کجایی با صدای مرتضی دانلود آهنگ کجایی از مرتضی پاشا دانلود آهنگ کجایی دانلود آهنگ مرتضی پاشایی کجایی دانلود آهنگ مرتضی پاشایی متن آهنگ جدید برف میلاد باران دانلود آهنگ میلاد باران برف دانلود آهنگ میلاد باران دانلود آهنگ برف با صدای میلاد با دانلود آهنگ برف از میلاد باران دانلود آهنگ برف متن آهنگ جدید خوش خیال احمد سعید دانلود آهنگ خوش خیال با صدای اح دانلود آهنگ خوش خیال از احمد سعی دانلود آهنگ خوش خیال دانلود آهنگ احمد سعیدی خوش خیال دانلود آهنگ احمد سعیدی متن آهنگ جدید عطر تلخ مجید خراطه دانلود آهنگ مجید خراطها دانلود آهنگ عطر تلخ با صدای مجید دانلود آهنگ عطر تلخ از مجید خراط دانلود آهنگ عطر تلخ شبیه ساز اندروید BlueStacks 0,9,11,4119 دانلود BlueStacks 0,9,11,4119 BlueStacks شهرام میر جلالی بنام دلشوره میر جلالی دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زی بی تو دنیا چی واسه من داره خرید اندروید رایگان در کامپیوتر خرید یک اندروید رایگان دانلود واتس آپ برای کامپیوتر متن آهنگ جدید تنهایی محسن ابراه دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ ج دانلود آهنگ تنهایی با صدای محسن دانلود آهنگ دانلود آهنگ تنهایی Bi To Mimiram / Bi To Mimiram by دانلود مرورگر کروم 40 گوگل کروم دانلود جدید ترین نسخه کروم دانلود Google Chrome v40,0,2214, دانلود Google Chrome v40 آخرین نسخه Google Chrome Google Chrome Google Chrome v40, Google Chrome v40,0,2214,94 بهترین و زیبا ترین لانچر اندروید بهترین لانچر لانچر زیبا و رایگان Holo Launcher 1,0,6 دانلود رایگان لانچر جدید ترین لانچر اندروید بهتریت لانچر اندروید لانچر لانچر انروید باز کردن فایل های برنامه اتوکد و AutoCAD 360 نرم افزار اتوکد 360 برای اندروید نرم افزار اتوکد 360 دنلود رایگان اتو کد اندروید دانلود رایگان اتو کد AutoCAD 360 3,0,4 Full اتو کد اجرای فایل اتو کد برای اندروید اتو کد برای اندروید 2,کلاپ ورزشی بارسا ثبت نام در بزرگترین گروه های وات گروه ها پیام رسان واتس اپ گروه خارجی زبان تلگرام … عضویت در گروه های تلگرام و افزایش دوستان در تلگرام :: … imanx,blog,ir/…/عضویت-در-گروه-های-تلگرام-و-افزایش-دوستان-در-تلگ… ۶ روز پیش – لینک بهترین گروه های تلگرام – برترین وب تفریحی – رزبلاگ …,, لینک گروه جوک در تلگرام |عضویت در گروه های جوک و طنز تلگرام, لینک گروه جوک در تلگرام |عضویت در گروه های جوک و طنز … m,s,a,loxchat,com/…/لينک%20گروه%20جوک%20در%20تلگرام%20%7… لینک گروه جوک در تلگرام |عضویت در گروه های جوک و طنز تلگرام, سلام دوستان در قسمت نظرات شماره تون + اسمتون رو قرار بدید تا در یه گروه توپ دختر پسرای باحال … عضویت در گروه های جوک و باحال تلگرام – دانلود فیلم www,kharabe,com/عضویت-در-گروه-های-جوک-و-باحال-تلگرام,html telegram-app-sibafuse, سلام دوستان در قسمت نظرات شماره یا ایدی رو قرار بدید تا یه گروه توپ دختر پسرای باحال تلگرام عضو شید , برای عضویت بر روی لینک زیر … گروه های طنز تلگرام – صفحه اصلی eestekhdam-rzb,krediteinfach,net/list/گروه+های+طنز+تلگرام,html اطلاعیه مهم :گروه هواداران فرناندو تورس در تلگرام ( F9T fans ) … تلگرام را بر روی گوشی موبایل خود نصب کرده و بعد روی لینک زیر کلیک کنید و با نرم افزار تلگرام لینک را باز کنید , … یک جور آدم هاي دیگه بودند که برای هرچیزی عضو گروه شده بودند ب لينک گروههاي دختر و پسر در تلگرام – برترین وب تفریحی readauto,rozblog,com/post/…/لينک-گروههاي-دختر-و-پسر-در-تلگرام,ht… ۲۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – لينک گروه جوک در تلگرام |عضويت در گروه هاي جوک و طنز تلگرام, m,s,a,loxblog,com/post/1881/لينک%20گروه%20جوک%20در%20… مصطفي … لینک گروه خنده دار در تلگرام | فان لایف www,funlife,ir/2015/06/لینک-گروه-خنده-دار-در-تلگرام/ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, – ۲ days ago – ثبت نام در بزرگترین گروه واتس آپ جوک و ترول های خنده دار به ما , …لینک مستقیم عضویت درگروه جک تلگرام – خانه, moneyblog,ir/, لینک گروه های باحال خفن تلگرام | ثبات – عکس طنز و خنده دار tafrihe-azad,sobaat,ir/list/لینک+گروه+های+باحال+خفن+تلگرام,html این روزها تب مهاجرت از نرم‌افزار محبوب وایبر (حداقل تا چندی پیش) به تلگرام بسیار داغ شده است و سیل این مهاجرت به حدی رسیده که شاید بتوان ایرانیان را در رده نخست … لینک گروه فعال تلگرام – الکی مثلا www,statusjan,ir/tag/لینک+گروه+فعال+تلگرام برای عضویت در گروه استاتوس جان به id زیر یک پیام عضویت ارسال کنید … برچسب ها : لینک گروه های تلگرام ,لینک گروه برای تلگرام , لینک گروه تلگرام , لینک … استیکرهای جدید تلگرام | لینک استیکر های تلگرام sticker-blog,acvo,biz/ ۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍,ش, – آرشیو لینک های استیکر در تلگرام | بانک لینک های جدید استیکر تلگرام … جدیدترین لینک های استیکر تلگرام اولین انتشار در گروه های تلگرام:, لینک گروه های تلگرام – عکس های خفن dellbakhte13,rzb,ir/post/2355 ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – لینک گروه های مختلف در تلگرام, نتيجه اي براي جستجوي شما پيدا نشد, گروه بندی مطالب, اخبار و رسانه · طنز · ورزش … آخرین سایت های بروز شده, آراد – پیامک های طنز خنده دار جدید تلگرام | جستجو | araddvd,ir/list/پیامک+های+طنز+خنده+دار+و+جدید+تلگرام,html برای عضویت در بهترین گروه هاي ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها کلیک کرده و سپس بر روی کلید سبز jone کلیک نمایید,منبع : http://jalebiyat,ir لینک گروه های طنز در تلگرام|پرتال جامع زنجان دانلود abaghajani159,zanjandownload,ir/…/لینک+گروه+های+طنز+در+تلگرام,h… 4- ارسال پیام با فرمت هاي text (متن) , تصویر و لينک در پنل تلگرام … خصوصیت ویژه تلگرام, حفظ حریم شخصی است به طوری که شماره افراد در گروه نمایش داده نمی شود, لینک گروه های باحال خفن تلگرام | B4Y edex,b4y,ir/list/لینک+گروه+های+باحال+خفن+تلگرام,html یه گروه تلگرام صرفا جهت اشتراک فایل هاي درسی برای ورودی زده شده, دوستانی که …, هاي باحال,عکس هاي خنده دار باحال,عکس خفن,باحال عکس,طنز خفنعکس هاي خفن ,عکس … لینک گروه تلگرام های امروز 28تیر 94 mehr,vistablog,ir/post/886 ۷ روز پیش – Translate this page 19 hours ago – لینک گروه تلگرام های امروز یکشنبه 28 تیر 1394 ,, پیام های طنز باحال و خنده دار تلگرام تیر 94 khasdl,ir/, @ @ @ Gap Do3tane @ @ @ – عضویت در گروههای تلگرام comotash,mihanblog,com/post/131 ۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍,ش, – عضویت در گروههای تلگرام, … 1-طنز حلال 09367864290 2-حسینیه 09122476270 3-قرارگاه فرهنگی … چت در ویندوز و اندروید, لینک های مرتبط :, معرفی گروههای تلگرام ( لیست شماره شماره1) – بهترین های روز www,bestofday,ir/text-201505120845147093 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍,ش, – گروه فرهنگی طنز تلخ , … روه فان کلاب مخصوص جوک و چت لینک گروه … آهنگ جديد و طنز جعفر تحت عنوان “قبرستون شير شاه” كه در آن رضا پيشرو را … عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت: مرجع وب … jalebiyat,fetros,ir/ تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر … برای عضویت در بهترینگروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها … عضویت در باحال ترین گروه های تلگرام – مرز فان www,marzfun,ir/عضویت-در-باحال-ترین-گروه-های-تلگرام,html ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍,ش, – عضویت در باحال ترین گروه های تلگرام گروه دختر پسرای خوشگل و پولدار تلگرام سلام دوستان در روی لینک زیر کلیک کنید تا توی گروه توپ دختر … لینک گروه های تلگرام در نظرات – سیتی بلاگ www,30tblog,ir/list/لینک+گروه+های+تلگرام+در+نظرات,html بیشتر عکس ها از طریق موبایل گرفته شده و لازم نیست حتما عکاس حرفه ای باشید, برای عضویت به آی دی زیر پیام بفرستید,moferferi60@گروه طنز اجتماعی طنز هاي … عضويت در گروه تلگرام دختران +۱۸ | دانلود فیلم خارجی و … – خانه iran4download,com › دانلود نرم افزار ۶ روز پیش – سلام دوستان در روي لينک هاي زير کليک کنيد تا توي گروه توپ دختر پسراي …,, لينک گروه جوک درتلگرام |عضويت در گروه هاي جوک و طنز … اسم طنز گروه برای تلگرام – آفا وب آرشیو وبلاگ های ایرانی ghatreh-rzb,afaweb,ir/list/اسم+طنز+گروه+برای+تلگرام,html با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست های تلگرام و گروههای …, دانلود جدیدترین نسخه مسنجر تلگرام + تمام توضیحات + لینک دانلود … لینک گروه طنز در تلگرام | جستجو | جدیدترین خبرها highestvideo,com/news/list/لینک+گروه+طنز+در+تلگرام,html یه گروه تلگرام صرفا جهت اشتراک فایل های درسی برای ورودی زده شده, دوستانی که تلگرام ندارند, برای اینکه حقی ازشون ضایع نشه, لطفا تلگرام نصب کنند و به یکی … عضویت در بهترین گروه های تلگرام لینک عضویت – هستی بلاگ www,hastiblog,ir/…/عضویت+در+بهترین+گروه+های+تلگرام+%5C++لین… تلگرام دارای گروه هاي بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لينک هاي زیر … با توجه به پایان فعالیتگروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست هاي … لینک عضویت در گروه های تلگرام – دانلود اهنگ و نرم افزار soltanfa,ir/list/لینک+عضویت+در+گروه+های+تلگرام,html با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست هاي تلگرام و گروههاي تلگرام تغییر نام داددر این وبلاگ سعی میشود گروههاي خوب تلگرام شامل … لینک عضویت در گروه های تلگرام 18p,2news,ir/?paged=24 ۲ روز پیش – گروه سکسي در واتس اپ – انجمن خفن عضويت در گروه واتس اپ – جوک هاي خفن گروه …,, ويـــــــژه نــوروز ۹۴ عکس طنز گــروه ســـرود ۴جـــوک تقديم ميکند … گروه فعال,شلوغ و بزرگ تلگرام دعوتت کنم – انجام میدم www,anjammidam,com/kareh/morteza3375/…گروه…تلگرام…/1198 امکان ایجاد و چت به صورت گروهی با اتاق های گفتگوی تا حداکثر ۲۰۰ نفر … معرفی گروهها – تبادل – تبلیغات – بازاریابی – بورس – و انواع گروههای طنز و جذاب دیگر, لینک گروه خنده دار در تلگرام | جستجو | دنیای اینترنت boxiaozui,com/list/لینک+گروه+خنده+دار+در+تلگرام,html یک گروه مذهبی در نرم افزار تلگرام راه اندازی کردم تا جایی باشد برای دور هم بودن بچه های مذهبی, هر کس مایل باشد در این گروه عضو شود در قسمت نظرات شماره موبایل خود را … لیمو | لینک گروه های دخترانه تلگرام pmc2015-rzb,leemu,ir/list/لینک+گروه+های+دخترانه+تلگرام,html اگر در تلگرام عضو گروههاي زیادی هست حتما صدای پی در پی فعالیت ها در گروه شما را …, شما دوستان عزیز آماده شده استهر یک از لينک هاي زیر را کپی یا لمس نموده و با تلگرام …,, دوبله فارسی با لينک مستقیممطالب دیگر در مورد این مطلب :طنز – باحال دانلود خانه | آرشیو لینک های استیکر در تلگرام | بانک لینک های … sticker-blog,linkaddurl,ir/page-31966,html با استفاده از لینک های استیکر تلگرام که در این بلاگ قرار داده میشود, جزو اولین نفراتی … جدیدترین لینک هایاستیکر تلگرام اولین انتشار در گروه های تلگرام:, عضویت در گروه‌های تلگرام – عکس و مطالب جالب و خنده دار parsvip,blogsky,com/tag/عضویت-در-گروه‌های-تلگرام سلام عزیزان, در قسمت نظرات همین پُست شماره خود یا لینک (آیدی) گروه‌ های تلگرام را بفرستید تا دوستان جدید پیدا کنید و در گروه‌های باحال و خفن تلگرام عضو شوید, عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت – جالبیات www,jalebiyat,ir/post/70/joine_to_best_groups_telegram_via_linke,aspx ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر میتوانید استفاده نمایید, ورود به گروه های تلگرام با لینک, معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot – ای پی کی فا apkfa,ir › بخش آموزشی › آموزش و ترفندهای تلگرام یکی از ویژگی های تلگرام ربات هایی (telegram bot) هستند که در آن مشعول به کارند که ما … دعوت به گروه از طریق لینک گروه تلگرام Telegram Invite to Group via Link …, با ربات متن هر روز متن های مختلفی در زمینه های ورزشی خبری مذهبی طنز اشعار پند و … لینک بهترین گروه های تلگرام – نت فیکس www,netfixed,ir › تیلیغات ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – دوستان برای سادگی عضویت لینک گروه ها کوتاه شده, لینک کوتاه شده هر گروه رو توی مرورگر گوشیتون وارد کنید اتوماتیک تلگرام باز میشه و در … عضویت در جدیدترین گروه های تلگرام – صفحه اصلی funian-blogir,lordwebhost,ir/page-511238,html عضویت در بهترین گروه طنز وسرگرمی جوکستان در واتساپ … این مدت هم بیشتر سرگرم گروه های تلگرام … لینکمستقیم عضویت در گروه های تلگرام – صفحه اصلی, گروه های طنز تلگرام | جستجو | |دانلودآهنگ جدید – مخزن بلاگ makhzanblog,ir/list/گروه+های+طنز+تلگرام,html با سلام برای دریافت فایل هاي مراسم میتوانید از طریق تلگرام دریافت کنید, روش: 1- نرم افزار تلگرام را بر روی گوشیتان نصب کنید, دریافت لینک اندروید, لینک … لینک بهترین گروه های تلگرام | پارت تولز – صفحه اصلی parsvip-sky,parttools,ir/list/لینک+بهترین+گروه+های+تلگرام,html پیام هاي کوتاه و بلند دست به دست در گروه ها و شبکه هاي اجتماعی مثل قاب دستمال … لينک هاي استیکر تلگرام رو هرروز باکمک شما دوستان در این بلاگ آپدیت خواهیم کرد, بافیا – عضویت در بهترین گروه های تلگرام لینک عضویت … bafiamarkazi,ir/…/عضویت+در+بهترین+گروه+های+تلگرام+++لینک+ع… تلگرام دارای گروه هاي بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لينک هاي زیر … ترین مهاجرت هايی ممکن, مهاجرت کاربران ایرانی از وایبر به تلگرام بوده است(طنز)! لینک و آدرس وشماره گروه های تلگرام » مـسیرا | مسیر گردش … masira,ir › فضای سایبر ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍,ش, – مجله فضای سایبری مسیرا؛ این بار لینک برخی از گروه های موجود در شبکه اجتماعی تلگرام را برای … لینک و آدرس وشماره گروه های تلگرام … 1-طنز حلال لینک عضویت گروه تلگرام – سایت تفریحی pouyapadid,ir/list/لینک+عضویت+گروه+تلگرام,html با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست های تلگرام و گروههای تلگرام تغییر نام داددر این وبلاگ سعی میشود گروههای خوب تلگرام شامل … لینک گروه خنده دار تلگرام – عکس های خفن – صفحه اصلی pmc2015,wikifars,ir/list/لینک+گروه+خنده++دار+تلگرام,html تلگرام فارسی ( تلگرام پلاس) یکی از امن ترین مکان ها برای ایرانیان است به وسیله ی این نرم افزار گروه های 200 نفره بسازید ,ویدیو هایی با حجم حداکثر 1 گیگ به … شانخ – عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت jalebiyat,shankh,ir/page-5789,html تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر … برای عضویت در بهترینگروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها … پست های تلگرام telegrampost-bsky,promo-amdindonesia,com/ با توجه به پایان فعالیت گروه طنز تلخ در تلگرام وبلاگ این گروه به پست های تلگرام … لینک ورود به گروه تلگرام لینک گروههای تلگرام لینک ورود به گروههای تلگرام … حلی – عضویت در بهترین گروه های تلگرام + لینک عضویت helli1,ir/page-5789,html تلگرام دارای گروه های بسیار زیاد و مفیدی است که برای ورود به آن ها از لینک های زیر … برای عضویت در بهترینگروه های ایجاد شده در تلگرام بر روی هر کدام از لینک ها … استیکرهای جدید تلگرام | لینک استیکر های تلگ – ترفند ها tarfand,mod7,ir/p/f72d161395d1ae6cf88c684ad46540db08 جدیدترین لینک های استیکر تلگرام اولین انتشار در گروه های تلگرام: …, گروه بندی مطالب اخبار و رسانه طنز ورزش سیاست تکنولوژی اقتصاد مذهب فرهنگ آخرین مطالب … 0 نفر 0 نفر tweet لینک های,گروه خفن تلگرام,گروه سکسی تلگرام,گروه های طنز تلگرام,گوناگون 1 اشتراک گذاری مطلب لینک کوتاه برای مطلب مطالب مرتبط اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای همکاری با دولت در دوران پساتحریم دانشجویان سرمایه های کشور هستند و باید به آنها اعتماد کرد توسعه فضاهای آموزشی باید متناسب با آمایش علمی منطقه‌ای باشد ۳۷ درصد آموزش عالی کشور در اختیار دانشگاه آزاد است جزئیات ثبت نام آزمون های آیلتس اعلام شد رد شایعات درباره نحوه ورود به دوره دستیاری/ تغییرات تخصص داروسازی جزئیات فراخوان جدید جذب استاد/ مهلت دانشگاهها برای اعلام نیاز ماموریت وزارت علوم برای تدوین گزارشی از روند پایان نامه فروشی کاهش ظرفیت پذیرش رشته های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد کلاهی که سر نظام آموزش عالی انگلیس رفت ایمیل شما آشکار نمی شود نوشتن دیدگاه جستجو برای: مطالب پیشنهادی به شما فروزان به سیاه‌جامگان پیوست اولین تمرین ستاره کوبایی با لباس لاجوردی عکس های دیدنی از زیبایی های لندن و انگلیس دانلود دوبله فارسی فیلم بیسبال+با کیفیت بلوری The Natural ابراهیم‌زاده: می‌خواستم نیمار ۱۷ ساله را به ذوب‌آهن ببرم دانلود آهنگ جدید دی جی ممس و هادی tz به نام این دیگه چه عشقیه سری جدید جوک و اس ام اس های خنده دار مرداد ۹۴ دانلود ریمیکس جدید محسن چاوشی به نام عروس من جزوه‌ی تاریخچه دانشمندان کتاب‌های شیمی دبیرستان ربات قاتل در کارخانه فولکس واگن کاپیتان معروف در کنار زوج هنری در افتتاحیه یک رستوران /عکس درمجموع ۴۰درصد اقتصادایران معاف از مالیات است طارمی: نوبت من است که آقای گل بشوم دانلود بیس تکنو خارجی با کیفیت ۱۲۸ با لینک مستقیم دانلود دوبله فارسی فیلم ربوده شده + با کیفیت بلوریTaken 3 2014 دانلود قسمت سیزدهم ۱۳ پرومو ویدیو کلیپ سِلفی لِلِ ره برای فیلم باج رانجی بای جان تیم والیبال پیکان بلاخره جام قهرمانی خود را گرفت جدیدترین قیمت انواع پراید صفر +جدول خبر جدید مذاکرات وین و برداشته شدن تحریم ها امروز ۲۲ تیر ماه ۹۴ پست ها اخیر تهیه رنگ خوراکی طبیعی بازیگران برق در بورس انرژی تقویت مالی می شوند آیا ارتش آمریکا توان “محو کردن” ایران را دارد؟+ تصاویر ابراز نگرانی بولتون از قدرت اقتصادی چین شورای نگهبان نباشد رئیس جمهور با لباس زنانه فرار می‌کند! بانک مرکزی مخالف فروش موسسه میزان به سرمایه گذار جدید است طنز/ جدول برنامه‌های سفارت انگلیس بعد از بازگشایی! (تصاویر) تجمع در مقابل سفارت انگلیس موزه ای درون کوه + تصاویر موشک توپول روسیه با موفقیت آزمایش شد + عکس اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای همکاری با دولت در دوران پساتحریم توسعه فضاهای آموزشی باید متناسب با آمایش علمی منطقه‌ای باشد دانشجویان سرمایه های کشور هستند و باید به آنها اعتماد کرد جزئیات ثبت نام آزمون های آیلتس اعلام شد ۳۷ درصد آموزش عالی کشور در اختیار دانشگاه آزاد است مطالب پربازدید پایین امدن قیمت خودرو و سکه طلا بعداز توافق هسته ای ۲۳ تیر ۹۴ دانلود مداحی جواد مقدم شب قدر ۱۹ رمضان ۹۴ دانلود مداحی حاج محمود کریمی شب ۱۹ رمضان ۹۴ دانلود قسمت شانزدهم ۱۶ برنامه ماه عسل ۹۴ شادی دختران ایرانی در خیابان بعد از توافق هسته ای ۲۳ تیر ۹۴ دانلود ویژه برنامه عید فطر برنامه ماه عسل ۹۴ عکس های الهام عرب دختر مدل پزر عروس مهمان ماه عسل۹۴ دانلود آهنگ جدید مجید فرهبد و شعیب عرب به نام زیر نور آفتاب دانلود قسمت پانزدهم ۱۵ سریال پایتخت ۴ دانلود آهنگ میانی سریال تنهایی لیلا با صدای علیرضا قربانی دانلود قسمت هجدهم ۱۸ برنامه ماه عسل ۹۴ شهر های مورد نیاز در استخدامی اموزش و پرورش مرداد ۹۴ دانلود برنامه خندوانه با حضور امین زندگانی و همسرش و جناب خان شنبه ۲۷ تیر ۹۴ دانلود دوبله فارسی فیلم نوح +با کیفیت بلوریnoah 2014 عضویت در گروه جدید +۱۸ تلگرام آخرین اخبار آیا ارتش آمریکا توان “محو کردن” ایران را دارد؟+ تصاویر ابراز نگرانی بولتون از قدرت اقتصادی چین شورای نگهبان نباشد رئیس جمهور با لباس زنانه فرار می‌کند! بانک مرکزی مخالف فروش موسسه میزان به سرمایه گذار جدید است طنز/ جدول برنامه‌های سفارت انگلیس بعد از بازگشایی! (تصاویر) تجمع در مقابل سفارت انگلیس موزه ای درون کوه + تصاویر موشک توپول روسیه با موفقیت آزمایش شد + عکس تهیه رنگ خوراکی طبیعی بازیگران برق در بورس انرژی تقویت مالی می شوند تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز, ادامه مطلب

 

 

What is Ashura ?

In the month of Muharram 61 AH (approx. 20 October 680 AD), an event took place in Iraq at a place known as Kerbala on the bank of the river Euphrates. It seemed in those days insignificant from the historical point of view. A large army which had been mobilised by the Umayyad regime besieged a group of persons numbering less than a hundred and put them under pressure to pay allegiance to the Caliph of the time and submit to his authority. The small group resisted and a severe battle took place in which they were all killed.

It appeared at that time that like hundreds of similar events, this battle would be recorded in history and forgotten in time. However, the events that occurred on the 10th day of Muharram in Kerbala were to become a beacon and an inspiration for future generations. In this article, we shall examine briefly the principal adversaries.

 

 


 

 

Why remember Ashura ?

Why is Husain (A) regarded as the "leader of the martyrs" ? It is because he was not just the victim of an ambitious ruler. There is no doubt that the tragedy of Kerbala, when ascribed to the killers, is a criminal and terrible act. However when ascribed to Husain (A) himself, it represents a conscious confrontation and a courageous resistance for a sacred cause. The whole nation had failed to stand up to Yazid. They had succumbed to his will, and deviation and regression towards the pre-Islamic ways were increasing.

Passiveness by Husain (A) in this situation would have meant the end of Islam as we know it. Thus Husain (A) took upon himself the responsibility of the whole nation. The greatest tragedy was that one who stood up for the noblest of causes, the defence of Islam, was cut down in so cruel a manner.

It is for this reason that the sacrifice of Husain (A) is commemorated annually throughout the Muslim world. Our sorrow never abates as we relive the tragedy. As Allama Iqbal says in his Baqiyat (in Urdu):

Ronay wala hoon Shaheed-e-Kerbala key gham men main,
Kya durey maqsad na dengey Saqiye Kausar mujhey

I am one who weeps at the plight of the Martyr of Kerbala
Won't the reward be given to me by the Keeper of Kauser (Imam Ali (A))

The commemoration of Ashura on the 10th of Muharram every year serves to remind us of the sacrifices of the family of the Prophet (S). It also makes us aware of the people, then and now, who tried to destroy Islam and the family of the Prophet (S) and all that they stood for - as well as those who watched, listened and did nothing.

 

 

 

Martin Kalynsky photographer Jnyk in reference to religious ceremonies at the Western media about Iranian and Islamic people to inject their minds: the ones that I saw was very different from the ones I knew in the past and I have a picture in Reuters confidential incident where someone met his Pakistani pilgrim's very quiet and beautiful breasts cut saw. The European photographer about his look in these days of Muharram Muharram, referring to photographs that provide them their own perspective on this event and as an added look and we thought we Muharram was very different at the Shiites of Iran Muharram harm to your body, but we do not see the beauty and quiet of Muharram Iran was held. He is also widely considered confidential and non amazing it and said, 'I've traveled to many different countries and from many religious ceremonies have taken photos, but none of this magnitude in mind and people have a wide geographic influence and while we were here It was our feeling that if only two of us mourning for Imam Hussein (AS) are not. Martin Kalynsky your trip to Bandar Abbas pointed out and added that although in Tehran seemed to be doing quite professional actors, but I have witnessed a miracle play that ordinary people in Bandar Abbas, was that everything was planned by people And it was very interesting for me. Peter Kalynsky interesting music in the intimate, comforting and sad, even to him who was not familiar with the lyrical content is introduced.

 

 

 

AshurA افسران - AshurA sarbazegomnamm#Aşura #Ashura #Ashures #عاشورہ #Աշուրա #Ашура #আশুরার #அமாவாசைக்கும் #Aşure #阿修羅 #阿修罗 #העאשורא #アシュラ #عاشوراء #아슈 #Achoura #ಅಶುರಾ #אַשוראַ #ImamHussein #الإمام #الحسین #imámaHusajna #ИмамХюсеин #อิหม่ามฮุสเซน #İmamHüseyin #伊玛目侯赛因 #伊瑪目侯賽因 #ИмамХусейн #ImamHusajn #इमाम #हुसैन #ΙμάμΧουσεΐν #ಇಮಾಮ್ಹುಸೇನ್ #이맘후세인 #حسین.(ع) #اسلام_واقعی #اسلام #شیعه #اسلام_ایران #مسلمان #مسلمان_واقعی #دین_اسلام #مذهب_شیعه  #true_islam #true_muslim #shia #islam #muslim #real_islam #islam_rea #َAshura

 

Who is imam hussain and what ashura and who is shia muslim

AshurA افسران - AshurA sarbazegomnamm#Aşura #Ashura #Ashures #عاشورہ #Աշուրա #Ашура #আশুরার #அமாவாசைக்கும் #Aşure #阿修羅 #阿修罗 #העאשורא #アシュラ #عاشوراء #아슈 #Achoura #ಅಶುರಾ #אַשוראַ #ImamHussein #الإمام #الحسین #imámaHusajna #ИмамХюсеин #อิหม่ามฮุสเซน #İmamHüseyin #伊玛目侯赛因 #伊瑪目侯賽因 #ИмамХусейн #ImamHusajn #इमाम #हुसैन #ΙμάμΧουσεΐν #ಇಮಾಮ್ಹುಸೇನ್ #이맘후세인 #حسین.(ع) #اسلام_واقعی #اسلام #شیعه #اسلام_ایران #مسلمان #مسلمان_واقعی #دین_اسلام #مذهب_شیعه #true_islam #true_muslim #shia #islam #muslim #real_islam #islam_rea #َAshura

نویسنده : Mostafa بازدید : 1045 تاریخ : دو شنبه 2 شهريور 1394برچسب:AshurA افسران - AshurA sarbazegomnamm#Aşura #Ashura #Ashures #عاشورہ #Աշուրա #Ашура #আশুরার #அமாவாசைக்கும் #Aşure #阿修羅 #阿修罗 #העאשורא #アシュラ #عاشوراء #아슈 #Achoura #ಅಶುರಾ #אַשוראַ #ImamHussein #الإمام #الحسین #imámaHusajna #ИмамХюсеин #อิหม่ามฮุสเซน #İmamHüseyin #伊玛目侯赛因 #伊瑪目侯賽因 #ИмамХусейн #ImamHusajn #इमाम #हुसैन #ΙμάμΧουσεΐν #ಇಮಾಮ್ಹುಸೇನ್ #이맘후세인 #حسین,(ع) #اسلام_واقعی #اسلام #شیعه #اسلام_ایران #مسلمان #مسلمان_واقعی #Ashura #Ashures #عاشورہ #Աշուրա #Ашурa #আশুরার #阿舒拉节 #阿舒拉節 #העשורא #Achoura #시아파 #şiə #Շիա #什叶派 #什葉派 #シーア派 #Шииты #שיעים #Ислам #이슬람교 #Islam #Իսլամ #伊斯兰教 #伊斯蘭 #İslamiyet #イスラム教 #האיסלאם #이슬람교 #이맘후세인 #האימאםחוסיין #ImamHussein #伊玛目侯赛因 #ИмамХусейн #Кербела #卡爾巴拉 #卡尔巴拉 #Karbala #כרבלא #カルバラー #Kerbela #امام_نقی #نقی#دین_اسلام #مذهب_شیعه #true_islam #true_muslim #shia #islam #muslim #real_islam #islam_rea #َAshura, ادامه مطلب

دانلود رایگان برنامه ژست حرفه ای عکاسی برای اندروید

دانلود رایگان نرم افزار پولی ژست عکاسی.دانلود ژست حرفه ای عکاسی.دانلود برنامه ژست حرفه ای عکاسی بالینک مستقیم و به صورت رایگان.دانلود نرم افزار پولی به صورت رایگان.

دانلود رایگان نرم افزار پولی ژست عکاسی.دانلود ژست حرفه ای عکاسی.دانلود برنامه ژست حرفه ای عکاسی بالینک مستقیم و به صورت رایگان.دانلود نرم افزار پولی به صورت رایگان.

 

✔ برترین و نصب شده ترین برنامه غیررایگان کافه بازار در دسته عکاسی

✔ لطفاً توضیحات را تا پایان بخوانید تا شما هم مطمئن شوید که به این برنامه نیاز دارید!!!

✔ روزنامه جام جم در شماره 466 ضمیمه کلیک به تاریخ 1393/1/31 این برنامه را معرفی نموده است. مطلب مذکور را در صفحه 5 ضمیمه کلیک روزنامه بخوانید.

نقد و بررسی شده توسط اپیناد و AppReview

اگر گاهی از خود یا خانواده عکسی می گیرید، اگر به عکاسی علاقه دارید یا عکاسی حرفه ای هستید این برنامه به شما ایده های جالبی می دهد.

اگر فکر می کنید که بدعکس هستید، سخت در اشتباهید !!! این برنامه را امتحان کنید تا نظرتان عوض شود.

① بیش از 540 ژست عکاسی
② عکسبرداری درون برنامه ای
③ امکان تطابق سوژه با ژست 
④ امکان افزون افکت به عکسها
⑤ آموزش تصویری 7 تکنیک جالب
⑥ مقالاتی برای حرفه ای ها و افراد مبتدی
⑦ امکان فراخوانی گالری از درون برنامه

 

 

لینک دانلود حذف شد

نویسنده : Mostafa بازدید : 3254 تاریخ : یک شنبه 1 شهريور 1394برچسب: ما را در گوگل محبوب کنید بلاگ ریدر چیست؟ بلاگ ریدر یک آرشیو بزرگ از مطالب وبلاگ های ایرانی می باشد که با عضویت درآن می توانید در صورت از دست رفتن مطالب با استفاده از بلاگ ریدر یک نسخه پشتیبان از مطالب خود در اختیار داشته باشید, با بلاگ ریدر می توانید مطالب خود را برای جستجوگرهای وب بهینه کنید و بازدید وبلاگ خود را افزایش دهید, صفحه اصلی ورود کاربران عضویت تبلیغات تماس با ما تبلیغات به روز شده ها مهمانشهر رفسنجان Clinical Chemistry همراهان محیط زیست آبادان - همتا تبلیغات دانلود آهنگ جدید موزیک ناب !I Will Stay Your Star وای که این واژه ها لالند در پیش تو ,,, عشق وعاشقی حزب الله ایران + حزب الله لبنان انگلیسی یه خوشه انگور Paleontology and Stratigraphy میناب shohadaymaranak شهدای مرانک کلاس چهارم بر بال معراجى ها,,, وبلاگ مطالب روزانه و شخصی من موسیقی و متن اناران چت باران موزیک دانلود جدید ترین آهنگ ها سایت اشتراک گذاری لینک شعر خانه اس ام اس جدید ARYANsniper امامزاده معصوم(ع) برای تازه تر شدن دیر نیست,,, خدا مرا کافیست شوره زار تحليل ها و نوشته هاي مسعود شفيعي كيا فرمانداری شهرستان هشترود کلاس چهارم دبستان پسرانه فرهنگ گرگان دبیرستان نمونه دولتی سعدی / متوسطه اول وبلاگ شخصی مهدی مهرورگازارموبایل 09153618410 فریاد های سکوت آمار بلاگ ریدر تعداد وبلاگ ها : 108299 تعداد مطالب : 573524 کاربران حاضر : 375 روبات های جستجوگر حاضر : 45 همه حاضرین : 420 بارگذاری صفحه در : 0,373 ثانیه آخرین بروزرسانی : دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ساعت : ۱۱:۳۱:۲۵ جستجو شده در بین 573524 مطلب در 0,373 ثانیه مکان تبلیغات شما آیا میخواهید یک بازی مهیج انجام دهید؟ اگر میخواهید شما هم مربی یک تیم باشید؟ ما به شما بازی آنلاین جام رو پیشنهاد میدیم می توانید تیم خود را مربیگری کنید و با قهرمان شدن در لیگ سکه طلا جایزه بگیرید آخرین مطالب - [صفحه 1 از 5736 صفحه] آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱:۲۵ بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, ۲۱ مرداد روز دریای خزر بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, بدون عنوان,,, محققان با استفاده از فناوری‌های مدرن اسرار مومیایی‌های مصر باستان را کشف می‌کنند بمناسبت سالروزشهادت امام جعفرصادق(ع) شانزدهمین یادواره شهدای آبسرد و حومه برگزار می‌شود دانلود نرم افزار بسیار جذاب و کاربردی تمرین ریاضی پایه چهارم ( فصل اول ) آینه صفت باش وقتی در ننگ سازش زندگی بر مردان تنگ می شود , قیاس ایران با صدام و ژاپن ِ متجاوز خطای تشخیص دیپلمات ها محبوبم!,,, در مملکت ما,,, هندزفری mi قطراتی از دریای بیکران رضوی عنوان دومین مطلب آزمایشی من گلچین دهه کرامت اخلاق امام رضا(ع) اخلاق و کردار رضوی اخلاق بزرگوارانه امام رضا (ع) امام رضا علیه السلام الگویی برای اخلاق امام رضا(علیه السلام) و تربیت فرزند برخوردهای تربیتی امام رضا علیه السلام برگی از سیره تربیتی و اخلاقی حضرت ثامن الحجج سلام ا,,, علیه عنوان اولین مطلب آزمایشی من عنوان دومین مطلب آزمایشی من عنوان اولین مطلب آزمایشی من عنوان دومین مطلب آزمایشی من 16مرداد ,,,,سالگرد ازدواجمون اونوخ شاید فراموشت کنم ,,, تو مال منی دیوووونه che text ziiibaieee Home 2015 روز دخیا Megamind افتتاحیه طرح اوقات فراغت تابستان 94 Essentially Nike Air Max Nederland any model this combines cosmetic elements per la sua di essere in grado di maglia più costruzione di nylon Een high performance basketbal Nike Roshe Run Womens schoen ge Dark blue based performance catchphrase regarding finishing the most important dinner of the day Il Huarache ottiene il maggior consistenza struzzo معرفی کتاب کتاب جدید خانم رضوان امامدادی معرفی خانم رضوان امامدادی فراخوان نشست کتابخوان بازیچه دهه کرامت و روز دختر بر تمامی عزیزان مبارک باد پیدا کردن جنازه پدری که فرزند شهیدش در آغوشش بوده بعد از سالها صحیح و سالم بدون عنوان,,, سیخ شوی اتوماتیک شید پخت کباب پز تابشی سالاماندر شید پخت برنج ته دیگی پز تابشی شید پخت جشنواره اصوات ملکوتی آداب غذا خوردن صحیح برگزاری کارگاه سفال درمرکز شهابیه ﺍﮔﻪ ﺭﻓﺘﯽ شدم من روزت مبارک ای بهترین ارزو,,, نسخه ای شفا بخش برای همه ی بیماری ها شهادت امام جعفر صادق ع خطوط اصلی زندگی حضرت امام صادق علیه‌السلام کرامات فاطمه معصومه سلام الله علیها دانلود بازی G,I, Joe: Strike 1,0,6 برای اندروید + نسخه بی نهایت دانلود Yandex Browser 15,6,2311,5029 – مرورگر پرسرعت و حرفه ای دانلود YouWave for Android Home 3,22 – اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر دانلود مرورگر بسیار سریع و امن Superbird 33,0,1750,12 Final بازگشت منوی استارت به ویندوز ۸ با StartIsBack 1,2,1 "Qualcomm"شارژر موبایل wireless می سازد پیام رسان دانلود بازی Angry Birds Seasons 4,1,0 برای دو ماه در آسمان، دروغ یا حقیقت + عکس بهترين گوشي هاي سال انتخاب شد+ عكس سرعت ویندوز XP را با یک ترفند ساده بالا ببرید+ آموزش ﺣﻘﺎﯾﻖ جالب ﻣﯿﻮﻩ ﻫﺎ ﻭ ﺳﺒﺰﯾﺠﺎﺕ ﺷﮕﻔﺖ انگیز روش شگفت انگیز برای افزایش قدرت یادگیری بعد از ناهار تاثیر ستارگان بروی زمین از دیدگاه امام صادق(ع) ﺍﻃﻼﻋﯿﻪ ﯼ ﺑﺴﯿﯿﯿﯿﯿﺎﺭ مهم بدون عنوان,,, گفت و گوی امیرعلی دانایی با ماهنامه سینمایی فیلم گفت و گوی امیرعلی دانایی با مجله نسل امروز درباره مدلینگ و مدل شدن گفت و گوی امیرعلی دانایی با روزنامه آرمان به بهانه نمایش نام همه مصلوبان عیسی است گفت و گوی امیرعلی دانایی با روزنامه قانون گفت و گو امیرعلی دانایی با بانی فیلم گفت و گو امیرعلی دانایی با روزنامه جام جم به مناسبت اکران فیلم «آذر،شهدخت، پرویز و دیگران گفت و گو امیرعلی دانایی با روزنامه هفت صبح به مناسبت اکران فیلم اشباح scania g400 daf xf رنو پریمیوم لامبور گینی اونتادور فراری 458 peugeot 405 glx دانگ فنگ h30 کراس نخست 1 2 3 آخر مکان تبلیغات شما تبلیغات آخرین جستجوها عمحرم 1393 مشک دانلود مشخصات کبوتر شازده سبز عالی وبدون نقص قسمت 566 سریال قبول میکنم فصل دوم متن ارباب دلم رو کن هوایی دانلودهمراه بانک صادرات نسخه4,